Tanie loty Polska - Las Palmas de Gran Canaria od 134 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 25.10
pon 1.11

Informacje o trasie Las Palmas de Gran Canaria-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Las Palmas de Gran Canaria
Najkrótszy czas lotu5h 40minNajszybszy lot Polska-Las Palmas de Gran Canaria zajmuje 5h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Las Palmas de Gran Canaria. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Las Palmas de Gran Canaria, Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Las Palmas de Gran Canaria i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Las Palmas de Gran Canaria.
Las Palmas de Gran Canaria — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Las Palmas de Gran Canaria: Las Palmas de Gran Canaria (LPA)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Las Palmas de Gran Canaria?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Las Palmas de Gran Canaria?

LOT

Brussels Airlines, Iberia i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Las Palmas de Gran Canaria.

Która trasa podróży Polska – Las Palmas de Gran Canaria jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Las Palmas de Gran Canaria

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Las Palmas de Gran Canaria, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Las Palmas de Gran Canaria.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Las Palmas de Gran Canaria

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Las Palmas de Gran Canaria, zmieniając zakładki
Ryanair
19 lis
WMI06:05Warszawa Modlin
8h 45min
1 przesiadka
LPA14:50Las Palmas de Gran Canaria
26 lis
LPA13:15Las Palmas de Gran Canaria
17h 50min
1 przesiadka
WMI07:05Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
21 lis
POZ16:35Poznań Ławica
22h 05min
1 przesiadka
LPA14:40Las Palmas de Gran Canaria
27 lis
LPA15:40Las Palmas de Gran Canaria
13h 55min
1 przesiadka
POZ05:35Poznań Ławica
Ryanair
8 lis
WMI01:40Warszawa Modlin
13h 00min
1 przesiadka
LPA14:40Las Palmas de Gran Canaria
26 lis
LPA08:15Las Palmas de Gran Canaria
22h 10min
1 przesiadka
WMI06:25Warszawa Modlin
Ryanair
15 lis
WMI01:40Warszawa Modlin
13h 00min
1 przesiadka
LPA14:40Las Palmas de Gran Canaria
29 lis
LPA13:35Las Palmas de Gran Canaria
17h 30min
1 przesiadka
WMI07:05Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
27 lis
KRK01:50Kraków Balice
14h 10min
1 przesiadka
LPA16:00Las Palmas de Gran Canaria
30 lis
LPA06:45Las Palmas de Gran Canaria
10h 40min
1 przesiadka
KRK17:25Kraków Balice
Ryanair
9 lis
WMI02:20Warszawa Modlin
11h 45min
1 przesiadka
LPA14:05Las Palmas de Gran Canaria
17 lis
LPA14:50Las Palmas de Gran Canaria
12h 45min
1 przesiadka
WMI03:35Warszawa Modlin

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Las Palmas de Gran Canaria w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Las Palmas de Gran Canaria w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Czarter, Enter Air i Ryanair.
Ryanair
15 lis
WMI01:40Warszawa Modlin
13h 00min
1 przesiadka
LPA14:40Las Palmas de Gran Canaria
Wizz Air UK
19 lis
WRO10:55Wrocław-Strachowice
20h 55min
1 przesiadka
LPA07:50Las Palmas de Gran Canaria
Kilka linii lotniczych
19 lis
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
28h 30min
2 przesiadki
LPA06:10Las Palmas de Gran Canaria

Znajdź oferty lotu last-minute Polska – Las Palmas de Gran Canaria

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Polska – Las Palmas de Gran Canaria
Ryanair
27 paź
GDN19:25Gdańsk Rębiechowo
13h 05min
1 przesiadka
LPA08:30Las Palmas de Gran Canaria
5 lis
LPA15:25Las Palmas de Gran Canaria
15h 40min
1 przesiadka
GDN07:05Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
26 paź
WMI17:15Warszawa Modlin
15h 15min
1 przesiadka
LPA08:30Las Palmas de Gran Canaria
25 lis
LPA14:05Las Palmas de Gran Canaria
14h 35min
1 przesiadka
WMI04:40Warszawa Modlin
Ryanair
26 paź
POZ13:05Poznań Ławica
26h 20min
1 przesiadka
LPA15:25Las Palmas de Gran Canaria
8 lis
LPA13:35Las Palmas de Gran Canaria
22h 45min
1 przesiadka
POZ12:20Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
26 paź
KRK12:25Kraków Balice
20h 05min
1 przesiadka
LPA08:30Las Palmas de Gran Canaria
31 paź
LPA12:40Las Palmas de Gran Canaria
24h 00min
1 przesiadka
KRK12:40Kraków Balice
Ryanair
26 paź
POZ03:35Poznań Ławica
28h 55min
2 przesiadki
LPA08:30Las Palmas de Gran Canaria
8 lis
LPA13:35Las Palmas de Gran Canaria
22h 45min
1 przesiadka
POZ12:20Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
27 paź
GDN19:25Gdańsk Rębiechowo
13h 05min
1 przesiadka
LPA08:30Las Palmas de Gran Canaria
5 lis
LPA15:25Las Palmas de Gran Canaria
21h 15min
2 przesiadki
GDN12:40Gdańsk Rębiechowo

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Las Palmas de Gran Canaria

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Las Palmas de Gran Canaria z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Iberia
CenaOd 298 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
Ryanair
CenaOd 417 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6
Brussels Airlines
CenaOd 467 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
SAS
CenaOd 519 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,1
LOT
CenaOd 543 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

1 / 4
Lufthansa
CenaOd 545 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
TAP AIR PORTUGAL
CenaOd 557 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
SWISS
CenaOd 625 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,5
Enter Air
CenaOd 709 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
0,0
Norwegian
CenaOd 785 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,2

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Las Palmas de Gran Canaria oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Las Palmas de Gran Canaria, takie jak Ryanair, SWISS i Brussels Airlines, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Polska-Las Palmas de Gran Canaria

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Gdańsk - Granadilla
Najkrótszy czas lotu10h 50min
Najniższa cena271 zł
Loty Kraków - Puerto del Rosario
Najkrótszy czas lotu13h 10min
Najniższa cena275 zł
Loty Kraków - Granadilla
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena279 zł
Loty Kraków - Las Palmas de Gran Canaria
Najkrótszy czas lotu7h 20min
Najniższa cena303 zł
Loty Katowice - Granadilla
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena323 zł
Loty Kraków - Arrecife
Najkrótszy czas lotu10h 35min
Najniższa cena327 zł
Loty Katowice - Puerto del Rosario
Najkrótszy czas lotu5h 15min
Najniższa cena334 zł
Loty Wrocław - Granadilla
Najkrótszy czas lotu10h 10min
Najniższa cena346 zł
Loty Katowice - Arrecife
Najkrótszy czas lotu5h 15min
Najniższa cena358 zł
Loty Kraków - Santa Cruz de Tenerife
Najkrótszy czas lotu12h 10min
Najniższa cena378 zł
Loty Katowice - Las Palmas de Gran Canaria
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena382 zł
Loty Gdańsk - Santa Cruz de Tenerife
Najkrótszy czas lotu14h 45min
Najniższa cena401 zł

Podobne loty: Polska – Las Palmas de Gran Canaria

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – Las Palmas de Gran Canaria