Tanie loty na trasie Rennes – Kraków od 299 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Kraków-Rennes

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Rennes-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę4 210 złNajlepsza oferta na podróż Rennes – Kraków w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 4 210 zł. Najlepsza cena lotu Rennes – Kraków w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 299 zł.
Najkrótszy czas lotu7h 20minNajszybszy lot Rennes-Kraków zajmuje 7h 20min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Rennes-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Rennes St Jacques - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Rennes - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Rennes – Kraków są najtańsze?

Wrzesień

Najtańsza pora roku na lot Rennes - Kraków to Wrzesień. Najdroższa pora to Listopad.

Która trasa podróży Rennes – Kraków jest najtańsza?

Rennes St Jacques - Kraków Balice

Wybierz trasę Rennes St Jacques - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Rennes - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Rennes - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Rennes - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
20 lut
RNS15:20Rennes St Jacques
36h 55min
2 przesiadki
KRK04:15Kraków Balice
25 lut
KRK07:00Kraków Balice
27h 35min
1 przesiadka
RNS10:35Rennes St Jacques
KLM
11 kwi
RNS05:50Rennes St Jacques
7h 20min
1 przesiadka
KRK13:10Kraków Balice
15 kwi
KRK13:55Kraków Balice
19h 45min
1 przesiadka
RNS09:40Rennes St Jacques
1 056 zł
Znajdź podobne
Air France
11 kwi
RNS14:25Rennes St Jacques
22h 45min
2 przesiadki
KRK13:10Kraków Balice
15 kwi
KRK13:55Kraków Balice
19h 45min
1 przesiadka
RNS09:40Rennes St Jacques
1 108 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 lut
RNS08:30Rennes St Jacques
27h 10min
2 przesiadki
KRK11:40Kraków Balice
20 lut
KRK16:35Kraków Balice
42h 20min
3 przesiadki
RNS10:55Rennes St Jacques
Kilka linii lotniczych
20 lut
RNS15:20Rennes St Jacques
36h 55min
2 przesiadki
KRK04:15Kraków Balice
25 lut
KRK06:00Kraków Balice
28h 35min
2 przesiadki
RNS10:35Rennes St Jacques
Kilka linii lotniczych
17 lut
RNS08:30Rennes St Jacques
27h 10min
2 przesiadki
KRK11:40Kraków Balice
20 lut
KRK06:10Kraków Balice
33h 35min
2 przesiadki
RNS15:45Rennes St Jacques

Znajdź najtańsze oferty lotów Rennes - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Rennes – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM.
Kilka linii lotniczych
22 lut
RNS11:25Rennes St Jacques
29h 35min
2 przesiadki
KRK17:00Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
22 lut
RNS11:25Rennes St Jacques
21h 30min
3 przesiadki
KRK08:55Kraków Balice
KLM
22 lut
RNS04:50Rennes St Jacques
25h 20min
1 przesiadka
KRK06:10Kraków Balice

Loty Air France: Rennes – Kraków

Nasze najlepsze oferty Air France na lot Rennes – Kraków
Air France
11 kwi
RNS14:25Rennes St Jacques
22h 45min
2 przesiadki
KRK13:10Kraków Balice
15 kwi
KRK13:55Kraków Balice
19h 45min
1 przesiadka
RNS09:40Rennes St Jacques
1 108 zł
Znajdź podobne
Air France
4 lut
RNS09:20Rennes St Jacques
8h 30min
2 przesiadki
KRK17:50Kraków Balice
6 lut
KRK11:50Kraków Balice
20h 50min
1 przesiadka
RNS08:40Rennes St Jacques
1 156 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Rennes – Kraków

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Rennes – Kraków
KLM
11 kwi
RNS05:50Rennes St Jacques
7h 20min
1 przesiadka
KRK13:10Kraków Balice
15 kwi
KRK13:55Kraków Balice
19h 45min
1 przesiadka
RNS09:40Rennes St Jacques
1 056 zł
Znajdź podobne
KLM
17 lut
RNS04:50Rennes St Jacques
25h 20min
1 przesiadka
KRK06:10Kraków Balice
20 lut
KRK01:00Kraków Balice
7h 40min
1 przesiadka
RNS08:40Rennes St Jacques
1 116 zł
Znajdź podobne
KLM
14 lut
RNS04:50Rennes St Jacques
25h 20min
1 przesiadka
KRK06:10Kraków Balice
20 lut
KRK01:00Kraków Balice
7h 40min
1 przesiadka
RNS08:40Rennes St Jacques
1 208 zł
Znajdź podobne

  • Rennes St Jacques – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Rennes St Jacques – Kraków Balice wynosi 1581,8 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 6h 20min.


Alternatywne trasy Rennes-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Rennes - Warszawa
Najkrótszy czas lotu6h 35min
Najniższa cena733 zł
Loty Rennes - Wrocław
Najkrótszy czas lotu23h 15min
Najniższa cena841 zł
Loty Brest, Bretania - Kraków
Najkrótszy czas lotu19h 50min
Najniższa cena383 zł
Loty Rennes - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu21h 35min
Najniższa cena841 zł

Loty podobne do tych na trasie Rennes – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Rennes – Kraków