Tanie loty na trasie Santiago de Compostela – Kraków od 246 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Informacje o trasie Kraków-Santiago de Compostela

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Santiago de Compostela-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę1 263 złNajlepsza oferta na podróż Santiago de Compostela – Kraków w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 1 263 zł. Najlepsza cena lotu Santiago de Compostela – Kraków w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 246 zł.
Najkrótszy czas lotu19h 55minNajszybszy lot Santiago de Compostela-Kraków zajmuje 19h 55min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Santiago de Compostela-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Santiago de Compostela - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Santiago de Compostela - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Santiago de Compostela – Kraków są najtańsze?

Maj

Najtańsza pora roku na lot Santiago de Compostela - Kraków to Maj. Najdroższa pora to Grudzień.

Która trasa podróży Santiago de Compostela – Kraków jest najtańsza?

Santiago de Compostela - Kraków Balice

Wybierz trasę Santiago de Compostela - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Santiago de Compostela - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Santiago de Compostela - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Santiago de Compostela - Kraków, zmieniając zakładki
Ryanair
30 sty
SCQ02:15Santiago de Compostela
14h 05min
2 przesiadki
KRK16:20Kraków Balice
6 lut
KRK12:25Kraków Balice
5h 45min
1 przesiadka
SCQ18:10Santiago de Compostela
Kilka linii lotniczych
4 lut
SCQ12:20Santiago de Compostela
19h 55min
2 przesiadki
KRK08:15Kraków Balice
7 lut
KRK01:30Kraków Balice
26h 45min
1 przesiadka
SCQ04:15Santiago de Compostela
Ryanair
1 lut
SCQ02:10Santiago de Compostela
13h 15min
2 przesiadki
KRK15:25Kraków Balice
6 lut
KRK12:25Kraków Balice
5h 45min
1 przesiadka
SCQ18:10Santiago de Compostela
Kilka linii lotniczych
2 lut
SCQ04:05Santiago de Compostela
27h 15min
1 przesiadka
KRK07:20Kraków Balice
5 lut
KRK12:10Kraków Balice
15h 30min
1 przesiadka
SCQ03:40Santiago de Compostela
Ryanair
2 lut
SCQ04:05Santiago de Compostela
9h 05min
2 przesiadki
KRK13:10Kraków Balice
6 lut
KRK12:25Kraków Balice
5h 45min
1 przesiadka
SCQ18:10Santiago de Compostela
Ryanair
2 lut
SCQ04:05Santiago de Compostela
9h 05min
2 przesiadki
KRK13:10Kraków Balice
5 lut
KRK12:10Kraków Balice
15h 30min
1 przesiadka
SCQ03:40Santiago de Compostela

Znajdź najtańsze oferty lotów Santiago de Compostela - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Santiago de Compostela – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
6 cze
SCQ02:50Santiago de Compostela
33h 05min
2 przesiadki
KRK11:55Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
12 cze
SCQ17:40Santiago de Compostela
17h 30min
2 przesiadki
KRK11:10Kraków Balice
Ryanair
7 cze
SCQ02:50Santiago de Compostela
34h 15min
2 przesiadki
KRK13:05Kraków Balice

Loty Ryanair: Santiago de Compostela – Kraków

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Santiago de Compostela – Kraków
Ryanair
30 sty
SCQ02:15Santiago de Compostela
14h 05min
2 przesiadki
KRK16:20Kraków Balice
6 lut
KRK12:25Kraków Balice
5h 45min
1 przesiadka
SCQ18:10Santiago de Compostela
Ryanair
1 lut
SCQ02:10Santiago de Compostela
13h 15min
2 przesiadki
KRK15:25Kraków Balice
6 lut
KRK12:25Kraków Balice
5h 45min
1 przesiadka
SCQ18:10Santiago de Compostela
Ryanair
2 lut
SCQ04:05Santiago de Compostela
9h 05min
2 przesiadki
KRK13:10Kraków Balice
6 lut
KRK12:25Kraków Balice
5h 45min
1 przesiadka
SCQ18:10Santiago de Compostela

  • Santiago de Compostela – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Santiago de Compostela i Kraków Balice dzieli dystans 2304,2 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 6h 40min.


Alternatywne trasy Santiago de Compostela-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Santiago de Compostela - Warszawa
Najkrótszy czas lotu6h 00min
Najniższa cena294 zł
Loty Vigo - Warszawa
Najkrótszy czas lotu10h 50min
Najniższa cena636 zł
Loty Santiago de Compostela - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu31h 35min
Najniższa cena497 zł
Loty Santiago de Compostela - Katowice
Najkrótszy czas lotu25h 45min
Najniższa cena342 zł
Loty A Coruna - Warszawa
Najkrótszy czas lotu6h 45min
Najniższa cena1 033 zł
Loty A Coruna - Kraków
Najkrótszy czas lotu29h 55min
Najniższa cena1 827 zł
Loty Santiago de Compostela - Wrocław
Najkrótszy czas lotu27h 25min
Najniższa cena306 zł
Loty Vigo - Kraków
Najkrótszy czas lotu26h 20min
Najniższa cena373 zł

Loty podobne do tych na trasie Santiago de Compostela – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Santiago de Compostela – Kraków