Tanie loty Sztokholm - Kraków od 24 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 25.10
pon 1.11

Informacje o trasie Kraków-Sztokholm

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Sztokholm-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę185 złNajlepsza cena za lot Sztokholm – Kraków znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 185 zł
Najkrótszy czas lotu1h 45minNajszybszy lot Sztokholm-Kraków zajmuje 1h 45min.
Loty bezpośredniepon, pt i ndzBezpośrednie loty Sztokholm-Kraków – poniedziałek, piątek i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Sztokholm - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Sztokholm – Kraków są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Sztokholm - Kraków to Luty. Najdroższa pora to Maj.

W który dzień tygodnia loty Sztokholm – Kraków są najtańsze?

niedziela

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Sztokholm – Kraków są najtańsze?

w południe

Loty Sztokholm - Kraków są około 68% droższe po południu niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Sztokholm – Kraków?

Ryanair

LOT, Norwegian i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Sztokholm-Kraków.

Która trasa podróży Sztokholm – Kraków jest najtańsza?

Sztokholm-Arlanda - Kraków Balice

Wybierz trasę Sztokholm-Arlanda - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Sztokholm - Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Sztokholm – Kraków?

34 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Sztokholm - Kraków to 34 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Sztokholm - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Sztokholm - Kraków, zmieniając zakładki
Ryanair
30 lis
ARN04:45Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK06:45Kraków Balice
7 gru
KRK07:10Kraków Balice
2h 00min
ARN09:10Sztokholm-Arlanda
Wizz Air
30 lis
NYO16:20Sztokholm-Skavsta
1h 35min
KRK17:55Kraków Balice
7 gru
KRK07:35Kraków Balice
1h 50min
NYO09:25Sztokholm-Skavsta
Ryanair
24 lis
ARN11:10Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK13:10Kraków Balice
27 lis
KRK07:10Kraków Balice
2h 00min
ARN09:10Sztokholm-Arlanda
Kilka linii lotniczych
24 lis
ARN11:10Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK13:10Kraków Balice
28 lis
KRK17:00Kraków Balice
1h 55min
ARN18:55Sztokholm-Arlanda
Ryanair
13 lis
ARN04:45Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK06:45Kraków Balice
16 lis
KRK07:10Kraków Balice
2h 00min
ARN09:10Sztokholm-Arlanda
Ryanair
13 lis
ARN04:45Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK06:45Kraków Balice
16 lis
KRK07:10Kraków Balice
2h 00min
ARN09:10Sztokholm-Arlanda

Znajdź najtańsze oferty lotów Sztokholm - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Sztokholm – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
10 lis
ARN11:10Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK13:10Kraków Balice
Wizz Air
28 gru
NYO16:20Sztokholm-Skavsta
1h 35min
KRK17:55Kraków Balice
Ryanair
8 lis
ARN10:40Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK12:40Kraków Balice

Znajdź oferty lotu last-minute Sztokholm – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Sztokholm – Kraków
Ryanair
30 paź
ARN02:45Sztokholm-Arlanda
39h 25min
2 przesiadki
KRK18:10Kraków Balice
1 lis
KRK16:15Kraków Balice
15h 40min
1 przesiadka
ARN07:55Sztokholm-Arlanda
Kilka linii lotniczych
27 paź
NYO04:00Sztokholm-Skavsta
15h 25min
2 przesiadki
KRK19:25Kraków Balice
31 paź
KRK16:55Kraków Balice
20h 40min
1 przesiadka
NYO13:35Sztokholm-Skavsta
Ryanair
30 paź
ARN02:45Sztokholm-Arlanda
39h 25min
2 przesiadki
KRK18:10Kraków Balice
1 lis
KRK14:05Kraków Balice
2h 00min
ARN16:05Sztokholm-Arlanda
Ryanair
30 paź
ARN02:45Sztokholm-Arlanda
39h 25min
2 przesiadki
KRK18:10Kraków Balice
1 lis
KRK02:00Kraków Balice
17h 25min
2 przesiadki
ARN19:25Sztokholm-Arlanda
Kilka linii lotniczych
28 paź
ARN08:20Sztokholm-Arlanda
1h 50min
KRK10:10Kraków Balice
1 lis
KRK14:05Kraków Balice
2h 00min
ARN16:05Sztokholm-Arlanda
Ryanair
30 paź
ARN02:45Sztokholm-Arlanda
39h 25min
2 przesiadki
KRK18:10Kraków Balice
1 lis
KRK02:00Kraków Balice
17h 25min
2 przesiadki
ARN19:25Sztokholm-Arlanda

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Sztokholm – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Sztokholm – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 163 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6
Norwegian
CenaOd 333 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,2
LOT
CenaOd 443 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

1 / 4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Sztokholm – Kraków Balice oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Sztokholm – Kraków Balice, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: LOT, Ryanair, i Norwegian.

  • Sztokholm – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Sztokholm – Kraków Balice wynosi ok. 1036,9 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 1h 35min.


Alternatywne trasy Sztokholm-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Sztokholm - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena47 zł
Loty Goteburg - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena71 zł
Loty Malmö - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu0h 55min
Najniższa cena83 zł
Loty Goteburg - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena114 zł
Loty Malmö - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena181 zł
Loty Sztokholm - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena212 zł
Loty Sztokholm - Wrocław
Najkrótszy czas lotu9h 25min
Najniższa cena358 zł
Loty Malmö - Katowice
Najkrótszy czas lotu9h 20min
Najniższa cena362 zł
Loty Vaxjo - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu20h 15min
Najniższa cena1 605 zł

Podobne loty: Sztokholm – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Sztokholm – Kraków