Cheap flights z Luqa do Kraków from 154 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 17.8
śr. 24.8

Informacje o trasie Kraków-Luqa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Luqa-Kraków

Znaleziono najlepszą cenę

154 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 35min

Loty bezpośrednie

Brak

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Luqa - Kraków w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 154 zł. Najlepsza oferta na lot Luqa - Kraków w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 914 zł.
Najszybszy lot Luqa-Kraków zajmuje 2h 35min.
Nie ma bezpośrednich lotów Luqa-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Luqa Malta Intl - Lotnisko Kraków Balice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Luqa - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Luqa – Kraków są najtańsze?

Październik

Najtańsza pora roku na lot Luqa - Kraków to Październik. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Luqa – Kraków są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Luqa – Kraków są najtańsze?

rano

Loty Luqa - Kraków są około 0% droższe rano niż rano.

Która trasa podróży Luqa – Kraków jest najtańsza?

Luqa Malta Intl - Kraków Balice

Wybierz trasę Luqa Malta Intl - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Luqa - Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Luqa – Kraków?

38 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Luqa - Kraków to 38 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Luqa - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Luqa - Kraków, zmieniając zakładki
Ryanair
5 gru
MLA01:05Luqa Malta Intl
12h 40min
1 przesiadka
KRK13:45Kraków Balice
10 gru
KRK09:30Kraków Balice
9h 15min
1 przesiadka
MLA18:45Luqa Malta Intl
Kilka linii lotniczych
2 wrz
MLA05:10Luqa Malta Intl
7h 30min
1 przesiadka
KRK12:40Kraków Balice
26 wrz
KRK07:35Kraków Balice
30h 45min
2 przesiadki
MLA14:20Luqa Malta Intl
Lufthansa
2 gru
MLA08:55Luqa Malta Intl
9h 15min
1 przesiadka
KRK18:10Kraków Balice
4 gru
KRK01:00Kraków Balice
5h 30min
1 przesiadka
MLA06:30Luqa Malta Intl
Ryanair
2 wrz
MLA05:45Luqa Malta Intl
2h 35min
KRK08:20Kraków Balice
26 wrz
KRK07:35Kraków Balice
30h 45min
2 przesiadki
MLA14:20Luqa Malta Intl
Kilka linii lotniczych
2 wrz
MLA05:10Luqa Malta Intl
7h 30min
1 przesiadka
KRK12:40Kraków Balice
10 wrz
KRK16:05Kraków Balice
15h 50min
2 przesiadki
MLA07:55Luqa Malta Intl
SWISS
5 gru
MLA09:25Luqa Malta Intl
26h 15min
2 przesiadki
KRK11:40Kraków Balice
10 gru
KRK01:00Kraków Balice
13h 20min
2 przesiadki
MLA14:20Luqa Malta Intl
1 206 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Luqa - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Luqa – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
7 lis
MLA01:05Luqa Malta Intl
28h 40min
1 przesiadka
KRK05:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
16 wrz
MLA14:25Luqa Malta Intl
4h 55min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice
Ryanair
7 lis
MLA05:20Luqa Malta Intl
2h 35min
KRK07:55Kraków Balice

Loty Ryanair: Luqa – Kraków

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Luqa – Kraków
Ryanair
5 gru
MLA01:05Luqa Malta Intl
12h 40min
1 przesiadka
KRK13:45Kraków Balice
10 gru
KRK09:30Kraków Balice
9h 15min
1 przesiadka
MLA18:45Luqa Malta Intl
Ryanair
2 wrz
MLA05:45Luqa Malta Intl
2h 35min
KRK08:20Kraków Balice
26 wrz
KRK07:35Kraków Balice
30h 45min
2 przesiadki
MLA14:20Luqa Malta Intl
Ryanair
1 paź
MLA06:35Luqa Malta Intl
7h 50min
2 przesiadki
KRK14:25Kraków Balice
9 paź
KRK06:30Kraków Balice
7h 25min
1 przesiadka
MLA13:55Luqa Malta Intl

Loty Lufthansa: Luqa – Kraków

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Luqa – Kraków
Lufthansa
2 gru
MLA08:55Luqa Malta Intl
9h 15min
1 przesiadka
KRK18:10Kraków Balice
4 gru
KRK01:00Kraków Balice
5h 30min
1 przesiadka
MLA06:30Luqa Malta Intl
Lufthansa
2 gru
MLA08:55Luqa Malta Intl
9h 40min
2 przesiadki
KRK18:35Kraków Balice
4 gru
KRK01:00Kraków Balice
5h 30min
1 przesiadka
MLA06:30Luqa Malta Intl
Lufthansa
2 sty
MLA04:25Luqa Malta Intl
7h 10min
1 przesiadka
KRK11:35Kraków Balice
9 sty
KRK02:30Kraków Balice
8h 45min
2 przesiadki
MLA11:15Luqa Malta Intl

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Luqa Malta Intl – Kraków Balice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Luqa Malta Intl – Kraków Balice, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Ryanair.

  • Luqa Malta Intl – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Luqa Malta Intl – Kraków Balice zajmuje ok. 1638,0 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 2h 35min.



Alternatywne trasy Luqa-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Luqa - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena422 zł
Loty Luqa - Katowice
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena503 zł
Loty Luqa - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu3h 05min
Najniższa cena327 zł

Loty podobne do tych na trasie Luqa – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Luqa – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Kraków jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Luqa – Kraków i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Luqa – Kraków tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Luqa – Kraków dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Luqa – Kraków, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.