Tanie loty na trasie Leeds – Gdańsk od 71 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 22.5
ndz 29.5

Informacje o trasie Gdańsk-Leeds

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Leeds-Gdańsk

Znaleziono najlepszą cenę

71 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 10min

Loty bezpośrednie

Brak

Gdańsk — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Leeds - Gdańsk w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 71 zł. Najlepsza oferta na lot Leeds - Gdańsk w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 549 zł.
Najszybszy lot Leeds-Gdańsk zajmuje 2h 10min.
Nie ma bezpośrednich lotów Leeds-Gdańsk. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Leeds/Bradford - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Gdańsk: Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Jak znaleźć najtańsze loty Leeds - Gdańsk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Leeds – Gdańsk są najtańsze?

Październik

Najtańsza pora roku na lot Leeds - Gdańsk to Październik. Najdroższa pora to Sierpień.

W który dzień tygodnia loty Leeds – Gdańsk są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Leeds – Gdańsk są najtańsze?

rano

Loty Leeds - Gdańsk są około 69% droższe po południu niż rano.

Która trasa podróży Leeds – Gdańsk jest najtańsza?

Leeds/Bradford - Gdańsk Rębiechowo

Wybierz trasę Leeds/Bradford - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Leeds - Gdańsk.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Leeds – Gdańsk?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Leeds - Gdańsk to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Leeds - Gdańsk

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Leeds - Gdańsk, zmieniając zakładki
Ryanair
27 cze
LBA07:05Leeds/Bradford
2h 10min
GDN09:15Gdańsk Rębiechowo
29 cze
GDN02:30Gdańsk Rębiechowo
2h 15min
LBA04:45Leeds/Bradford
Kilka linii lotniczych
7 cze
LBA05:25Leeds/Bradford
7h 25min
1 przesiadka
GDN12:50Gdańsk Rębiechowo
8 cze
GDN02:30Gdańsk Rębiechowo
2h 15min
LBA04:45Leeds/Bradford
Ryanair
7 cze
LBA04:45Leeds/Bradford
11h 35min
2 przesiadki
GDN16:20Gdańsk Rębiechowo
8 cze
GDN02:30Gdańsk Rębiechowo
2h 15min
LBA04:45Leeds/Bradford
Ryanair
27 cze
LBA07:05Leeds/Bradford
2h 10min
GDN09:15Gdańsk Rębiechowo
29 cze
GDN18:10Gdańsk Rębiechowo
11h 40min
1 przesiadka
LBA05:50Leeds/Bradford
Ryanair
7 cze
LBA15:45Leeds/Bradford
21h 30min
2 przesiadki
GDN13:15Gdańsk Rębiechowo
8 cze
GDN18:10Gdańsk Rębiechowo
11h 40min
1 przesiadka
LBA05:50Leeds/Bradford
KLM
30 wrz
LBA02:20Leeds/Bradford
15h 10min
1 przesiadka
GDN17:30Gdańsk Rębiechowo
3 paź
GDN14:25Gdańsk Rębiechowo
23h 25min
1 przesiadka
LBA13:50Leeds/Bradford

Znajdź najtańsze oferty lotów Leeds - Gdańsk w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Leeds – Gdańsk w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
15 cze
LBA04:10Leeds/Bradford
2h 10min
GDN06:20Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
3 cze
LBA04:30Leeds/Bradford
2h 10min
GDN06:40Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
13 lip
LBA02:40Leeds/Bradford
28h 05min
2 przesiadki
GDN06:45Gdańsk Rębiechowo

