Tanie loty Polska - Bośnia i Hercegowina od 207 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 11.12
sob 18.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Bośnia i Hercegowina-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Bośnia i Hercegowina
Najkrótszy czas lotu5h 10minNajszybszy lot Polska-Bośnia i Hercegowina zajmuje 5h 10min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Bośnia i Hercegowina. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Sarajewo Butmir, Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Sarajewo Butmir i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Sarajewo Butmir.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Bośnia i Hercegowina?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Bośnia i Hercegowina?

Austrian Airlines

Austrian Airlines, Croatia Airlines i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Bośnia i Hercegowina.

Która trasa podróży Polska – Bośnia i Hercegowina jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Sarajewo Butmir

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Sarajewo Butmir, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Bośnia i Hercegowina.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Bośnia i Hercegowina

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Bośnia i Hercegowina, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
10 sty
KTW13:00Katowice-Pyrzowice
17h 55min
1 przesiadka
SJJ06:55Sarajewo Butmir
18 sty
SJJ01:20Sarajewo Butmir
8h 35min
1 przesiadka
KTW09:55Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
5 sty
KTW01:35Katowice-Pyrzowice
16h 15min
1 przesiadka
SJJ17:50Sarajewo Butmir
9 sty
SJJ11:30Sarajewo Butmir
6h 35min
1 przesiadka
KTW18:05Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
9 sty
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
4h 15min
1 przesiadka
SJJ05:40Sarajewo Butmir
15 sty
SJJ04:15Sarajewo Butmir
4h 30min
1 przesiadka
KTW08:45Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
6 sty
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
5h 10min
1 przesiadka
SJJ06:55Sarajewo Butmir
9 sty
SJJ11:30Sarajewo Butmir
6h 35min
1 przesiadka
KTW18:05Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
5 sty
KTW01:35Katowice-Pyrzowice
16h 15min
1 przesiadka
SJJ17:50Sarajewo Butmir
9 sty
SJJ11:30Sarajewo Butmir
6h 35min
1 przesiadka
KTW18:05Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
6 sty
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
5h 10min
1 przesiadka
SJJ06:55Sarajewo Butmir
9 sty
SJJ11:30Sarajewo Butmir
6h 35min
1 przesiadka
KTW18:05Katowice-Pyrzowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Bośnia i Hercegowina w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Bośnia i Hercegowina w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT, SWISS i Wizz Air.
Wizz Air
13 gru
GDN05:25Gdańsk Rębiechowo
7h 30min
1 przesiadka
SJJ12:55Sarajewo Butmir
Kilka linii lotniczych
16 sty
WMI09:30Warszawa Modlin
27h 25min
2 przesiadki
SJJ12:55Sarajewo Butmir
SWISS
14 sty
WAW09:40Warszawa Lotnisko Chopina
18h 15min
1 przesiadka
SJJ03:55Sarajewo Butmir

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Bośnia i Hercegowina

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Bośnia i Hercegowina z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Austrian Airlines
CenaOd 656 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
Lufthansa
CenaOd 763 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
Croatia Airlines
CenaOd 1 106 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Bośnia i Hercegowina oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Bośnia i Hercegowina, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Austrian Airlines, Croatia Airlines i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Austrian Airlines, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Polska-Bośnia i Hercegowina

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Sarajewo
Najkrótszy czas lotu6h 00min
Najniższa cena532 zł
Loty Kraków - Sarajewo
Najkrótszy czas lotu7h 10min
Najniższa cena459 zł
Loty Kraków - Tuzla
Najkrótszy czas lotu19h 05min
Najniższa cena780 zł
Loty Warszawa - Tuzla
Najkrótszy czas lotu8h 55min
Najniższa cena743 zł
Loty Gdańsk - Sarajewo
Najkrótszy czas lotu27h 40min
Najniższa cena646 zł
Loty Gdańsk - Tuzla
Najkrótszy czas lotu15h 00min
Najniższa cena873 zł
Loty Katowice - Sarajewo
Najkrótszy czas lotu5h 10min
Najniższa cena398 zł

Podobne loty: Polska – Bośnia i Hercegowina

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – Bośnia i Hercegowina

Loty do innych miast: Bośnia i Hercegowina

Bośnia i Hercegowina to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju