Tanie loty na trasie Lotnisko Wenecja-Marco Polo – Kraków od 57 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 2.2
śr 9.2

Informacje o trasie Kraków-Lotnisko Wenecja-Marco Polo

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Wenecja-Marco Polo-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę352 złNajlepsza oferta na podróż Lotnisko Wenecja-Marco Polo – Kraków w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 352 zł. Najlepsza cena lotu Lotnisko Wenecja-Marco Polo – Kraków w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 57 zł.
Najkrótszy czas lotu1h 35minNajszybszy lot Lotnisko Wenecja-Marco Polo-Kraków zajmuje 1h 35min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Lotnisko Wenecja-Marco Polo-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Wenecja-Marco Polo - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Wenecja-Marco Polo - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Wenecja-Marco Polo – Kraków są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Wenecja-Marco Polo - Kraków to Marzec. Najdroższa pora to Luty.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lotnisko Wenecja-Marco Polo – Kraków?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Lotnisko Wenecja-Marco Polo - Kraków to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Wenecja-Marco Polo - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Wenecja-Marco Polo - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
9 mar
VCE11:40Wenecja-Marco Polo
18h 55min
1 przesiadka
KRK06:35Kraków Balice
23 mar
KRK18:50Kraków Balice
14h 25min
2 przesiadki
VCE09:15Wenecja-Marco Polo
Ryanair
15 lut
VCE03:00Wenecja-Marco Polo
25h 00min
1 przesiadka
KRK04:00Kraków Balice
16 lut
KRK13:35Kraków Balice
27h 20min
2 przesiadki
VCE16:55Wenecja-Marco Polo
Kilka linii lotniczych
9 mar
VCE11:40Wenecja-Marco Polo
18h 55min
1 przesiadka
KRK06:35Kraków Balice
23 mar
KRK18:55Kraków Balice
22h 20min
1 przesiadka
VCE17:15Wenecja-Marco Polo
Kilka linii lotniczych
19 lut
VCE13:25Wenecja-Marco Polo
20h 15min
2 przesiadki
KRK09:40Kraków Balice
22 lut
KRK10:15Kraków Balice
6h 40min
1 przesiadka
VCE16:55Wenecja-Marco Polo
easyJet
14 mar
VCE05:20Wenecja-Marco Polo
10h 05min
1 przesiadka
KRK15:25Kraków Balice
18 mar
KRK15:55Kraków Balice
21h 55min
1 przesiadka
VCE13:50Wenecja-Marco Polo
Kilka linii lotniczych
14 mar
VCE05:05Wenecja-Marco Polo
10h 40min
2 przesiadki
KRK15:45Kraków Balice
18 mar
KRK10:10Kraków Balice
26h 55min
2 przesiadki
VCE13:05Wenecja-Marco Polo

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Wenecja-Marco Polo - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Wenecja-Marco Polo – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
18 lut
VCE04:30Wenecja-Marco Polo
12h 25min
1 przesiadka
KRK16:55Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
5 lut
VCE12:40Wenecja-Marco Polo
30h 05min
2 przesiadki
KRK18:45Kraków Balice
Ryanair
14 lut
VCE14:45Wenecja-Marco Polo
24h 40min
1 przesiadka
KRK15:25Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lotnisko Wenecja-Marco Polo – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lotnisko Wenecja-Marco Polo – Kraków
Kilka linii lotniczych
2 lut
VCE04:05Wenecja-Marco Polo
26h 30min
2 przesiadki
KRK06:35Kraków Balice
4 lut
KRK11:35Kraków Balice
24h 30min
1 przesiadka
VCE12:05Wenecja-Marco Polo
Ryanair
3 lut
VCE08:40Wenecja-Marco Polo
23h 20min
2 przesiadki
KRK08:00Kraków Balice
4 lut
KRK11:35Kraków Balice
25h 25min
1 przesiadka
VCE13:00Wenecja-Marco Polo
Kilka linii lotniczych
2 lut
VCE04:05Wenecja-Marco Polo
26h 30min
2 przesiadki
KRK06:35Kraków Balice
4 lut
KRK12:00Kraków Balice
29h 20min
2 przesiadki
VCE17:20Wenecja-Marco Polo
Kilka linii lotniczych
3 lut
VCE08:40Wenecja-Marco Polo
21h 20min
2 przesiadki
KRK06:00Kraków Balice
4 lut
KRK12:00Kraków Balice
29h 20min
2 przesiadki
VCE17:20Wenecja-Marco Polo
Kilka linii lotniczych
5 lut
VCE17:45Wenecja-Marco Polo
15h 55min
2 przesiadki
KRK09:40Kraków Balice
7 lut
KRK16:05Kraków Balice
20h 30min
1 przesiadka
VCE12:35Wenecja-Marco Polo
Kilka linii lotniczych
5 lut
VCE17:45Wenecja-Marco Polo
15h 55min
2 przesiadki
KRK09:40Kraków Balice
7 lut
KRK10:10Kraków Balice
26h 25min
2 przesiadki
VCE12:35Wenecja-Marco Polo

Loty Ryanair: Lotnisko Wenecja-Marco Polo – Kraków

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Lotnisko Wenecja-Marco Polo – Kraków
Ryanair
3 lut
VCE08:40Wenecja-Marco Polo
23h 20min
2 przesiadki
KRK08:00Kraków Balice
4 lut
KRK11:35Kraków Balice
25h 25min
1 przesiadka
VCE13:00Wenecja-Marco Polo
Ryanair
15 lut
VCE03:00Wenecja-Marco Polo
25h 00min
1 przesiadka
KRK04:00Kraków Balice
16 lut
KRK13:35Kraków Balice
27h 20min
2 przesiadki
VCE16:55Wenecja-Marco Polo
Ryanair
8 lut
VCE16:20Wenecja-Marco Polo
11h 40min
1 przesiadka
KRK04:00Kraków Balice
10 lut
KRK02:20Kraków Balice
7h 05min
1 przesiadka
VCE09:25Wenecja-Marco Polo

Loty easyJet: Lotnisko Wenecja-Marco Polo – Kraków

Nasze najlepsze oferty easyJet na lot Lotnisko Wenecja-Marco Polo – Kraków
easyJet
14 mar
VCE05:20Wenecja-Marco Polo
10h 05min
1 przesiadka
KRK15:25Kraków Balice
18 mar
KRK15:55Kraków Balice
21h 55min
1 przesiadka
VCE13:50Wenecja-Marco Polo
easyJet
3 lut
VCE12:40Wenecja-Marco Polo
15h 40min
1 przesiadka
KRK04:20Kraków Balice
4 lut
KRK14:55Kraków Balice
21h 55min
1 przesiadka
VCE12:50Wenecja-Marco Polo

  • Wenecja-Marco Polo – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Wenecja-Marco Polo – Kraków Balice zajmuje ok. 759,9 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 8h 05min.


Alternatywne trasy Lotnisko Wenecja-Marco Polo-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wenecja - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena86 zł
Loty Wenecja - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena106 zł
Loty Wenecja - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu6h 15min
Najniższa cena180 zł
Loty Wenecja - Poznań
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena135 zł
Loty Wenecja - Wrocław
Najkrótszy czas lotu12h 00min
Najniższa cena233 zł

Loty podobne do tych na trasie Lotnisko Wenecja-Marco Polo – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lotnisko Wenecja-Marco Polo – Kraków