Tanie loty na trasie Lotnisko Mediolan-Malpensa – Kraków od 24 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 30.1
ndz 6.2

Informacje o trasie Kraków-Lotnisko Mediolan-Malpensa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Mediolan-Malpensa-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę225 złNajlepsza oferta na podróż Lotnisko Mediolan-Malpensa – Kraków w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 225 zł. Najlepsza cena lotu Lotnisko Mediolan-Malpensa – Kraków w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 24 zł.
Najkrótszy czas lotu2h 00minNajszybszy lot Lotnisko Mediolan-Malpensa-Kraków zajmuje 2h 00min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Lotnisko Mediolan-Malpensa-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Mediolan-Malpensa - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Mediolan-Malpensa - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Mediolan-Malpensa – Kraków są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Mediolan-Malpensa - Kraków to Sierpień. Najdroższa pora to Wrzesień.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lotnisko Mediolan-Malpensa – Kraków?

easyJet

easyJet to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Lotnisko Mediolan-Malpensa-Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lotnisko Mediolan-Malpensa – Kraków?

25 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Lotnisko Mediolan-Malpensa - Kraków to 25 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Mediolan-Malpensa - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Mediolan-Malpensa - Kraków, zmieniając zakładki
Wizz Air
31 mar
MXP11:15Mediolan-Malpensa
2h 00min
KRK13:15Kraków Balice
6 kwi
KRK08:45Kraków Balice
1h 55min
MXP10:40Mediolan-Malpensa
Kilka linii lotniczych
31 mar
MXP04:50Mediolan-Malpensa
11h 20min
1 przesiadka
KRK16:10Kraków Balice
6 kwi
KRK08:45Kraków Balice
1h 55min
MXP10:40Mediolan-Malpensa
Ryanair
12 lut
MXP11:10Mediolan-Malpensa
7h 35min
1 przesiadka
KRK18:45Kraków Balice
15 mar
KRK17:45Kraków Balice
12h 00min
1 przesiadka
MXP05:45Mediolan-Malpensa
Wizz Air
27 mar
MXP11:15Mediolan-Malpensa
2h 00min
KRK13:15Kraków Balice
31 mar
KRK08:45Kraków Balice
1h 55min
MXP10:40Mediolan-Malpensa
Wizz Air
31 mar
MXP11:15Mediolan-Malpensa
2h 00min
KRK13:15Kraków Balice
6 kwi
KRK13:40Kraków Balice
17h 10min
1 przesiadka
MXP06:50Mediolan-Malpensa
Kilka linii lotniczych
31 mar
MXP04:30Mediolan-Malpensa
15h 00min
2 przesiadki
KRK19:30Kraków Balice
6 kwi
KRK08:45Kraków Balice
1h 55min
MXP10:40Mediolan-Malpensa

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Mediolan-Malpensa - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Mediolan-Malpensa – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Wizz Air
13 mar
MXP11:10Mediolan-Malpensa
1h 50min
KRK13:00Kraków Balice
Ryanair
4 lut
MXP02:00Mediolan-Malpensa
14h 55min
1 przesiadka
KRK16:55Kraków Balice
Wizz Air
6 mar
MXP12:15Mediolan-Malpensa
1h 50min
KRK14:05Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lotnisko Mediolan-Malpensa – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lotnisko Mediolan-Malpensa – Kraków
Kilka linii lotniczych
30 sty
MXP01:20Mediolan-Malpensa
17h 39min
1 przesiadka
KRK18:59Kraków Balice
31 sty
KRK01:30Kraków Balice
40h 35min
2 przesiadki
MXP18:05Mediolan-Malpensa
Ryanair
30 sty
MXP01:20Mediolan-Malpensa
17h 39min
1 przesiadka
KRK18:59Kraków Balice
31 sty
KRK16:05Kraków Balice
14h 15min
1 przesiadka
MXP06:20Mediolan-Malpensa
Kilka linii lotniczych
2 lut
MXP16:35Mediolan-Malpensa
17h 25min
1 przesiadka
KRK10:00Kraków Balice
5 lut
KRK13:35Kraków Balice
14h 10min
1 przesiadka
MXP03:45Mediolan-Malpensa
Kilka linii lotniczych
2 lut
MXP16:35Mediolan-Malpensa
14h 15min
1 przesiadka
KRK06:50Kraków Balice
5 lut
KRK13:35Kraków Balice
14h 10min
1 przesiadka
MXP03:45Mediolan-Malpensa
Kilka linii lotniczych
2 lut
MXP03:25Mediolan-Malpensa
35h 40min
2 przesiadki
KRK15:05Kraków Balice
5 lut
KRK13:35Kraków Balice
14h 10min
1 przesiadka
MXP03:45Mediolan-Malpensa
Ryanair
2 lut
MXP03:25Mediolan-Malpensa
35h 40min
2 przesiadki
KRK15:05Kraków Balice
5 lut
KRK16:40Kraków Balice
26h 40min
1 przesiadka
MXP19:20Mediolan-Malpensa