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Leeds – Gdańsk

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Leeds – Gdańsk
Ryanair
26 maj
LBA02:25Leeds/Bradford
38h 25min
2 przesiadki
GDN16:50Gdańsk Rębiechowo
30 maj
GDN05:25Gdańsk Rębiechowo
2h 15min
LBA07:40Leeds/Bradford
Kilka linii lotniczych
26 maj
LBA02:25Leeds/Bradford
38h 25min
2 przesiadki
GDN16:50Gdańsk Rębiechowo
30 maj
GDN14:20Gdańsk Rębiechowo
23h 20min
1 przesiadka
LBA13:40Leeds/Bradford
Kilka linii lotniczych
26 maj
LBA02:25Leeds/Bradford
38h 25min
2 przesiadki
GDN16:50Gdańsk Rębiechowo
30 maj
GDN02:35Gdańsk Rębiechowo
27h 15min
2 przesiadki
LBA05:50Leeds/Bradford
Ryanair
26 maj
LBA05:20Leeds/Bradford
11h 00min
1 przesiadka
GDN16:20Gdańsk Rębiechowo
30 maj
GDN05:25Gdańsk Rębiechowo
2h 15min
LBA07:40Leeds/Bradford
Kilka linii lotniczych
27 maj
LBA12:20Leeds/Bradford
30h 55min
2 przesiadki
GDN19:15Gdańsk Rębiechowo
6 cze
GDN14:20Gdańsk Rębiechowo
23h 20min
1 przesiadka
LBA13:40Leeds/Bradford
Kilka linii lotniczych
26 maj
LBA02:25Leeds/Bradford
38h 25min
2 przesiadki
GDN16:50Gdańsk Rębiechowo
30 maj
GDN04:25Gdańsk Rębiechowo
35h 55min
3 przesiadki
LBA16:20Leeds/Bradford

Loty Ryanair: Leeds – Gdańsk

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Leeds – Gdańsk
Ryanair
27 cze
LBA07:05Leeds/Bradford
2h 10min
GDN09:15Gdańsk Rębiechowo
29 cze
GDN02:30Gdańsk Rębiechowo
2h 15min
LBA04:45Leeds/Bradford
Ryanair
7 cze
LBA04:45Leeds/Bradford
11h 35min
2 przesiadki
GDN16:20Gdańsk Rębiechowo
8 cze
GDN02:30Gdańsk Rębiechowo
2h 15min
LBA04:45Leeds/Bradford
Ryanair
27 cze
LBA07:05Leeds/Bradford
2h 10min
GDN09:15Gdańsk Rębiechowo
29 cze
GDN18:10Gdańsk Rębiechowo
11h 40min
1 przesiadka
LBA05:50Leeds/Bradford

Loty KLM: Leeds – Gdańsk

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Leeds – Gdańsk
KLM
30 wrz
LBA02:20Leeds/Bradford
15h 10min
1 przesiadka
GDN17:30Gdańsk Rębiechowo
3 paź
GDN14:25Gdańsk Rębiechowo
23h 25min
1 przesiadka
LBA13:50Leeds/Bradford
KLM
2 sie
LBA06:05Leeds/Bradford
24h 05min
1 przesiadka
GDN06:10Gdańsk Rębiechowo
25 sie
GDN14:05Gdańsk Rębiechowo
5h 30min
1 przesiadka
LBA19:35Leeds/Bradford
KLM
2 lip
LBA02:20Leeds/Bradford
3h 55min
1 przesiadka
GDN06:15Gdańsk Rębiechowo
2 lip
GDN14:05Gdańsk Rębiechowo
5h 30min
1 przesiadka
LBA19:35Leeds/Bradford

  • Leeds/Bradford – Gdańsk Rębiechowo – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Leeds/Bradford i Gdańsk Rębiechowo dzieli dystans 1313,6 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 2h 10min.



Alternatywne trasy Leeds-Gdańsk

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Londyn - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena89 zł
Loty Londyn - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena80 zł
Loty Londyn - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena115 zł
Loty Londyn - Katowice
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena93 zł
Loty Manchester - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena186 zł
Loty Londyn - Wrocław
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena111 zł
Loty Londyn - Poznań
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena133 zł

Loty podobne do tych na trasie Leeds – Gdańsk

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Leeds – Gdańsk

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Leeds – Gdańsk według Twoich preferencji.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Leeds – Gdańsk tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Leeds – Gdańsk dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Leeds – Gdańsk.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.