Cheap flights z Liverpool do Gdańsk from 96 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
sob. 11.2
sob. 18.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Gdańsk-Liverpool

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Liverpool-Gdańsk

Znaleziono najlepszą cenę

96 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 15min

Loty bezpośrednie

pon., wt., śr., czw., pt. i sob.

Gdańsk — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Liverpool - Gdańsk w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 96 zł. Najlepsza oferta na lot Liverpool - Gdańsk w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 411 zł.
Najszybszy lot Liverpool-Gdańsk zajmuje 2h 15min.
Bezpośrednie loty Liverpool-Gdańsk – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Wizz Air.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Gdańsk: Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Jak znaleźć najtańsze loty Liverpool - Gdańsk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Liverpool – Gdańsk są najtańsze?

Luty. Najtańsza pora roku na lot Liverpool - Gdańsk to Luty. Najdroższa pora to Sierpień.

Kiedy loty Liverpool – Gdańsk są najtańsze?

w południe. Loty Liverpool - Gdańsk są około 14% droższe wieczorem niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Liverpool – Gdańsk?

Wizz Air. Wizz Air to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Liverpool-Gdańsk.

Która trasa podróży Liverpool – Gdańsk jest najtańsza?

Liverpool-John Lennon - Gdańsk Rębiechowo. Wybierz trasę Liverpool-John Lennon - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Liverpool - Gdańsk.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Liverpool – Gdańsk?

20 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Liverpool - Gdańsk to 20 dni przed wylotem.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Liverpool - Gdańsk

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Liverpool - Gdańsk, zmieniając zakładki
Ryanair
17 mar
LPL03:45Liverpool-John Lennon
15h 10min
1 przesiadka
GDN18:55Gdańsk Rębiechowo
20 mar
GDN05:50Gdańsk Rębiechowo
12h 20min
1 przesiadka
LPL18:10Liverpool-John Lennon
Kilka linii lotniczych
17 mar
LPL15:45Liverpool-John Lennon
14h 55min
2 przesiadki
GDN06:40Gdańsk Rębiechowo
20 mar
GDN05:50Gdańsk Rębiechowo
12h 20min
1 przesiadka
LPL18:10Liverpool-John Lennon
Lufthansa
5 kwi
LPL05:00Liverpool-John Lennon
11h 40min
1 przesiadka
GDN16:40Gdańsk Rębiechowo
11 kwi
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
27h 10min
2 przesiadki
LPL05:25Liverpool-John Lennon
1 000 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 mar
LPL15:45Liverpool-John Lennon
14h 55min
2 przesiadki
GDN06:40Gdańsk Rębiechowo
20 mar
GDN11:45Gdańsk Rębiechowo
18h 30min
2 przesiadki
LPL06:15Liverpool-John Lennon
Kilka linii lotniczych
17 lut
LPL02:45Liverpool-John Lennon
15h 10min
1 przesiadka
GDN17:55Gdańsk Rębiechowo
18 lut
GDN14:55Gdańsk Rębiechowo
2h 40min
LPL17:35Liverpool-John Lennon
Ryanair
29 kwi
LPL02:10Liverpool-John Lennon
14h 40min
1 przesiadka
GDN16:50Gdańsk Rębiechowo
4 maj
GDN03:15Gdańsk Rębiechowo
14h 55min
1 przesiadka
LPL18:10Liverpool-John Lennon

Znajdź najtańsze oferty lotów Liverpool - Gdańsk w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Liverpool – Gdańsk w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Wizz Air
21 lut
LPL17:10Liverpool-John Lennon
2h 15min
GDN19:25Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
7 mar
LPL14:15Liverpool-John Lennon
20h 40min
1 przesiadka
GDN10:55Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
1 mar
LPL11:40Liverpool-John Lennon
17h 50min
2 przesiadki
GDN05:30Gdańsk Rębiechowo

