Tanie loty na trasie Malta – Kraków od 76 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 28.1
pt 4.2

Informacje o trasie Kraków-Malta

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Malta-Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 40minNajszybszy lot Malta-Kraków zajmuje 2h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Malta-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Luqa Malta Intl - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Malta - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Malta – Kraków?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Malta-Kraków.

Która trasa podróży Malta – Kraków jest najtańsza?

Luqa Malta Intl - Kraków Balice

Wybierz trasę Luqa Malta Intl - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Malta - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Malta - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Malta - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
9 lut
MLA02:55Luqa Malta Intl
7h 35min
1 przesiadka
KRK10:30Kraków Balice
13 lut
KRK10:15Kraków Balice
20h 30min
1 przesiadka
MLA06:45Luqa Malta Intl
Kilka linii lotniczych
9 lut
MLA06:45Luqa Malta Intl
12h 05min
1 przesiadka
KRK18:50Kraków Balice
13 lut
KRK10:15Kraków Balice
20h 30min
1 przesiadka
MLA06:45Luqa Malta Intl
Kilka linii lotniczych
9 lut
MLA02:55Luqa Malta Intl
15h 05min
2 przesiadki
KRK18:00Kraków Balice
13 lut
KRK10:15Kraków Balice
20h 30min
1 przesiadka
MLA06:45Luqa Malta Intl
Kilka linii lotniczych
24 mar
MLA10:35Luqa Malta Intl
16h 55min
1 przesiadka
KRK03:30Kraków Balice
2 kwi
KRK08:45Kraków Balice
9h 35min
1 przesiadka
MLA18:20Luqa Malta Intl
Kilka linii lotniczych
24 mar
MLA13:35Luqa Malta Intl
17h 25min
2 przesiadki
KRK07:00Kraków Balice
2 kwi
KRK08:45Kraków Balice
9h 35min
1 przesiadka
MLA18:20Luqa Malta Intl
Lufthansa
10 lut
MLA08:55Luqa Malta Intl
9h 15min
1 przesiadka
KRK18:10Kraków Balice
13 lut
KRK01:25Kraków Balice
5h 05min
1 przesiadka
MLA06:30Luqa Malta Intl

Znajdź najtańsze oferty lotów Malta - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Malta – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
27 lut
MLA02:00Luqa Malta Intl
10h 45min
1 przesiadka
KRK12:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
28 sty
MLA17:30Luqa Malta Intl
25h 15min
2 przesiadki
KRK18:45Kraków Balice
Ryanair
20 lut
MLA02:00Luqa Malta Intl
10h 45min
1 przesiadka
KRK12:45Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Malta – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Malta – Kraków
Kilka linii lotniczych
28 sty
MLA17:30Luqa Malta Intl
25h 15min
2 przesiadki
KRK18:45Kraków Balice
4 lut
KRK11:35Kraków Balice
22h 45min
1 przesiadka
MLA10:20Luqa Malta Intl
Ryanair
28 sty
MLA15:25Luqa Malta Intl
2h 40min
KRK18:05Kraków Balice
4 lut
KRK12:20Kraków Balice
2h 30min
MLA14:50Luqa Malta Intl
Kilka linii lotniczych
28 sty
MLA17:30Luqa Malta Intl
25h 15min
2 przesiadki
KRK18:45Kraków Balice
4 lut
KRK12:00Kraków Balice
22h 20min
2 przesiadki
MLA10:20Luqa Malta Intl
Kilka linii lotniczych
28 sty
MLA17:30Luqa Malta Intl
25h 15min
2 przesiadki
KRK18:45Kraków Balice
4 lut
KRK12:20Kraków Balice
2h 30min
MLA14:50Luqa Malta Intl
Kilka linii lotniczych
28 sty
MLA08:45Luqa Malta Intl
22h 05min
1 przesiadka
KRK06:50Kraków Balice
4 lut
KRK12:20Kraków Balice
2h 30min
MLA14:50Luqa Malta Intl
Kilka linii lotniczych
28 sty
MLA02:50Luqa Malta Intl
39h 25min
3 przesiadki
KRK18:15Kraków Balice
4 lut
KRK01:20Kraków Balice
16h 15min
2 przesiadki
MLA17:35Luqa Malta Intl
3 897 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Malta – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Malta – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 356 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8

Loty Lufthansa: Malta – Kraków

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Malta – Kraków
Lufthansa
10 lut
MLA08:55Luqa Malta Intl
9h 15min
1 przesiadka
KRK18:10Kraków Balice
13 lut
KRK01:25Kraków Balice
5h 05min
1 przesiadka
MLA06:30Luqa Malta Intl
Lufthansa
9 lut
MLA08:55Luqa Malta Intl
9h 15min
1 przesiadka
KRK18:10Kraków Balice
14 lut
KRK01:20Kraków Balice
9h 55min
1 przesiadka
MLA11:15Luqa Malta Intl
Lufthansa
9 lut
MLA08:55Luqa Malta Intl
9h 15min
1 przesiadka
KRK18:10Kraków Balice
14 lut
KRK03:40Kraków Balice
7h 35min
2 przesiadki
MLA11:15Luqa Malta Intl
1 106 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Malta – Kraków Balice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Malta – Kraków Balice, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Ryanair.


Alternatywne trasy Malta-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Luqa - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena192 zł
Loty Luqa - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena188 zł
Loty Luqa - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu20h 15min
Najniższa cena296 zł
Loty Luqa - Katowice
Najkrótszy czas lotu18h 55min
Najniższa cena311 zł

Loty podobne do tych na trasie Malta – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Malta – Kraków