Tanie loty na trasie Nicea – Kraków od 107 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kraków-Nicea

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Nicea-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę1 638 złNajlepsza oferta na podróż Nicea – Kraków w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 1 638 zł. Najlepsza cena lotu Nicea – Kraków w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 107 zł.
Najkrótszy czas lotu8h 00minNajszybszy lot Nicea-Kraków zajmuje 8h 00min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Nicea-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Nicea Côte d'Azur - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Nicea - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Nicea – Kraków są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Nicea - Kraków to Marzec. Najdroższa pora to Maj.

W który dzień tygodnia loty Nicea – Kraków są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Nicea – Kraków są najtańsze?

wieczorem

Loty Nicea - Kraków są około 30% droższe rano niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Nicea – Kraków?

Wizz Air

Lufthansa i Wizz Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Nicea-Kraków.

Która trasa podróży Nicea – Kraków jest najtańsza?

Nicea Côte d'Azur - Kraków Balice

Wybierz trasę Nicea Côte d'Azur - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Nicea - Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Nicea – Kraków?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Nicea - Kraków to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Nicea - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Nicea - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
7 mar
NCE10:55Nicea Côte d'Azur
23h 20min
2 przesiadki
KRK10:15Kraków Balice
15 mar
KRK07:00Kraków Balice
30h 15min
2 przesiadki
NCE13:15Nicea Côte d'Azur
Lufthansa
11 maj
NCE04:55Nicea Côte d'Azur
7h 00min
1 przesiadka
KRK11:55Kraków Balice
15 maj
KRK02:00Kraków Balice
11h 20min
1 przesiadka
NCE13:20Nicea Côte d'Azur
Kilka linii lotniczych
7 lut
NCE02:00Nicea Côte d'Azur
11h 15min
1 przesiadka
KRK13:15Kraków Balice
9 lut
KRK17:30Kraków Balice
11h 55min
1 przesiadka
NCE05:25Nicea Côte d'Azur
Kilka linii lotniczych
7 lut
NCE10:30Nicea Côte d'Azur
23h 45min
2 przesiadki
KRK10:15Kraków Balice
9 lut
KRK17:30Kraków Balice
11h 55min
1 przesiadka
NCE05:25Nicea Côte d'Azur
Kilka linii lotniczych
11 lut
NCE17:15Nicea Côte d'Azur
25h 05min
1 przesiadka
KRK18:20Kraków Balice
14 lut
KRK09:00Kraków Balice
25h 40min
1 przesiadka
NCE10:40Nicea Côte d'Azur
Kilka linii lotniczych
25 lut
NCE02:00Nicea Côte d'Azur
13h 20min
1 przesiadka
KRK15:20Kraków Balice
28 lut
KRK09:00Kraków Balice
25h 40min
1 przesiadka
NCE10:40Nicea Côte d'Azur

Znajdź najtańsze oferty lotów Nicea - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Nicea – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair, SWISS i Wizz Air.
Ryanair
24 lut
NCE06:00Nicea Côte d'Azur
10h 55min
1 przesiadka
KRK16:55Kraków Balice
Wizz Air
13 lut
NCE16:00Nicea Côte d'Azur
22h 20min
2 przesiadki
KRK14:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
13 lut
NCE16:00Nicea Côte d'Azur
23h 35min
3 przesiadki
KRK15:35Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Nicea – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Nicea – Kraków
Kilka linii lotniczych
24 sty
NCE16:00Nicea Côte d'Azur
24h 55min
2 przesiadki
KRK16:55Kraków Balice
19 lut
KRK07:10Kraków Balice
24h 05min
2 przesiadki
NCE07:15Nicea Côte d'Azur
Lufthansa
28 sty
NCE08:20Nicea Côte d'Azur
9h 55min
1 przesiadka
KRK18:15Kraków Balice
30 sty
KRK01:25Kraków Balice
6h 15min
1 przesiadka
NCE07:40Nicea Côte d'Azur
Kilka linii lotniczych
28 sty
NCE17:15Nicea Côte d'Azur
23h 00min
2 przesiadki
KRK16:15Kraków Balice
30 sty
KRK12:25Kraków Balice
26h 55min
2 przesiadki
NCE15:20Nicea Côte d'Azur
Kilka linii lotniczych
24 sty
NCE16:00Nicea Côte d'Azur
24h 55min
2 przesiadki
KRK16:55Kraków Balice
19 lut
KRK12:10Kraków Balice
19h 05min
1 przesiadka
NCE07:15Nicea Côte d'Azur
Kilka linii lotniczych
28 sty
NCE12:10Nicea Côte d'Azur
22h 30min
1 przesiadka
KRK10:40Kraków Balice
30 sty
KRK12:25Kraków Balice
26h 55min
2 przesiadki
NCE15:20Nicea Côte d'Azur
Air France
28 sty
NCE01:05Nicea Côte d'Azur
10h 05min
2 przesiadki
KRK11:10Kraków Balice
30 sty
KRK01:00Kraków Balice
8h 00min
2 przesiadki
NCE09:00Nicea Côte d'Azur
1 127 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Nicea – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Nicea – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz Air
CenaOd 317 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
7,5

Wejście na pokład

7,4

Komfort

8,0

Załoga

7,1

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
Lufthansa
CenaOd 462 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty Lufthansa: Nicea – Kraków

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Nicea – Kraków
Lufthansa
11 maj
NCE04:55Nicea Côte d'Azur
7h 00min
1 przesiadka
KRK11:55Kraków Balice
15 maj
KRK02:00Kraków Balice
11h 20min
1 przesiadka
NCE13:20Nicea Côte d'Azur
Lufthansa
17 cze
NCE02:00Nicea Côte d'Azur
9h 55min
1 przesiadka
KRK11:55Kraków Balice
19 cze
KRK09:20Kraków Balice
10h 05min
1 przesiadka
NCE19:25Nicea Côte d'Azur
Lufthansa
18 lut
NCE13:40Nicea Côte d'Azur
4h 35min
1 przesiadka
KRK18:15Kraków Balice
20 lut
KRK01:25Kraków Balice
6h 15min
1 przesiadka
NCE07:40Nicea Côte d'Azur

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Nicea Côte d'Azur – Kraków Balice oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Nicea Côte d'Azur – Kraków Balice, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Wizz Air i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Wizz Air, które oferują tego typu elastyczność.

  • Nicea Côte d'Azur – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Nicea Côte d'Azur i Kraków Balice dzieli dystans 1191,0 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 4h 35min.


Alternatywne trasy Nicea-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Marsylia - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena107 zł
Loty Marsylia - Warszawa
Najkrótszy czas lotu4h 10min
Najniższa cena171 zł
Loty Nicea - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena321 zł
Loty Marsylia - Wrocław
Najkrótszy czas lotu6h 35min
Najniższa cena198 zł
Loty Nicea - Poznań
Najkrótszy czas lotu13h 15min
Najniższa cena282 zł
Loty Marsylia - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu6h 55min
Najniższa cena286 zł
Loty Nicea - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu26h 50min
Najniższa cena428 zł
Loty Marsylia - Poznań
Najkrótszy czas lotu6h 30min
Najniższa cena294 zł
Loty Tulon - Warszawa
Najkrótszy czas lotu6h 35min
Najniższa cena976 zł
Loty Nicea - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu7h 20min
Najniższa cena1 186 zł
Loty Marsylia - Katowice
Najkrótszy czas lotu12h 05min
Najniższa cena508 zł
Loty Tulon - Kraków
Najkrótszy czas lotu24h 10min
Najniższa cena829 zł

Loty podobne do tych na trasie Nicea – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Nicea – Kraków