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Liverpool – Gdańsk

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Liverpool – Gdańsk
Wizz Air
11 lut
LPL17:10Liverpool-John Lennon
2h 15min
GDN19:25Gdańsk Rębiechowo
14 lut
GDN14:55Gdańsk Rębiechowo
2h 40min
LPL17:35Liverpool-John Lennon
Kilka linii lotniczych
11 lut
LPL17:10Liverpool-John Lennon
2h 15min
GDN19:25Gdańsk Rębiechowo
14 lut
GDN01:35Gdańsk Rębiechowo
17h 15min
2 przesiadki
LPL18:50Liverpool-John Lennon
Ryanair
11 lut
LPL18:00Liverpool-John Lennon
18h 45min
2 przesiadki
GDN12:45Gdańsk Rębiechowo
14 lut
GDN01:35Gdańsk Rębiechowo
17h 15min
2 przesiadki
LPL18:50Liverpool-John Lennon
1 061 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 lut
LPL02:10Liverpool-John Lennon
15h 45min
2 przesiadki
GDN17:55Gdańsk Rębiechowo
14 lut
GDN14:55Gdańsk Rębiechowo
2h 40min
LPL17:35Liverpool-John Lennon
Kilka linii lotniczych
16 lut
LPL07:30Liverpool-John Lennon
10h 35min
2 przesiadki
GDN18:05Gdańsk Rębiechowo
18 lut
GDN14:55Gdańsk Rębiechowo
2h 40min
LPL17:35Liverpool-John Lennon
1 013 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 lut
LPL17:10Liverpool-John Lennon
2h 15min
GDN19:25Gdańsk Rębiechowo
14 lut
GDN10:20Gdańsk Rębiechowo
9h 20min
1 przesiadka
LPL19:40Liverpool-John Lennon
1 140 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Liverpool – Gdańsk

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Liverpool – Gdańsk z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz AirCenaOd 143 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,1

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

1 / 10

Super miła zaloga-w końcu po polsku mówią do nas.Super pilot opowiada ciekawie,bezpieczny lot I super delikatne ladowanie.Boję się latać a z Wami to przyjemność. Dziękuję!

Szukaj lotów Wizz Air

Loty Ryanair: Liverpool – Gdańsk

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Liverpool – Gdańsk
Ryanair
17 mar
LPL03:45Liverpool-John Lennon
15h 10min
1 przesiadka
GDN18:55Gdańsk Rębiechowo
20 mar
GDN05:50Gdańsk Rębiechowo
12h 20min
1 przesiadka
LPL18:10Liverpool-John Lennon
Ryanair
29 kwi
LPL02:10Liverpool-John Lennon
14h 40min
1 przesiadka
GDN16:50Gdańsk Rębiechowo
4 maj
GDN03:15Gdańsk Rębiechowo
14h 55min
1 przesiadka
LPL18:10Liverpool-John Lennon
Ryanair
27 kwi
LPL16:50Liverpool-John Lennon
13h 45min
1 przesiadka
GDN06:35Gdańsk Rębiechowo
4 maj
GDN03:15Gdańsk Rębiechowo
14h 55min
1 przesiadka
LPL18:10Liverpool-John Lennon

Loty Lufthansa: Liverpool – Gdańsk

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Liverpool – Gdańsk
Lufthansa
5 kwi
LPL05:00Liverpool-John Lennon
11h 40min
1 przesiadka
GDN16:40Gdańsk Rębiechowo
11 kwi
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
27h 10min
2 przesiadki
LPL05:25Liverpool-John Lennon
1 000 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
2 kwi
LPL05:00Liverpool-John Lennon
7h 30min
1 przesiadka
GDN12:30Gdańsk Rębiechowo
10 kwi
GDN02:55Gdańsk Rębiechowo
10h 50min
1 przesiadka
LPL13:45Liverpool-John Lennon
1 170 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
2 maj
LPL13:25Liverpool-John Lennon
19h 05min
1 przesiadka
GDN08:30Gdańsk Rębiechowo
6 maj
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
27h 10min
2 przesiadki
LPL05:25Liverpool-John Lennon
1 262 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Liverpool-John Lennon – Gdańsk Rębiechowo oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Liverpool-John Lennon – Gdańsk Rębiechowo, takie jak Wizz Air, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Liverpool-John Lennon – Gdańsk Rębiechowo – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Liverpool-John Lennon – Gdańsk Rębiechowo wynosi ok. 1415,6 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 2h 15min.


Alternatywne trasy Liverpool-Gdańsk

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Londyn - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena127 zł
Loty Manchester - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena245 zł
Loty Londyn - Katowice
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena100 zł
Loty Londyn - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena100 zł
Loty Birmingham - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena210 zł
Loty Bristol - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 29min
Najniższa cena175 zł
Loty Londyn - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena114 zł
Loty Leeds - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena170 zł
Loty Liverpool - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena367 zł

Loty podobne do tych na trasie Liverpool – Gdańsk

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Liverpool – Gdańsk

Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.