Tanie loty na trasie Oslo – San Diego od 2 778 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Informacje o trasie San Diego-Oslo

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Oslo-San Diego

Znaleziono najlepszą cenę

4 732 zł

Najkrótszy czas lotu

38h 15min

Loty bezpośrednie

Brak

San Diego — lotniska

2 lotniska
Najlepsza oferta na lot Oslo - San Diego w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 4 732 zł. Najlepsza oferta na lot Oslo - San Diego w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 12 449 zł.
Najszybszy lot Oslo-San Diego zajmuje 38h 15min.
Nie ma bezpośrednich lotów Oslo-San Diego. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Oslo-Gardermoen - Lotnisko San Diego.
Są 2 lotniska w pobliżu San Diego: San Diego (SAN), San Diego Carlsbad-Palomar (CLD)

Jak znaleźć najtańsze loty Oslo - San Diego?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Oslo – San Diego są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Oslo - San Diego to Marzec. Najdroższa pora to Grudzień.

Która trasa podróży Oslo – San Diego jest najtańsza?

Oslo-Gardermoen - San Diego

Wybierz trasę Oslo-Gardermoen - San Diego, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Oslo - San Diego.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Oslo – San Diego?

30 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Oslo - San Diego to 30 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Oslo - San Diego

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Oslo - San Diego, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
5 paź
OSL12:55Oslo-Gardermoen
31h 57min
2 przesiadki
SAN20:52San Diego
18 paź
SAN15:00San Diego
14h 45min
1 przesiadka
OSL05:45Oslo-Gardermoen
2 778 zł
Znajdź podobne
British Airways
11 lis
OSL02:15Oslo-Gardermoen
18h 10min
1 przesiadka
SAN20:25San Diego
27 lis
SAN13:20San Diego
20h 00min
1 przesiadka
OSL09:20Oslo-Gardermoen
2 985 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
3 paź
OSL07:10Oslo-Gardermoen
20h 01min
1 przesiadka
SAN03:11San Diego
17 paź
SAN03:41San Diego
15h 34min
1 przesiadka
OSL19:15Oslo-Gardermoen
5 633 zł
Znajdź podobne
British Airways
5 paź
OSL03:05Oslo-Gardermoen
19h 00min
1 przesiadka
SAN22:05San Diego
18 paź
SAN15:00San Diego
18h 30min
1 przesiadka
OSL09:30Oslo-Gardermoen
3 209 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
3 paź
OSL07:10Oslo-Gardermoen
20h 01min
1 przesiadka
SAN03:11San Diego
17 paź
SAN03:41San Diego
17h 39min
2 przesiadki
OSL21:20Oslo-Gardermoen
5 750 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 lis
OSL15:55Oslo-Gardermoen
31h 58min
3 przesiadki
SAN23:53San Diego
26 lis
SAN07:55San Diego
22h 25min
3 przesiadki
OSL06:20Oslo-Gardermoen
5 808 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Oslo - San Diego w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Oslo – San Diego w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa i Scandinavian Airlines.
Lufthansa
28 lip
OSL03:15Oslo-Gardermoen
19h 43min
2 przesiadki
SAN22:58San Diego
4 732 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 lip
OSL07:10Oslo-Gardermoen
19h 23min
1 przesiadka
SAN02:33San Diego
5 620 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
17 lip
OSL07:10Oslo-Gardermoen
20h 14min
1 przesiadka
SAN03:24San Diego
5 624 zł
Znajdź podobne

Loty British Airways: Oslo – San Diego

Nasze najlepsze oferty British Airways na lot Oslo – San Diego
British Airways
11 lis
OSL02:15Oslo-Gardermoen
18h 10min
1 przesiadka
SAN20:25San Diego
27 lis
SAN13:20San Diego
20h 00min
1 przesiadka
OSL09:20Oslo-Gardermoen
2 985 zł
Znajdź podobne
British Airways
5 paź
OSL03:05Oslo-Gardermoen
19h 00min
1 przesiadka
SAN22:05San Diego
18 paź
SAN15:00San Diego
18h 30min
1 przesiadka
OSL09:30Oslo-Gardermoen
3 209 zł
Znajdź podobne

Loty Scandinavian Airlines: Oslo – San Diego

Nasze najlepsze oferty Scandinavian Airlines na lot Oslo – San Diego
Scandinavian Airlines
3 paź
OSL07:10Oslo-Gardermoen
20h 01min
1 przesiadka
SAN03:11San Diego
17 paź
SAN03:41San Diego
15h 34min
1 przesiadka
OSL19:15Oslo-Gardermoen
5 633 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
3 paź
OSL07:10Oslo-Gardermoen
20h 01min
1 przesiadka
SAN03:11San Diego
17 paź
SAN03:41San Diego
17h 39min
2 przesiadki
OSL21:20Oslo-Gardermoen
5 750 zł
Znajdź podobne

  • Oslo – San Diego – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Oslo – San Diego – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 8663,4 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 18h 10min.



Alternatywne trasy Oslo-San Diego

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Oslo - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu30h 30min
Najniższa cena2 577 zł
Loty Oslo - Burbank
Najkrótszy czas lotu18h 51min
Najniższa cena11 163 zł
Loty Oslo - San Jose
Najkrótszy czas lotu19h 50min
Najniższa cena3 970 zł
Loty Oslo - San Francisco
Najkrótszy czas lotu19h 24min
Najniższa cena4 177 zł

Loty podobne do tych na trasie Oslo – San Diego

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Oslo – San Diego

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Oslo – San Diego. Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Wszystkie wyszukiwania lotów Oslo – San Diego na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Oslo – San Diego. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Oslo – San Diego. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.