Tanie loty Lotnisko Londyn-Heathrow - Kraków

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 19.10
wt 26.10

Informacje o trasie Kraków-Lotnisko Londyn-Heathrow

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Londyn-Heathrow-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę1 144 złNajlepsza cena za lot Lotnisko Londyn-Heathrow – Kraków znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 144 zł
Najkrótszy czas lotu2h 30minNajszybszy lot Lotnisko Londyn-Heathrow-Kraków zajmuje 2h 30min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Lotnisko Londyn-Heathrow-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Londyn-Heathrow - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Londyn-Heathrow - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Londyn-Heathrow – Kraków są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Londyn-Heathrow - Kraków to Styczeń. Najdroższa pora to Grudzień.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lotnisko Londyn-Heathrow – Kraków?

British Airways

British Airways, LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Lotnisko Londyn-Heathrow-Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lotnisko Londyn-Heathrow – Kraków?

42 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Lotnisko Londyn-Heathrow - Kraków to 42 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Londyn-Heathrow - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Londyn-Heathrow - Kraków, zmieniając zakładki
British Airways
18 mar
LHR11:25Londyn-Heathrow
2h 30min
KRK13:55Kraków Balice
21 mar
KRK08:35Kraków Balice
2h 45min
LHR11:20Londyn-Heathrow
LOT
10 lut
LHR05:25Londyn-Heathrow
6h 00min
1 przesiadka
KRK11:25Kraków Balice
20 lut
KRK07:55Kraków Balice
21h 40min
1 przesiadka
LHR05:35Londyn-Heathrow
Kilka linii lotniczych
19 mar
LHR06:25Londyn-Heathrow
6h 00min
1 przesiadka
KRK12:25Kraków Balice
24 mar
KRK16:00Kraków Balice
2h 45min
LHR18:45Londyn-Heathrow
Lufthansa
18 mar
LHR13:55Londyn-Heathrow
4h 20min
1 przesiadka
KRK18:15Kraków Balice
21 mar
KRK09:25Kraków Balice
4h 40min
1 przesiadka
LHR14:05Londyn-Heathrow
British Airways
10 mar
LHR10:40Londyn-Heathrow
2h 30min
KRK13:10Kraków Balice
14 mar
KRK08:35Kraków Balice
2h 45min
LHR11:20Londyn-Heathrow
British Airways
10 mar
LHR10:40Londyn-Heathrow
2h 30min
KRK13:10Kraków Balice
14 mar
KRK08:35Kraków Balice
2h 45min
LHR11:20Londyn-Heathrow

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Londyn-Heathrow - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Londyn-Heathrow – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez British Airways i LOT.
British Airways
10 mar
LHR10:40Londyn-Heathrow
2h 30min
KRK13:10Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
12 lis
LHR04:15Londyn-Heathrow
11h 50min
2 przesiadki
KRK16:05Kraków Balice
LOT
15 lis
LHR05:25Londyn-Heathrow
24h 30min
1 przesiadka
KRK05:55Kraków Balice

Znajdź oferty lotu last-minute Lotnisko Londyn-Heathrow – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Lotnisko Londyn-Heathrow – Kraków
Lufthansa
20 paź
LHR07:30Londyn-Heathrow
10h 05min
1 przesiadka
KRK17:35Kraków Balice
23 paź
KRK02:10Kraków Balice
13h 20min
1 przesiadka
LHR15:30Londyn-Heathrow
Kilka linii lotniczych
20 paź
LHR14:15Londyn-Heathrow
4h 25min
1 przesiadka
KRK18:40Kraków Balice
24 paź
KRK08:50Kraków Balice
2h 30min
LHR11:20Londyn-Heathrow
SWISS
20 paź
LHR04:40Londyn-Heathrow
22h 55min
1 przesiadka
KRK03:35Kraków Balice
20 lis
KRK01:25Kraków Balice
12h 45min
2 przesiadki
LHR14:10Londyn-Heathrow
KLM
19 paź
LHR05:55Londyn-Heathrow
11h 30min
1 przesiadka
KRK17:25Kraków Balice
23 paź
KRK02:20Kraków Balice
5h 25min
1 przesiadka
LHR07:45Londyn-Heathrow
LOT
19 paź
LHR14:15Londyn-Heathrow
17h 55min
1 przesiadka
KRK08:10Kraków Balice
20 paź
KRK14:25Kraków Balice
15h 50min
1 przesiadka
LHR06:15Londyn-Heathrow
Lufthansa
19 paź
LHR13:15Londyn-Heathrow
3h 50min
1 przesiadka
KRK17:05Kraków Balice
20 lis
KRK08:25Kraków Balice
4h 40min
1 przesiadka
LHR13:05Londyn-Heathrow

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Londyn-Heathrow – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Londyn-Heathrow – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
British Airways
CenaOd 512 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
LOT
CenaOd 578 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

1 / 4
Lufthansa
CenaOd 625 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Londyn-Heathrow – Kraków Balice oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Londyn-Heathrow – Kraków Balice, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to British Airways, Lufthansa i LOT. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak British Airways, które oferują tego typu elastyczność.

  • Londyn-Heathrow – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Londyn-Heathrow i Kraków Balice dzieli dystans 1437,0 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 2h 30min.


Alternatywne trasy Lotnisko Londyn-Heathrow-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Londyn - Katowice
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena59 zł
Loty Londyn - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena67 zł
Loty Londyn - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena71 zł
Loty Londyn - Poznań
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena75 zł
Loty Londyn - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena103 zł

Podobne loty: Lotnisko Londyn-Heathrow – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Lotnisko Londyn-Heathrow – Kraków