Loty Europa Włochy Kampania Neapol Poznań - Neapol

Tanie loty Poznań - Neapol

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Neapol-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Neapol
Znaleziono najlepszą cenę 1 929 zł Najlepsza cena za lot Poznań – Neapol znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 929 zł
Najkrótszy czas lotu 6 godz. 0 min Najszybszy lot Poznań-Neapol zajmuje 6 godz. 0 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Poznań-Neapol. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Poznań Ławica - Neapol Capodichino Airport.
Lotniska - Neapol 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Neapol: Neapol Capodichino Airport (NAP)

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań-Neapol?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Poznań - Neapol to styczeń. Najdroższa pora to wrzesień.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
piątek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Neapol?
rano
Loty Poznań - Neapol są około 17% droższe po południu niż rano.
Która linia lotnicza lata do miasta Neapol najtaniej?
Austrian Airlines
Austrian Airlines, Ryanair i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Poznań-Neapol.
Które połączenie jest najtańsze?
Poznań Ławica - Neapol Capodichino Airport
Wybierz trasę Poznań Ławica - Neapol Capodichino Airport, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Neapol.
POZ
Poznań Ławica
NAP
Neapol Capodichino Airport
Kiedy najtaniej polecę do miasta Neapol?
54 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Poznań - Neapol to 54 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Łatwe porównywanie lotów Poznań - Neapol

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Neapol, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
27 mar
17:35
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
6h 05min
1 przesiadka
NAP
23:40
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
Lufthansa
30 mar
08:20
NAP
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
6h 10min
1 przesiadka
POZ
14:30
Lotnisko Poznań Ławica
487 zł
Lufthansa
Lufthansa
21 maj
15:05
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
9h 30min
1 przesiadka
NAP
00:35
+1
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
Lufthansa
30 maj
08:20
NAP
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
6h 10min
1 przesiadka
POZ
14:30
Lotnisko Poznań Ławica
725 zł
Lufthansa
Lufthansa
01 maj
18:30
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
6h 05min
1 przesiadka
NAP
00:35
+1
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
Lufthansa
03 maj
08:20
NAP
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
9h 30min
1 przesiadka
POZ
17:50
Lotnisko Poznań Ławica
1 089 zł
Lufthansa
Lufthansa
27 mar
17:35
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
6h 05min
1 przesiadka
NAP
23:40
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
Lufthansa
30 mar
08:20
NAP
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
6h 10min
1 przesiadka
POZ
14:30
Lotnisko Poznań Ławica
487 zł
Lufthansa
Lufthansa
01 maj
18:30
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
6h 05min
1 przesiadka
NAP
00:35
+1
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
Lufthansa
03 maj
08:20
NAP
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
9h 30min
1 przesiadka
POZ
17:50
Lotnisko Poznań Ławica
1 089 zł
Lufthansa
Lufthansa
21 maj
15:05
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
9h 30min
1 przesiadka
NAP
00:35
+1
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
Lufthansa
30 maj
08:20
NAP
Lotnisko Neapol Capodichino Airport
6h 10min
1 przesiadka
POZ
14:30
Lotnisko Poznań Ławica
725 zł

Alternatywne trasy Poznań-Neapol

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wrocław - Neapol
Najkrótszy czas lotu
2h 05min
Najniższa cena
178 zł
Loty Wrocław - Bari
Najkrótszy czas lotu
1h 55min
Najniższa cena
230 zł
Loty Wrocław - Rzym
Najkrótszy czas lotu
1h 55min
Najniższa cena
242 zł
Loty Warszawa - Bari
Najkrótszy czas lotu
2h 10min
Najniższa cena
285 zł
Loty Warszawa - Neapol
Najkrótszy czas lotu
2h 20min
Najniższa cena
337 zł
Loty Gdańsk - Neapol
Najkrótszy czas lotu
6h 05min
Najniższa cena
360 zł
Loty Gdańsk - Bari
Najkrótszy czas lotu
2h 30min
Najniższa cena
380 zł
Loty Warszawa - Lamezia Terme
Najkrótszy czas lotu
5h 55min
Najniższa cena
396 zł
Loty Poznań - Neapol
Najkrótszy czas lotu
6h 00min
Najniższa cena
444 zł
Loty Bydgoszcz - Neapol
Najkrótszy czas lotu
7h 45min
Najniższa cena
495 zł
Loty Łódź - Rzym
Najkrótszy czas lotu
15h 40min
Najniższa cena
776 zł
Zobacz więcej

Poznań - loty do:

Neapol - loty z:

Loty Europa Włochy Kampania Neapol Poznań - Neapol