Tanie loty na trasie Poznań – Boston od 1 288 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 2.2
śr 9.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Boston-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Boston
Znaleziono najlepszą cenę11 310 złNajlepsza oferta na podróż Poznań – Boston w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 11 310 zł. Najlepsza cena lotu Poznań – Boston w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 288 zł.
Najkrótszy czas lotu10h 20minNajszybszy lot Poznań-Boston zajmuje 10h 20min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Poznań-Boston. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Boston Logan Intl.
Boston — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Boston: Boston Logan Intl (BOS), Boston Harbor SPB (BNH)

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Boston?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Poznań – Boston są najtańsze?

Czerwiec

Najtańsza pora roku na lot Poznań - Boston to Czerwiec. Najdroższa pora to Wrzesień.

W który dzień tygodnia loty Poznań – Boston są najtańsze?

niedziela

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Poznań – Boston są najtańsze?

rano

Loty Poznań - Boston są około 17% droższe w południe niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Poznań – Boston?

Lufthansa

Lufthansa to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Poznań-Boston.

Która trasa podróży Poznań – Boston jest najtańsza?

Poznań Ławica - Boston Logan Intl

Wybierz trasę Poznań Ławica - Boston Logan Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Boston.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Boston

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Boston, zmieniając zakładki
Delta
15 kwi
POZ10:15Poznań Ławica
10h 20min
1 przesiadka
BOS20:35Boston Logan Intl
19 kwi
BOS14:55Boston Logan Intl
12h 50min
2 przesiadki
POZ03:45Poznań Ławica
2 767 zł
Znajdź podobne
KLM
15 kwi
POZ10:15Poznań Ławica
28h 30min
1 przesiadka
BOS14:45Boston Logan Intl
19 kwi
BOS16:40Boston Logan Intl
11h 05min
1 przesiadka
POZ03:45Poznań Ławica
2 943 zł
Znajdź podobne
Delta
15 kwi
POZ10:15Poznań Ławica
16h 47min
2 przesiadki
BOS03:02Boston Logan Intl
19 kwi
BOS14:55Boston Logan Intl
12h 50min
2 przesiadki
POZ03:45Poznań Ławica
2 837 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 kwi
POZ01:40Poznań Ławica
34h 40min
3 przesiadki
BOS12:20Boston Logan Intl
19 kwi
BOS07:05Boston Logan Intl
19h 25min
2 przesiadki
POZ02:30Poznań Ławica
51 647 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - Boston w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Poznań – Boston w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Delta, KLM i Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
29 maj
POZ02:05Poznań Ławica
21h 10min
2 przesiadki
BOS23:15Boston Logan Intl
1 288 zł
Znajdź podobne
KLM
29 maj
POZ10:15Poznań Ławica
28h 30min
1 przesiadka
BOS14:45Boston Logan Intl
2 138 zł
Znajdź podobne
Delta
20 maj
POZ10:15Poznań Ławica
10h 20min
1 przesiadka
BOS20:35Boston Logan Intl
2 150 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Poznań – Boston

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Poznań – Boston
Kilka linii lotniczych
5 lut
POZ01:20Poznań Ławica
13h 30min
1 przesiadka
BOS14:50Boston Logan Intl
20 lut
BOS12:45Boston Logan Intl
38h 15min
2 przesiadki
POZ03:00Poznań Ławica
2 260 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
2 lut
POZ01:10Poznań Ławica
18h 25min
2 przesiadki
BOS19:35Boston Logan Intl
21 lut
BOS15:25Boston Logan Intl
10h 15min
1 przesiadka
POZ01:40Poznań Ławica
2 592 zł
Znajdź podobne
KLM
4 lut
POZ09:20Poznań Ławica
28h 30min
1 przesiadka
BOS13:50Boston Logan Intl
19 mar
BOS10:00Boston Logan Intl
18h 50min
2 przesiadki
POZ04:50Poznań Ławica
2 653 zł
Znajdź podobne
Delta
4 lut
POZ09:20Poznań Ławica
28h 30min
1 przesiadka
BOS13:50Boston Logan Intl
18 lut
BOS15:00Boston Logan Intl
35h 50min
2 przesiadki
POZ02:50Poznań Ławica
2 800 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 lut
POZ01:20Poznań Ławica
13h 30min
1 przesiadka
BOS14:50Boston Logan Intl
20 lut
BOS12:45Boston Logan Intl
38h 15min
2 przesiadki
POZ03:00Poznań Ławica
2 305 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
2 lut
POZ01:10Poznań Ławica
18h 25min
2 przesiadki
BOS19:35Boston Logan Intl
19 lut
BOS10:50Boston Logan Intl
16h 10min
1 przesiadka
POZ03:00Poznań Ławica
2 608 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Boston

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Boston z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Lufthansa
CenaOd 2 216 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty Delta: Poznań – Boston

Nasze najlepsze oferty Delta na lot Poznań – Boston
Delta
15 kwi
POZ10:15Poznań Ławica
10h 20min
1 przesiadka
BOS20:35Boston Logan Intl
19 kwi
BOS14:55Boston Logan Intl
12h 50min
2 przesiadki
POZ03:45Poznań Ławica
2 767 zł
Znajdź podobne
Delta
4 lut
POZ09:20Poznań Ławica
28h 30min
1 przesiadka
BOS13:50Boston Logan Intl
18 lut
BOS15:00Boston Logan Intl
35h 50min
2 przesiadki
POZ02:50Poznań Ławica
2 800 zł
Znajdź podobne
Delta
15 kwi
POZ10:15Poznań Ławica
16h 47min
2 przesiadki
BOS03:02Boston Logan Intl
19 kwi
BOS14:55Boston Logan Intl
12h 50min
2 przesiadki
POZ03:45Poznań Ławica
2 837 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Poznań – Boston

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Poznań – Boston
KLM
4 lut
POZ09:20Poznań Ławica
28h 30min
1 przesiadka
BOS13:50Boston Logan Intl
20 mar
BOS12:00Boston Logan Intl
16h 50min
2 przesiadki
POZ04:50Poznań Ławica
2 653 zł
Znajdź podobne
KLM
4 lut
POZ09:20Poznań Ławica
15h 27min
2 przesiadki
BOS00:47Boston Logan Intl
19 mar
BOS13:20Boston Logan Intl
15h 30min
2 przesiadki
POZ04:50Poznań Ławica
2 690 zł
Znajdź podobne
KLM
15 kwi
POZ10:15Poznań Ławica
28h 30min
1 przesiadka
BOS14:45Boston Logan Intl
19 kwi
BOS16:40Boston Logan Intl
11h 05min
1 przesiadka
POZ03:45Poznań Ławica
2 943 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Boston Logan Intl oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Boston Logan Intl, takie jak Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Poznań Ławica – Boston Logan Intl – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Poznań Ławica – Boston Logan Intl – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 6295,1 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 10h 20min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Poznań-Boston

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Boston
Najkrótszy czas lotu10h 50min
Najniższa cena1 631 zł
Loty Kraków - Boston
Najkrótszy czas lotu10h 45min
Najniższa cena1 799 zł
Loty Wrocław - Boston
Najkrótszy czas lotu11h 25min
Najniższa cena1 995 zł
Loty Katowice - Boston
Najkrótszy czas lotu31h 00min
Najniższa cena2 391 zł
Loty Rzeszów - Boston
Najkrótszy czas lotu30h 20min
Najniższa cena4 223 zł
Loty Bydgoszcz - Boston
Najkrótszy czas lotu37h 25min
Najniższa cena3 695 zł
Loty Łódź - Boston
Najkrótszy czas lotu28h 50min
Najniższa cena5 240 zł
Loty Gdańsk - Boston
Najkrótszy czas lotu14h 35min
Najniższa cena2 269 zł

Loty podobne do tych na trasie Poznań – Boston

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Poznań – Boston