Tanie loty Polska - Jamajka

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 19.10
wt 26.10

Informacje o trasie Jamajka-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Jamajka
Najkrótszy czas lotu16h 40minNajszybszy lot Polska-Jamajka zajmuje 16h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Jamajka. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Kingston-Norman Manley, Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Montego Bay Sangster Intl i Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Kingston-Norman Manley.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Jamajka?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Jamajka?

United Airlines

Air Canada, Air France i American Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Jamajka.

Która trasa podróży Polska – Jamajka jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Montego Bay Sangster Intl

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Montego Bay Sangster Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Jamajka.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Jamajka

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Jamajka, zmieniając zakładki
Air Canada
24 lut
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
36h 35min
2 przesiadki
MBJ13:35Montego Bay Sangster Intl
28 lut
MBJ09:05Montego Bay Sangster Intl
16h 30min
2 przesiadki
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
2 434 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 sty
WAW04:20Warszawa Lotnisko Chopina
33h 45min
2 przesiadki
KIN14:05Kingston-Norman Manley
24 sty
KIN09:30Kingston-Norman Manley
22h 15min
2 przesiadki
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
2 474 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
22 sty
WRO01:55Wrocław-Strachowice
16h 45min
1 przesiadka
MBJ18:40Montego Bay Sangster Intl
26 sty
MBJ14:40Montego Bay Sangster Intl
21h 25min
1 przesiadka
WRO12:05Wrocław-Strachowice
2 814 zł
Znajdź podobne
British Airways
17 sty
WAW14:40Warszawa Lotnisko Chopina
29h 42min
2 przesiadki
KIN20:22Kingston-Norman Manley
23 sty
KIN11:03Kingston-Norman Manley
17h 22min
2 przesiadki
WAW04:25Warszawa Lotnisko Chopina
3 736 zł
Znajdź podobne
Air France
1 kwi
KRK02:35Kraków Balice
20h 06min
2 przesiadki
KIN22:41Kingston-Norman Manley
16 kwi
KIN04:00Kingston-Norman Manley
20h 40min
2 przesiadki
KRK00:40Kraków Balice
4 005 zł
Znajdź podobne
American Airlines
2 kwi
WAW07:50Warszawa Lotnisko Chopina
52h 56min
2 przesiadki
KIN12:46Kingston-Norman Manley
17 kwi
KIN09:35Kingston-Norman Manley
38h 25min
2 przesiadki
WAW00:00Warszawa Lotnisko Chopina
4 179 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Jamajka w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Jamajka w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air Canada.
Kilka linii lotniczych
17 sty
WAW02:20Warszawa Lotnisko Chopina
37h 33min
3 przesiadki
KIN15:53Kingston-Norman Manley
1 500 zł
Znajdź podobne
Air Canada
27 gru
KRK01:20Kraków Balice
36h 40min
2 przesiadki
KIN14:00Kingston-Norman Manley
1 836 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 gru
WMI15:25Warszawa Modlin
47h 02min
3 przesiadki
MBJ14:27Montego Bay Sangster Intl
1 512 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Polska – Jamajka

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Polska – Jamajka
Kilka linii lotniczych
22 paź
KRK02:25Kraków Balice
35h 15min
2 przesiadki
MBJ13:40Montego Bay Sangster Intl
30 paź
MBJ10:10Montego Bay Sangster Intl
17h 55min
2 przesiadki
KRK04:05Kraków Balice
3 609 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 paź
KRK08:50Kraków Balice
29h 06min
2 przesiadki
MBJ13:56Montego Bay Sangster Intl
30 paź
MBJ10:28Montego Bay Sangster Intl
69h 27min
3 przesiadki
KRK07:55Kraków Balice
5 050 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 paź
KRK08:50Kraków Balice
28h 12min
3 przesiadki
MBJ13:02Montego Bay Sangster Intl
30 paź
MBJ10:28Montego Bay Sangster Intl
69h 27min
3 przesiadki
KRK07:55Kraków Balice
5 062 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 paź
KRK17:15Kraków Balice
28h 33min
2 przesiadki
MBJ21:48Montego Bay Sangster Intl
30 paź
MBJ14:40Montego Bay Sangster Intl
19h 00min
1 przesiadka
KRK09:40Kraków Balice
5 897 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Jamajka

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Jamajka z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
United Airlines
CenaOd 2 144 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
Air Canada
CenaOd 2 247 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
Air France
CenaOd 3 564 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
American Airlines
CenaOd 3 582 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
Delta
CenaOd 3 952 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,3

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Jamajka oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Jamajka, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Air Canada, American Airlines, i Delta.


Alternatywne trasy Polska-Jamajka

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wrocław - Montego Bay
Najkrótszy czas lotu16h 45min
Najniższa cena2 814 zł
Loty Kraków - Montego Bay
Najkrótszy czas lotu17h 20min
Najniższa cena2 826 zł
Loty Kraków - Kingston
Najkrótszy czas lotu21h 10min
Najniższa cena4 013 zł

Podobne loty: Polska – Jamajka

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – Jamajka

Loty do innych miast: Jamajka

Jamajka to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju