Tanie loty Liverpool - Poznań od 138 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Poznań-Liverpool

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Liverpool-Poznań
Znaleziono najlepszą cenę1 031 złNajlepsza cena za lot Liverpool – Poznań znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 031 zł
Najkrótszy czas lotu2h 05minNajszybszy lot Liverpool-Poznań zajmuje 2h 05min.
Loty bezpośrednieczwBezpośrednie loty Liverpool-Poznań – czwartek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair.
Poznań — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Poznań: Poznań Ławica (POZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Liverpool - Poznań?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Liverpool – Poznań są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Liverpool - Poznań to Luty. Najdroższa pora to Kwiecień.

W który dzień tygodnia loty Liverpool – Poznań są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.

Kiedy loty Liverpool – Poznań są najtańsze?

po południu

Loty Liverpool - Poznań są około 0% droższe po południu niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Liverpool – Poznań?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Liverpool-Poznań.

Która trasa podróży Liverpool – Poznań jest najtańsza?

Liverpool-John Lennon - Poznań Ławica

Wybierz trasę Liverpool-John Lennon - Poznań Ławica, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Liverpool - Poznań.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Liverpool – Poznań?

57 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Liverpool - Poznań to 57 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Liverpool - Poznań

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Liverpool - Poznań, zmieniając zakładki
Ryanair
4 lis
LPL14:05Liverpool-John Lennon
2h 05min
POZ16:10Poznań Ławica
6 lis
POZ17:30Poznań Ławica
27h 15min
2 przesiadki
LPL19:45Liverpool-John Lennon
Kilka linii lotniczych
12 lis
LPL15:30Liverpool-John Lennon
23h 35min
2 przesiadki
POZ15:05Poznań Ławica
15 lis
POZ02:00Poznań Ławica
15h 05min
2 przesiadki
LPL17:05Liverpool-John Lennon
Ryanair
2 gru
LPL13:05Liverpool-John Lennon
2h 05min
POZ15:10Poznań Ławica
5 gru
POZ07:05Poznań Ławica
2h 25min
LPL09:30Liverpool-John Lennon
Kilka linii lotniczych
3 gru
LPL05:30Liverpool-John Lennon
33h 35min
2 przesiadki
POZ15:05Poznań Ławica
6 gru
POZ11:25Poznań Ławica
32h 05min
2 przesiadki
LPL19:30Liverpool-John Lennon
Kilka linii lotniczych
12 lis
LPL15:30Liverpool-John Lennon
23h 35min
2 przesiadki
POZ15:05Poznań Ławica
15 lis
POZ13:10Poznań Ławica
14h 35min
1 przesiadka
LPL03:45Liverpool-John Lennon
Ryanair
2 gru
LPL12:15Liverpool-John Lennon
28h 20min
2 przesiadki
POZ16:35Poznań Ławica
5 gru
POZ07:05Poznań Ławica
2h 25min
LPL09:30Liverpool-John Lennon

Znajdź najtańsze oferty lotów Liverpool - Poznań w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Liverpool – Poznań w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
2 lis
LPL14:35Liverpool-John Lennon
21h 20min
2 przesiadki
POZ11:55Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
2 lis
LPL04:35Liverpool-John Lennon
38h 40min
3 przesiadki
POZ19:15Poznań Ławica
Ryanair
23 sty
LPL08:55Liverpool-John Lennon
2h 05min
POZ11:00Poznań Ławica

Znajdź oferty lotu last-minute Liverpool – Poznań

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Liverpool – Poznań
Ryanair
1 lis
LPL03:05Liverpool-John Lennon
34h 15min
2 przesiadki
POZ13:20Poznań Ławica
5 lis
POZ07:35Poznań Ławica
26h 05min
2 przesiadki
LPL09:40Liverpool-John Lennon
Kilka linii lotniczych
2 lis
LPL14:35Liverpool-John Lennon
15h 40min
2 przesiadki
POZ06:15Poznań Ławica
5 lis
POZ07:35Poznań Ławica
26h 05min
2 przesiadki
LPL09:40Liverpool-John Lennon
Ryanair
1 lis
LPL17:30Liverpool-John Lennon
22h 45min
1 przesiadka
POZ16:15Poznań Ławica
5 lis
POZ07:35Poznań Ławica
26h 05min
2 przesiadki
LPL09:40Liverpool-John Lennon
Kilka linii lotniczych
2 lis
LPL04:20Liverpool-John Lennon
14h 55min
1 przesiadka
POZ19:15Poznań Ławica
5 lis
POZ07:35Poznań Ławica
26h 05min
2 przesiadki
LPL09:40Liverpool-John Lennon
Ryanair
2 lis
LPL04:00Liverpool-John Lennon
10h 30min
1 przesiadka
POZ14:30Poznań Ławica
2 lis
POZ17:40Poznań Ławica
26h 35min
2 przesiadki
LPL20:15Liverpool-John Lennon

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Liverpool – Poznań

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Liverpool – Poznań z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 301 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Liverpool-John Lennon – Poznań Ławica oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Liverpool-John Lennon – Poznań Ławica, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Ryanair.

  • Liverpool-John Lennon – Poznań Ławica – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Liverpool-John Lennon – Poznań Ławica – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 1335,3 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 2h 05min.


Alternatywne trasy Liverpool-Poznań

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Londyn - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena47 zł
Loty Londyn - Poznań
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena63 zł
Loty Newcastle upon Tyne - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena67 zł
Loty Manchester - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena67 zł
Loty Londyn - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena83 zł
Loty Liverpool - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena83 zł
Loty Londyn - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena91 zł
Loty Birmingham - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena95 zł
Loty Bristol - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena122 zł

Podobne loty: Liverpool – Poznań

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Liverpool – Poznań