Tanie loty Portland - Kraków od 3 230 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Kraków-Portland

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Portland-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę18 809 złNajlepsza cena za lot Portland – Kraków znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 18 809 zł
Najkrótszy czas lotu19h 27minNajszybszy lot Portland-Kraków zajmuje 19h 27min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Portland-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Portland - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Portland - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Portland – Kraków są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Portland - Kraków to Luty. Najdroższa pora to Czerwiec.

Która trasa podróży Portland – Kraków jest najtańsza?

Portland - Kraków Balice

Wybierz trasę Portland - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Portland - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Portland - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Portland - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
12 mar
PDX12:15Portland
39h 25min
2 przesiadki
KRK04:40Kraków Balice
10 kwi
KRK02:10Kraków Balice
27h 09min
2 przesiadki
PDX05:19Portland
3 230 zł
Znajdź podobne
United Airlines
12 mar
PDX14:51Portland
36h 04min
2 przesiadki
KRK03:55Kraków Balice
10 kwi
KRK09:20Kraków Balice
40h 29min
2 przesiadki
PDX01:49Portland
3 293 zł
Znajdź podobne
Air Canada
12 mar
PDX02:00Portland
18h 35min
3 przesiadki
KRK20:35Kraków Balice
10 kwi
KRK02:05Kraków Balice
24h 19min
3 przesiadki
PDX02:24Portland
4 253 zł
Znajdź podobne
American Airlines
19 gru
PDX17:23Portland
34h 32min
3 przesiadki
KRK03:55Kraków Balice
29 gru
KRK06:35Kraków Balice
39h 08min
2 przesiadki
PDX21:43Portland
4 300 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
8 mar
PDX14:51Portland
18h 24min
2 przesiadki
KRK09:15Kraków Balice
22 mar
KRK09:25Kraków Balice
18h 54min
2 przesiadki
PDX04:19Portland
4 687 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
18 mar
PDX09:39Portland
20h 16min
2 przesiadki
KRK05:55Kraków Balice
10 kwi
KRK06:15Kraków Balice
21h 24min
2 przesiadki
PDX03:39Portland
3 420 zł
Znajdź podobne

  • Portland – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Portland – Kraków Balice – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 8785,3 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 14h 24min.


Alternatywne trasy Portland-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Portland - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu19h 58min
Najniższa cena2 875 zł
Loty Portland - Wrocław
Najkrótszy czas lotu39h 27min
Najniższa cena4 478 zł
Loty Medford - Kraków
Najkrótszy czas lotu23h 55min
Najniższa cena4 672 zł
Loty Medford - Katowice
Najkrótszy czas lotu36h 55min
Najniższa cena5 576 zł

Podobne loty: Portland – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Portland – Kraków