Tanie loty Polska - Wyspy Owcze

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 26.10
wt 2.11

Informacje o trasie Wyspy Owcze-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Wyspy Owcze
Najkrótszy czas lotu6h 45minNajszybszy lot Polska-Wyspy Owcze zajmuje 6h 45min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Wyspy Owcze. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Sørvágur Vágar, Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Sørvágur Vágar i Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Sørvágur Vágar.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Wyspy Owcze?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Wyspy Owcze?

SAS

KLM i SAS to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Wyspy Owcze.

Która trasa podróży Polska – Wyspy Owcze jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Sørvágur Vágar

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Sørvágur Vágar, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Wyspy Owcze.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Wyspy Owcze

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Wyspy Owcze, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
16 lut
WAW11:50Warszawa Lotnisko Chopina
27h 50min
2 przesiadki
FAE15:40Sørvágur Vágar
24 lut
FAE10:05Sørvágur Vágar
19h 55min
2 przesiadki
WAW06:00Warszawa Lotnisko Chopina
KLM
15 lut
WAW01:05Warszawa Lotnisko Chopina
9h 00min
2 przesiadki
FAE10:05Sørvágur Vágar
18 lut
FAE08:50Sørvágur Vágar
21h 10min
2 przesiadki
WAW06:00Warszawa Lotnisko Chopina
1 311 zł
Znajdź podobne
SAS
14 kwi
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
7h 10min
1 przesiadka
FAE09:15Sørvágur Vágar
20 kwi
FAE09:05Sørvágur Vágar
8h 25min
1 przesiadka
WAW17:30Warszawa Lotnisko Chopina
1 339 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 lut
WAW01:05Warszawa Lotnisko Chopina
14h 35min
2 przesiadki
FAE15:40Sørvágur Vágar
25 lut
FAE08:50Sørvágur Vágar
25h 20min
2 przesiadki
WAW10:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 020 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 lut
WAW01:05Warszawa Lotnisko Chopina
14h 35min
2 przesiadki
FAE15:40Sørvágur Vágar
25 lut
FAE08:50Sørvágur Vágar
25h 20min
2 przesiadki
WAW10:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 024 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 lut
WAW01:05Warszawa Lotnisko Chopina
32h 35min
2 przesiadki
FAE09:40Sørvágur Vágar
26 lut
FAE03:20Sørvágur Vágar
26h 40min
2 przesiadki
WAW06:00Warszawa Lotnisko Chopina
1 028 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Wyspy Owcze

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Wyspy Owcze z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
KLM
CenaOd 978 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9
SAS
CenaOd 1 012 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,1

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Wyspy Owcze oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Wyspy Owcze, takie jak SAS i KLM, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Polska-Wyspy Owcze

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Sørvágur
Najkrótszy czas lotu9h 05min
Najniższa cena1 248 zł
Loty Gdańsk - Sørvágur
Najkrótszy czas lotu6h 45min
Najniższa cena1 283 zł
Loty Poznań - Sørvágur
Najkrótszy czas lotu24h 25min
Najniższa cena1 386 zł
Loty Katowice - Sørvágur
Najkrótszy czas lotu35h 40min
Najniższa cena2 260 zł
Loty Wrocław - Sørvágur
Najkrótszy czas lotu28h 55min
Najniższa cena2 535 zł

Podobne loty: Polska – Wyspy Owcze

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – Wyspy Owcze

Loty do innych miast: Wyspy Owcze

Wyspy Owcze to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju