Tanie loty na trasie Polska – Taszkent od 1 292 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Taszkent-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Taszkent

Najkrótszy czas lotu

8h 15min

Loty bezpośrednie

Brak

Taszkent — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Taszkent zajmuje 8h 15min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Taszkent. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Taszkent, Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Taszkent i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Taszkent.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Taszkent: Taszkent (TAS)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Taszkent?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Taszkent?

Turkish Airlines

Aeroflot i Turkish Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Taszkent.

Która trasa podróży Polska – Taszkent jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Taszkent

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Taszkent, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Taszkent.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Taszkent

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Taszkent, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
9 wrz
KRK16:55Kraków Balice
34h 55min
3 przesiadki
TAS03:50Taszkent
19 wrz
TAS04:30Taszkent
17h 50min
2 przesiadki
KRK22:20Kraków Balice
2 605 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
28 lip
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
25h 15min
1 przesiadka
TAS07:40Taszkent
24 sie
TAS12:00Taszkent
20h 35min
1 przesiadka
WAW08:35Warszawa Lotnisko Chopina
3 049 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 wrz
WAW15:55Warszawa Lotnisko Chopina
13h 35min
1 przesiadka
TAS05:30Taszkent
16 wrz
TAS21:10Taszkent
10h 35min
1 przesiadka
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
2 721 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 wrz
WAW15:55Warszawa Lotnisko Chopina
13h 35min
1 przesiadka
TAS05:30Taszkent
17 wrz
TAS21:10Taszkent
10h 35min
1 przesiadka
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
2 730 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
3 lip
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
16h 40min
1 przesiadka
TAS07:40Taszkent
9 lip
TAS22:45Taszkent
18h 20min
1 przesiadka
WAW17:05Warszawa Lotnisko Chopina
3 178 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 cze
KRK17:50Kraków Balice
21h 10min
1 przesiadka
TAS15:00Taszkent
10 lip
TAS13:00Taszkent
21h 20min
2 przesiadki
KRK10:20Kraków Balice
2 743 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Taszkent w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Taszkent w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez flydubai.
Kilka linii lotniczych
9 cze
WAW08:55Warszawa Lotnisko Chopina
30h 05min
2 przesiadki
TAS15:00Taszkent
1 292 zł
Znajdź podobne
flydubai
6 sie
KRK08:35Kraków Balice
11h 05min
1 przesiadka
TAS19:40Taszkent
2 282 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 cze
WAW18:35Warszawa Lotnisko Chopina
44h 25min
3 przesiadki
TAS15:00Taszkent
1 313 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Taszkent

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Taszkent
Kilka linii lotniczych
2 cze
WAW08:55Warszawa Lotnisko Chopina
30h 05min
2 przesiadki
TAS15:00Taszkent
22 cze
TAS22:45Taszkent
21h 40min
2 przesiadki
WAW20:25Warszawa Lotnisko Chopina
3 359 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
1 cze
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
9h 25min
1 przesiadka
TAS00:25Taszkent
10 cze
TAS12:00Taszkent
20h 35min
1 przesiadka
WAW08:35Warszawa Lotnisko Chopina
3 453 zł
Znajdź podobne
flydubai
1 cze
WAW14:45Warszawa Lotnisko Chopina
25h 45min
1 przesiadka
TAS16:30Taszkent
2 lip
TAS00:05Taszkent
18h 50min
1 przesiadka
WAW18:55Warszawa Lotnisko Chopina
4 685 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 cze
WAW02:50Warszawa Lotnisko Chopina
21h 35min
3 przesiadki
TAS00:25Taszkent
9 cze
TAS22:45Taszkent
22h 55min
3 przesiadki
WAW21:40Warszawa Lotnisko Chopina
3 574 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
1 cze
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
9h 25min
1 przesiadka
TAS00:25Taszkent
9 cze
TAS22:45Taszkent
18h 05min
1 przesiadka
WAW16:50Warszawa Lotnisko Chopina
3 652 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 cze
WAW08:55Warszawa Lotnisko Chopina
30h 05min
2 przesiadki
TAS15:00Taszkent
23 cze
TAS06:00Taszkent
26h 10min
2 przesiadki
WAW08:10Warszawa Lotnisko Chopina
3 634 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Taszkent

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Taszkent z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
AeroflotCenaOd 2 162 złBezpłatne odwołanieOcena
6,9
Szukaj lotów Aeroflot
Turkish AirlinesCenaOd 2 262 złBezpłatne odwołanieOcena
8,2
Szukaj lotów Turkish Airlines

Loty Turkish Airlines: Polska – Taszkent

Nasze najlepsze oferty Turkish Airlines na lot Polska – Taszkent
Turkish Airlines
28 lip
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
25h 15min
1 przesiadka
TAS07:40Taszkent
24 sie
TAS12:00Taszkent
20h 35min
1 przesiadka
WAW08:35Warszawa Lotnisko Chopina
3 049 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
3 lip
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
16h 40min
1 przesiadka
TAS07:40Taszkent
9 lip
TAS22:45Taszkent
18h 20min
1 przesiadka
WAW17:05Warszawa Lotnisko Chopina
3 178 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
6 wrz
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
9h 25min
1 przesiadka
TAS00:25Taszkent
21 wrz
TAS12:00Taszkent
20h 35min
1 przesiadka
WAW08:35Warszawa Lotnisko Chopina
3 191 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Taszkent oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Taszkent, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Turkish Airlines, Aeroflot i Belavia. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Turkish Airlines, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Polska-Taszkent

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Taszkent
Najkrótszy czas lotu8h 15min
Najniższa cena2 773 zł
Loty Kraków - Taszkent
Najkrótszy czas lotu11h 50min
Najniższa cena2 963 zł
Loty Warszawa - Samarkanda
Najkrótszy czas lotu29h 20min
Najniższa cena3 763 zł
Loty Gdańsk - Taszkent
Najkrótszy czas lotu26h 40min
Najniższa cena2 838 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Taszkent

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Taszkent

Loty do innych miast: Uzbekistan

Taszkent to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Polska – Taszkent według Twoich preferencji.

Tak. Wszystkie oferty lotów Polska – Taszkent na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Polska – Taszkent dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Polska – Taszkent, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.