Cheap flights z Polski do Szardża from 1 125 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 17.8
śr. 24.8

Informacje o trasie Szardża-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Szardża

Najkrótszy czas lotu

8h 25min

Loty bezpośrednie

Brak

Szardża — lotniska

2 lotniska
Najszybszy lot Polska-Szardża zajmuje 8h 25min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Szardża. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Szardża, Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Szardża i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Szardża.
Są 2 lotniska w pobliżu Szardża: Szardża (SHJ), Dubaj (DXB)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Szardża?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Polska – Szardża jest najtańsza?

Poznań Ławica - Szardża

Wybierz trasę Poznań Ławica - Szardża, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Szardża.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Szardża

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Szardża, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
7 paź
POZ03:15Poznań Ławica
10h 35min
1 przesiadka
SHJ13:50Szardża
14 paź
SHJ04:25Szardża
9h 25min
1 przesiadka
POZ13:50Poznań Ławica
2 054 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
25 sie
WAW13:40Warszawa Chopina
14h 10min
1 przesiadka
SHJ03:50Szardża
1 wrz
SHJ17:30Szardża
17h 45min
1 przesiadka
WAW11:15Warszawa Chopina
3 646 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 paź
POZ03:15Poznań Ławica
10h 35min
1 przesiadka
SHJ13:50Szardża
14 paź
SHJ04:25Szardża
9h 25min
1 przesiadka
POZ13:50Poznań Ławica
2 163 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 wrz
POZ14:30Poznań Ławica
32h 55min
2 przesiadki
SHJ23:25Szardża
13 wrz
SHJ01:05Szardża
19h 15min
2 przesiadki
POZ20:20Poznań Ławica
2 530 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 wrz
POZ14:30Poznań Ławica
31h 25min
3 przesiadki
SHJ21:55Szardża
13 wrz
SHJ01:05Szardża
19h 15min
2 przesiadki
POZ20:20Poznań Ławica
2 598 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 paź
WAW13:40Warszawa Chopina
14h 10min
1 przesiadka
SHJ03:50Szardża
11 paź
SHJ01:05Szardża
20h 05min
2 przesiadki
WAW21:10Warszawa Chopina
2 657 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Szardża w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Szardża w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Qatar Airways.
Kilka linii lotniczych
9 wrz
WAW08:10Warszawa Chopina
13h 45min
2 przesiadki
SHJ21:55Szardża
1 125 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
13 wrz
WAW13:40Warszawa Chopina
14h 10min
1 przesiadka
SHJ03:50Szardża
1 156 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 paź
KRK02:25Kraków Balice
21h 00min
3 przesiadki
SHJ23:25Szardża
1 134 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Szardża

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Szardża
Qatar Airways
17 sie
WAW13:40Warszawa Chopina
14h 10min
1 przesiadka
SHJ03:50Szardża
19 sie
SHJ17:30Szardża
17h 45min
1 przesiadka
WAW11:15Warszawa Chopina
3 728 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 sie
WAW13:40Warszawa Chopina
14h 10min
1 przesiadka
SHJ03:50Szardża
19 sie
SHJ01:05Szardża
15h 30min
2 przesiadki
WAW16:35Warszawa Chopina
4 285 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 sie
KRK11:00Kraków Balice
16h 50min
2 przesiadki
SHJ03:50Szardża
28 sie
SHJ01:05Szardża
14h 20min
2 przesiadki
KRK15:25Kraków Balice
4 721 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 sie
KRK18:45Kraków Balice
27h 10min
2 przesiadki
SHJ21:55Szardża
24 sie
SHJ17:30Szardża
14h 40min
2 przesiadki
KRK08:10Kraków Balice
6 353 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 sie
WAW08:55Warszawa Chopina
13h 30min
1 przesiadka
SHJ22:25Szardża
26 sie
SHJ07:00Szardża
9h 55min
1 przesiadka
WAW16:55Warszawa Chopina
8 992 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 sie
WAW03:20Warszawa Chopina
11h 30min
2 przesiadki
SHJ14:50Szardża
26 sie
SHJ07:00Szardża
9h 10min
1 przesiadka
WAW16:10Warszawa Chopina
11 400 zł
Znajdź podobne

Loty Qatar Airways: Polska – Szardża

Nasze najlepsze oferty Qatar Airways na lot Polska – Szardża
Qatar Airways
25 sie
WAW13:40Warszawa Chopina
14h 10min
1 przesiadka
SHJ03:50Szardża
1 wrz
SHJ17:30Szardża
17h 45min
1 przesiadka
WAW11:15Warszawa Chopina
3 646 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
17 sie
WAW13:40Warszawa Chopina
14h 10min
1 przesiadka
SHJ03:50Szardża
19 sie
SHJ17:30Szardża
17h 45min
1 przesiadka
WAW11:15Warszawa Chopina
3 728 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
25 sie
WAW13:40Warszawa Chopina
14h 10min
1 przesiadka
SHJ03:50Szardża
10 wrz
SHJ17:30Szardża
17h 45min
1 przesiadka
WAW11:15Warszawa Chopina
3 737 zł
Znajdź podobne


Alternatywne trasy Polska-Szardża

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Dubaj
Najkrótszy czas lotu6h 00min
Najniższa cena1 787 zł
Loty Kraków - Dubaj
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena1 510 zł
Loty Katowice - Dubaj
Najkrótszy czas lotu8h 10min
Najniższa cena1 342 zł
Loty Gdańsk - Dubaj
Najkrótszy czas lotu7h 45min
Najniższa cena1 583 zł
Loty Wrocław - Dubaj
Najkrótszy czas lotu9h 15min
Najniższa cena1 428 zł
Loty Warszawa - Abu Zabi
Najkrótszy czas lotu8h 55min
Najniższa cena794 zł
Loty Poznań - Dubaj
Najkrótszy czas lotu9h 20min
Najniższa cena1 261 zł
Loty Warszawa - Szardża
Najkrótszy czas lotu8h 25min
Najniższa cena3 147 zł
Loty Kraków - Abu Zabi
Najkrótszy czas lotu5h 50min
Najniższa cena739 zł
Loty Gdańsk - Abu Zabi
Najkrótszy czas lotu10h 45min
Najniższa cena2 399 zł
Loty Lublin - Dubaj
Najkrótszy czas lotu12h 30min
Najniższa cena4 539 zł
Loty Poznań - Szardża
Najkrótszy czas lotu10h 35min
Najniższa cena2 163 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Szardża

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Szardża

Loty do innych miast: Zjednoczone Emiraty Arabskie

Szardża to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Polska – Szardża. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów Polska – Szardża, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Polska – Szardża, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Polska – Szardża, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.