Tanie loty na trasie Niemcy – Szczecin od 205 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 12.7
wt 19.7

Informacje o trasie Szczecin-Niemcy

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Niemcy-Szczecin

Najkrótszy czas lotu

2h 00min

Loty bezpośrednie

Brak

Szczecin — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Niemcy-Szczecin zajmuje 2h 00min.
Nie ma bezpośrednich lotów Niemcy-Szczecin. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Duesseldorf Intl - Lotnisko Szczecin Goleniów, Lotnisko Düsseldorf Weeze - Lotnisko Szczecin Goleniów i Lotnisko Frankfurt nad Menem - Lotnisko Szczecin Goleniów.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Szczecin: Szczecin Goleniów (SZZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Niemcy - Szczecin?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Niemcy – Szczecin jest najtańsza?

Kolonia/Bonn - Szczecin Goleniów

Wybierz trasę Kolonia/Bonn - Szczecin Goleniów, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Niemcy - Szczecin.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Niemcy - Szczecin

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Niemcy - Szczecin, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
5 wrz
CGN15:35Kolonia/Bonn
24h 45min
2 przesiadki
SZZ16:20Szczecin Goleniów
7 wrz
SZZ06:35Szczecin Goleniów
31h 10min
2 przesiadki
CGN13:45Kolonia/Bonn
Ryanair
3 paź
BER02:30Berlin Brandenburg
39h 55min
2 przesiadki
SZZ18:25Szczecin Goleniów
16 paź
SZZ03:55Szczecin Goleniów
26h 20min
2 przesiadki
BER06:15Berlin Brandenburg
LOT
18 paź
DUS03:20Duesseldorf Intl
25h 00min
1 przesiadka
SZZ04:20Szczecin Goleniów
27 paź
SZZ17:05Szczecin Goleniów
25h 00min
1 przesiadka
DUS18:05Duesseldorf Intl
Kilka linii lotniczych
5 wrz
CGN02:50Kolonia/Bonn
7h 55min
1 przesiadka
SZZ10:45Szczecin Goleniów
7 wrz
SZZ06:35Szczecin Goleniów
31h 10min
2 przesiadki
CGN13:45Kolonia/Bonn
LOT
7 lis
STR14:45Stuttgart Echterdingen
13h 10min
1 przesiadka
SZZ03:55Szczecin Goleniów
10 lis
SZZ16:10Szczecin Goleniów
12h 45min
1 przesiadka
STR04:55Stuttgart Echterdingen
Kilka linii lotniczych
3 paź
BER17:35Berlin Brandenburg
24h 50min
1 przesiadka
SZZ18:25Szczecin Goleniów
16 paź
SZZ03:55Szczecin Goleniów
26h 20min
2 przesiadki
BER06:15Berlin Brandenburg

Znajdź najtańsze oferty lotów Niemcy - Szczecin w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Niemcy – Szczecin w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Ryanair.
Ryanair
5 paź
CGN02:25Kolonia/Bonn
7h 40min
1 przesiadka
SZZ10:05Szczecin Goleniów
Kilka linii lotniczych
10 sie
DTM04:00Dortmund
30h 40min
2 przesiadki
SZZ10:40Szczecin Goleniów
LOT
10 sie
DUS15:50Duesseldorf Intl
18h 50min
1 przesiadka
SZZ10:40Szczecin Goleniów

