Cheap flights z Polski do Manama from 2 604 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 16.8
wt. 23.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Manama-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Manama

Najkrótszy czas lotu

10h 05min

Loty bezpośrednie

Brak

Manama — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Manama zajmuje 10h 05min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Manama. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Manama Bahrain Intl i Lotnisko Wrocław-Strachowice - Lotnisko Manama Bahrain Intl.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Manama: Manama Bahrain Intl (BAH)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Manama?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Manama?

Turkish Airlines

Emirates, Lufthansa i Turkish Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Manama.

Która trasa podróży Polska – Manama jest najtańsza?

Wrocław-Strachowice - Manama Bahrain Intl

Wybierz trasę Wrocław-Strachowice - Manama Bahrain Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Manama.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Manama

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Manama, zmieniając zakładki
LOT
28 gru
GDN00:40Gdańsk Rębiechowo
41h 25min
2 przesiadki
BAH18:05Manama Bahrain Intl
2 sty
BAH20:55Manama Bahrain Intl
32h 15min
2 przesiadki
GDN05:10Gdańsk Rębiechowo
2 604 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 gru
GDN12:15Gdańsk Rębiechowo
29h 50min
2 przesiadki
BAH18:05Manama Bahrain Intl
3 sty
BAH18:50Manama Bahrain Intl
13h 25min
2 przesiadki
GDN08:15Gdańsk Rębiechowo
3 431 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
28 gru
GDN02:00Gdańsk Rębiechowo
12h 55min
1 przesiadka
BAH14:55Manama Bahrain Intl
3 sty
BAH18:40Manama Bahrain Intl
15h 50min
1 przesiadka
GDN10:30Gdańsk Rębiechowo
3 929 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 gru
GDN03:45Gdańsk Rębiechowo
14h 30min
3 przesiadki
BAH18:15Manama Bahrain Intl
2 sty
BAH20:55Manama Bahrain Intl
35h 30min
2 przesiadki
GDN08:25Gdańsk Rębiechowo
3 627 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
28 gru
GDN02:00Gdańsk Rębiechowo
12h 55min
2 przesiadki
BAH14:55Manama Bahrain Intl
3 sty
BAH18:40Manama Bahrain Intl
14h 55min
3 przesiadki
GDN09:35Gdańsk Rębiechowo
4 216 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 gru
GDN00:35Gdańsk Rębiechowo
17h 30min
2 przesiadki
BAH18:05Manama Bahrain Intl
2 sty
BAH20:10Manama Bahrain Intl
14h 20min
1 przesiadka
GDN10:30Gdańsk Rębiechowo
5 418 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Manama

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Manama z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
EmiratesCenaOd 2 232 złBezpłatne odwołanieOcena
8,4
Szukaj lotów Emirates
Turkish AirlinesCenaOd 2 832 złBezpłatne odwołanieOcena
8,1
Szukaj lotów Turkish Airlines
LufthansaCenaOd 3 388 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów Lufthansa

Loty Lufthansa: Polska – Manama

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Polska – Manama
Lufthansa
28 gru
GDN02:00Gdańsk Rębiechowo
12h 55min
1 przesiadka
BAH14:55Manama Bahrain Intl
3 sty
BAH18:40Manama Bahrain Intl
15h 50min
1 przesiadka
GDN10:30Gdańsk Rębiechowo
3 929 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
28 gru
GDN02:00Gdańsk Rębiechowo
12h 55min
2 przesiadki
BAH14:55Manama Bahrain Intl
3 sty
BAH18:40Manama Bahrain Intl
14h 55min
3 przesiadki
GDN09:35Gdańsk Rębiechowo
4 216 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Manama Bahrain Intl oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Manama Bahrain Intl, takie jak Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Polska-Manama

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Gdańsk - Manama
Najkrótszy czas lotu17h 40min
Najniższa cena3 623 zł
Loty Wrocław - Manama
Najkrótszy czas lotu10h 05min
Najniższa cena2 942 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Manama

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Manama

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Manama jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Polska – Manama i oszczędzisz czas i pieniądze.

Wszystkie wyszukiwania lotów Polska – Manama na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Polska – Manama. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Polska – Manama, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.