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Mediolan-Malpensa – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Mediolan-Malpensa – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
easyJet
CenaOd 124 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0

Loty Wizz Air: Lotnisko Mediolan-Malpensa – Kraków

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Lotnisko Mediolan-Malpensa – Kraków
Wizz Air
31 mar
MXP11:15Mediolan-Malpensa
2h 00min
KRK13:15Kraków Balice
6 kwi
KRK08:45Kraków Balice
1h 55min
MXP10:40Mediolan-Malpensa
Wizz Air
27 mar
MXP11:15Mediolan-Malpensa
2h 00min
KRK13:15Kraków Balice
31 mar
KRK08:45Kraków Balice
1h 55min
MXP10:40Mediolan-Malpensa
Wizz Air
31 mar
MXP11:15Mediolan-Malpensa
2h 00min
KRK13:15Kraków Balice
6 kwi
KRK13:40Kraków Balice
17h 10min
1 przesiadka
MXP06:50Mediolan-Malpensa

Loty Ryanair: Lotnisko Mediolan-Malpensa – Kraków

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Lotnisko Mediolan-Malpensa – Kraków
Ryanair
30 sty
MXP01:20Mediolan-Malpensa
17h 39min
1 przesiadka
KRK18:59Kraków Balice
31 sty
KRK16:05Kraków Balice
14h 15min
1 przesiadka
MXP06:20Mediolan-Malpensa
Ryanair
12 lut
MXP11:10Mediolan-Malpensa
7h 35min
1 przesiadka
KRK18:45Kraków Balice
15 mar
KRK17:45Kraków Balice
12h 00min
1 przesiadka
MXP05:45Mediolan-Malpensa
Ryanair
12 lut
MXP06:50Mediolan-Malpensa
11h 55min
1 przesiadka
KRK18:45Kraków Balice
15 mar
KRK15:40Kraków Balice
25h 10min
2 przesiadki
MXP16:50Mediolan-Malpensa

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Mediolan-Malpensa – Kraków Balice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Mediolan-Malpensa – Kraków Balice, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to easyJet. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak easyJet, które oferują tego typu elastyczność.

  • Mediolan-Malpensa – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Mediolan-Malpensa – Kraków Balice – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 968,6 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 2h 00min.


Alternatywne trasy Lotnisko Mediolan-Malpensa-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Mediolan - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena56 zł
Loty Mediolan - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena56 zł
Loty Mediolan - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena125 zł
Loty Mediolan - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena84 zł
Loty Mediolan - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena72 zł
Loty Mediolan - Poznań
Najkrótszy czas lotu10h 10min
Najniższa cena221 zł
Loty Mediolan - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu36h 30min
Najniższa cena269 zł

Loty podobne do tych na trasie Lotnisko Mediolan-Malpensa – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lotnisko Mediolan-Malpensa – Kraków