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Niemcy – Szczecin

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Niemcy – Szczecin
Kilka linii lotniczych
12 lip
DTM12:30Dortmund
15h 50min
2 przesiadki
SZZ04:20Szczecin Goleniów
4 sie
SZZ04:50Szczecin Goleniów
23h 50min
2 przesiadki
DTM04:40Dortmund
1 074 zł
Znajdź podobne
LOT
16 lip
DUS06:25Duesseldorf Intl
3h 50min
1 przesiadka
SZZ10:15Szczecin Goleniów
21 lip
SZZ04:50Szczecin Goleniów
10h 10min
1 przesiadka
DUS15:00Duesseldorf Intl
1 531 zł
Znajdź podobne
Ryanair
17 lip
FKB02:30Karlsruhe/Baden-Baden
29h 50min
2 przesiadki
SZZ08:20Szczecin Goleniów
24 lip
SZZ04:10Szczecin Goleniów
32h 50min
2 przesiadki
FKB13:00Karlsruhe/Baden-Baden
1 578 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 lip
CGN04:55Kolonia/Bonn
23h 25min
2 przesiadki
SZZ04:20Szczecin Goleniów
4 sie
SZZ08:35Szczecin Goleniów
27h 00min
2 przesiadki
CGN11:35Kolonia/Bonn
1 116 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 lip
CGN04:55Kolonia/Bonn
23h 25min
2 przesiadki
SZZ04:20Szczecin Goleniów
4 sie
SZZ04:50Szczecin Goleniów
30h 45min
3 przesiadki
CGN11:35Kolonia/Bonn
1 218 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 lip
CGN06:10Kolonia/Bonn
22h 10min
3 przesiadki
SZZ04:20Szczecin Goleniów
17 lip
SZZ03:55Szczecin Goleniów
23h 35min
2 przesiadki
CGN03:30Kolonia/Bonn
1 237 zł
Znajdź podobne

Loty Ryanair: Niemcy – Szczecin

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Niemcy – Szczecin
Ryanair
3 paź
BER02:30Berlin Brandenburg
39h 55min
2 przesiadki
SZZ18:25Szczecin Goleniów
16 paź
SZZ03:55Szczecin Goleniów
26h 20min
2 przesiadki
BER06:15Berlin Brandenburg
Ryanair
2 wrz
CGN02:50Kolonia/Bonn
15h 05min
1 przesiadka
SZZ17:55Szczecin Goleniów
4 wrz
SZZ03:55Szczecin Goleniów
11h 00min
1 przesiadka
CGN14:55Kolonia/Bonn
Ryanair
9 wrz
DTM11:45Dortmund
6h 10min
1 przesiadka
SZZ17:55Szczecin Goleniów
12 wrz
SZZ08:45Szczecin Goleniów
4h 50min
1 przesiadka
DTM13:35Dortmund

Loty LOT: Niemcy – Szczecin

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Niemcy – Szczecin
LOT
18 paź
DUS03:20Duesseldorf Intl
25h 00min
1 przesiadka
SZZ04:20Szczecin Goleniów
27 paź
SZZ17:05Szczecin Goleniów
25h 00min
1 przesiadka
DUS18:05Duesseldorf Intl
LOT
7 lis
STR14:45Stuttgart Echterdingen
13h 10min
1 przesiadka
SZZ03:55Szczecin Goleniów
10 lis
SZZ16:10Szczecin Goleniów
12h 45min
1 przesiadka
STR04:55Stuttgart Echterdingen
LOT
1 sie
DUS15:50Duesseldorf Intl
12h 30min
1 przesiadka
SZZ04:20Szczecin Goleniów
19 sie
SZZ17:05Szczecin Goleniów
21h 55min
1 przesiadka
DUS15:00Duesseldorf Intl

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Niemcy – Szczecin Goleniów oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Niemcy – Szczecin Goleniów, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to LOT, Vipper i Ryanair. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Niemcy-Szczecin

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Düsseldorf - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena542 zł
Loty Monachium - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena654 zł
Loty Dortmund - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena65 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Warszawa
Najkrótszy czas lotu6h 35min
Najniższa cena299 zł
Loty Monachium - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena710 zł
Loty Düsseldorf - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena402 zł
Loty Stuttgart - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena682 zł
Loty Monachium - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena593 zł
Loty Hamburg - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena299 zł
Loty Hamburg - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena84 zł
Loty Berlin - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena416 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena728 zł

Loty podobne do tych na trasie Niemcy – Szczecin

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Niemcy – Szczecin

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Szczecin jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Niemcy – Szczecin i oszczędzisz czas i pieniądze.

Wszystkie wyszukiwania lotów Niemcy – Szczecin na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Niemcy – Szczecin. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Niemcy – Szczecin.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.