Tanie loty na trasie Lwów – Katowice od 40 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 30.1
ndz 6.2

Informacje o trasie Katowice-Lwów

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lwów-Katowice
Znaleziono najlepszą cenę241 złNajlepsza oferta na podróż Lwów – Katowice w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 241 zł. Najlepsza cena lotu Lwów – Katowice w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 40 zł.
Najkrótszy czas lotu0h 55minNajszybszy lot Lwów-Katowice zajmuje 0h 55min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Lwów-Katowice. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl - Lotnisko Katowice-Pyrzowice.
Katowice — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Katowice: Katowice-Pyrzowice (KTW)

Jak znaleźć najtańsze loty Lwów - Katowice?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lwów – Katowice są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Lwów - Katowice to Styczeń. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Lwów – Katowice są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Lwów – Katowice są najtańsze?

rano

Loty Lwów - Katowice są około 0% droższe rano niż rano.

Która trasa podróży Lwów – Katowice jest najtańsza?

Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl - Katowice-Pyrzowice

Wybierz trasę Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl - Katowice-Pyrzowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Lwów - Katowice.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lwów – Katowice?

19 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Lwów - Katowice to 19 dni przed wylotem.


Znajdź najtańsze oferty lotów Lwów - Katowice w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lwów – Katowice w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Wizz Air
14 lut
LWO14:20Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
0h 55min
KTW15:15Katowice-Pyrzowice
Ryanair
4 lut
LWO13:00Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
6h 40min
1 przesiadka
KTW19:40Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
14 lut
LWO17:10Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
22h 10min
1 przesiadka
KTW15:20Katowice-Pyrzowice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lwów – Katowice

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lwów – Katowice
Kilka linii lotniczych
1 lut
LWO04:25Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
30h 45min
2 przesiadki
KTW11:10Katowice-Pyrzowice
28 lut
KTW08:45Katowice-Pyrzowice
1h 00min
LWO09:45Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
Kilka linii lotniczych
4 lut
LWO13:00Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
6h 40min
1 przesiadka
KTW19:40Katowice-Pyrzowice
7 lut
KTW01:35Katowice-Pyrzowice
6h 40min
1 przesiadka
LWO08:15Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
LOT
4 lut
LWO13:20Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
6h 45min
1 przesiadka
KTW20:05Katowice-Pyrzowice
5 lut
KTW07:55Katowice-Pyrzowice
3h 35min
1 przesiadka
LWO11:30Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
Kilka linii lotniczych
4 lut
LWO13:00Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
6h 40min
1 przesiadka
KTW19:40Katowice-Pyrzowice
5 lut
KTW10:25Katowice-Pyrzowice
21h 30min
2 przesiadki
LWO07:55Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
Kilka linii lotniczych
4 lut
LWO13:25Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
21h 30min
2 przesiadki
KTW10:55Katowice-Pyrzowice
7 lut
KTW01:35Katowice-Pyrzowice
6h 40min
1 przesiadka
LWO08:15Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
Kilka linii lotniczych
1 lut
LWO09:25Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
25h 45min
2 przesiadki
KTW11:10Katowice-Pyrzowice
5 lut
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
34h 40min
2 przesiadki
LWO12:05Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl

Loty Lufthansa: Lwów – Katowice

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Lwów – Katowice
Lufthansa
31 sty
LWO23:05Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
10h 40min
1 przesiadka
KTW09:45Katowice-Pyrzowice
5 lut
KTW09:20Katowice-Pyrzowice
9h 50min
1 przesiadka
LWO19:10Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
Lufthansa
3 lut
LWO23:05Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
10h 40min
1 przesiadka
KTW09:45Katowice-Pyrzowice
5 lut
KTW09:20Katowice-Pyrzowice
9h 50min
1 przesiadka
LWO19:10Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl

Loty LOT: Lwów – Katowice

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Lwów – Katowice
LOT
4 lut
LWO13:20Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
6h 45min
1 przesiadka
KTW20:05Katowice-Pyrzowice
5 lut
KTW07:55Katowice-Pyrzowice
3h 35min
1 przesiadka
LWO11:30Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
LOT
1 lut
LWO09:20Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
10h 45min
1 przesiadka
KTW20:05Katowice-Pyrzowice
5 lut
KTW07:55Katowice-Pyrzowice
3h 35min
1 przesiadka
LWO11:30Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl – Katowice-Pyrzowice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl – Katowice-Pyrzowice, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to Wizz Air. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Wizz Air, które oferują tego typu elastyczność.

  • Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl – Katowice-Pyrzowice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl – Katowice-Pyrzowice zajmuje ok. 359,8 km.


Alternatywne trasy Lwów-Katowice

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Lwów - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena60 zł
Loty Charków - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena44 zł
Loty Lwów - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena72 zł
Loty Lwów - Kraków
Najkrótszy czas lotu0h 55min
Najniższa cena56 zł
Loty Lwów - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena40 zł
Loty Zaporoże - Warszawa
Najkrótszy czas lotu4h 15min
Najniższa cena378 zł
Loty Lwów - Poznań
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena64 zł
Loty Charków - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena64 zł
Loty Odesa - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena48 zł
Loty Odesa - Warszawa
Najkrótszy czas lotu12h 30min
Najniższa cena229 zł

Loty podobne do tych na trasie Lwów – Katowice

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lwów – Katowice