Tanie loty na trasie Polska – Dar es Salaam od 1 608 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 22.5
ndz 29.5

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Dar es Salaam-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Dar es Salaam

Najkrótszy czas lotu

16h 20min

Loty bezpośrednie

Brak

Dar es Salaam — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Dar es Salaam zajmuje 16h 20min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Dar es Salaam. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Wrocław-Strachowice - Lotnisko Dar Es Salaam, Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Dar Es Salaam i Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Dar Es Salaam.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Dar es Salaam: Dar Es Salaam (DAR)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Dar es Salaam?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Dar es Salaam?

Turkish Airlines

Emirates, KLM i Qatar Airways to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Dar es Salaam.

Która trasa podróży Polska – Dar es Salaam jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Dar Es Salaam

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Dar Es Salaam, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Dar es Salaam.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Dar es Salaam

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Dar es Salaam, zmieniając zakładki
Turkish Airlines
16 wrz
WAW15:15Warszawa Lotnisko Chopina
30h 05min
1 przesiadka
DAR21:20Dar Es Salaam
4 paź
DAR23:10Dar Es Salaam
15h 55min
1 przesiadka
WAW15:05Warszawa Lotnisko Chopina
2 611 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 wrz
WAW11:00Warszawa Lotnisko Chopina
21h 20min
2 przesiadki
DAR08:20Dar Es Salaam
2 paź
DAR12:45Dar Es Salaam
22h 30min
2 przesiadki
WAW11:15Warszawa Lotnisko Chopina
3 046 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
13 sie
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
19h 15min
1 przesiadka
DAR08:55Dar Es Salaam
18 wrz
DAR11:10Dar Es Salaam
23h 05min
2 przesiadki
WAW10:15Warszawa Lotnisko Chopina
3 212 zł
Znajdź podobne
Emirates
31 paź
WAW17:50Warszawa Lotnisko Chopina
14h 05min
1 przesiadka
DAR07:55Dar Es Salaam
14 lis
DAR10:25Dar Es Salaam
21h 55min
1 przesiadka
WAW08:20Warszawa Lotnisko Chopina
3 279 zł
Znajdź podobne
Ethiopian Air
20 wrz
WAW15:10Warszawa Lotnisko Chopina
17h 10min
2 przesiadki
DAR08:20Dar Es Salaam
3 paź
DAR12:45Dar Es Salaam
17h 20min
2 przesiadki
WAW06:05Warszawa Lotnisko Chopina
3 557 zł
Znajdź podobne
Kenya Airways
11 sie
WAW08:20Warszawa Lotnisko Chopina
19h 45min
2 przesiadki
DAR04:05Dar Es Salaam
4 lis
DAR13:10Dar Es Salaam
32h 15min
3 przesiadki
WAW21:25Warszawa Lotnisko Chopina
3 606 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Dar es Salaam w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Dar es Salaam w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Emirates i Qatar Airways.
Kilka linii lotniczych
31 maj
WMI05:10Warszawa Modlin
18h 10min
2 przesiadki
DAR23:20Dar Es Salaam
1 608 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
31 maj
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
19h 15min
1 przesiadka
DAR08:55Dar Es Salaam
2 320 zł
Znajdź podobne
Emirates
8 cze
KRK13:00Kraków Balice
19h 55min
1 przesiadka
DAR08:55Dar Es Salaam
2 491 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Dar es Salaam

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Dar es Salaam z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
KLMCenaOd 2 194 złBezpłatne odwołanieOcena
7,8
Szukaj lotów KLM
Turkish AirlinesCenaOd 2 911 złBezpłatne odwołanieOcena
8,2
Szukaj lotów Turkish Airlines
Qatar AirwaysCenaOd 3 082 złBezpłatne odwołanieOcena
7,9
Szukaj lotów Qatar Airways
EmiratesCenaOd 3 287 złBezpłatne odwołanieOcena
8,7
Szukaj lotów Emirates

Loty Emirates: Polska – Dar es Salaam

Nasze najlepsze oferty Emirates na lot Polska – Dar es Salaam
Emirates
31 paź
WAW17:50Warszawa Lotnisko Chopina
14h 05min
1 przesiadka
DAR07:55Dar Es Salaam
14 lis
DAR10:25Dar Es Salaam
21h 55min
1 przesiadka
WAW08:20Warszawa Lotnisko Chopina
3 279 zł
Znajdź podobne
Emirates
8 cze
WAW14:45Warszawa Lotnisko Chopina
18h 10min
1 przesiadka
DAR08:55Dar Es Salaam
24 cze
DAR11:25Dar Es Salaam
21h 50min
1 przesiadka
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
3 391 zł
Znajdź podobne
Emirates
3 cze
KRK13:00Kraków Balice
19h 55min
1 przesiadka
DAR08:55Dar Es Salaam
17 cze
DAR11:25Dar Es Salaam
25h 35min
1 przesiadka
KRK13:00Kraków Balice
3 471 zł
Znajdź podobne

Loty Qatar Airways: Polska – Dar es Salaam

Nasze najlepsze oferty Qatar Airways na lot Polska – Dar es Salaam
Qatar Airways
13 sie
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
19h 15min
1 przesiadka
DAR08:55Dar Es Salaam
18 wrz
DAR11:10Dar Es Salaam
23h 05min
2 przesiadki
WAW10:15Warszawa Lotnisko Chopina
3 212 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
13 sie
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
19h 15min
1 przesiadka
DAR08:55Dar Es Salaam
18 wrz
DAR07:20Dar Es Salaam
26h 55min
1 przesiadka
WAW10:15Warszawa Lotnisko Chopina
3 225 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
31 paź
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
19h 50min
1 przesiadka
DAR07:35Dar Es Salaam
13 lis
DAR20:15Dar Es Salaam
12h 50min
1 przesiadka
WAW09:05Warszawa Lotnisko Chopina
3 265 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Dar Es Salaam oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Dar Es Salaam, takie jak Qatar Airways, KLM i Turkish Airlines, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Polska-Dar es Salaam

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Zanzibar
Najkrótszy czas lotu13h 50min
Najniższa cena2 822 zł
Loty Kraków - Zanzibar
Najkrótszy czas lotu13h 35min
Najniższa cena2 867 zł
Loty Katowice - Zanzibar
Najkrótszy czas lotu16h 35min
Najniższa cena3 727 zł
Loty Gdańsk - Zanzibar
Najkrótszy czas lotu21h 10min
Najniższa cena2 903 zł
Loty Wrocław - Zanzibar
Najkrótszy czas lotu18h 10min
Najniższa cena3 212 zł
Loty Poznań - Zanzibar
Najkrótszy czas lotu17h 05min
Najniższa cena2 849 zł
Loty Kraków - Arusza
Najkrótszy czas lotu21h 05min
Najniższa cena2 840 zł
Loty Kraków - Dar es Salaam
Najkrótszy czas lotu16h 25min
Najniższa cena5 321 zł
Loty Katowice - Dar es Salaam
Najkrótszy czas lotu34h 35min
Najniższa cena6 002 zł
Loty Warszawa - Arusza
Najkrótszy czas lotu16h 15min
Najniższa cena2 840 zł
Loty Wrocław - Arusza
Najkrótszy czas lotu23h 40min
Najniższa cena5 021 zł
Loty Wrocław - Dar es Salaam
Najkrótszy czas lotu16h 20min
Najniższa cena4 802 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Dar es Salaam

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Dar es Salaam

Loty do innych miast: Tanzania

Dar es Salaam to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Polska – Dar es Salaam z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Loty na trasie Polska – Dar es Salaam z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Polska – Dar es Salaam dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Polska – Dar es Salaam. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.