Loty Europa Szwecja Kraków - Szwecja

Tanie loty Kraków - Szwecja

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Szwecja

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Szwecja, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
26 gru
19:05
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
NYO
20:55
Lotnisko Sztokholm-Skavsta
Ryanair
03 sty
14:30
NYO
Lotnisko Sztokholm-Skavsta
1h 50min
KRK
16:20
Lotnisko Kraków Balice
58 zł
Ryanair
Ryanair
20 gru
16:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
NYO
18:35
Lotnisko Sztokholm-Skavsta
Ryanair
03 sty
14:30
NYO
Lotnisko Sztokholm-Skavsta
1h 50min
KRK
16:20
Lotnisko Kraków Balice
62 zł
Ryanair
Ryanair
27 gru
16:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
NYO
18:35
Lotnisko Sztokholm-Skavsta
Ryanair
03 sty
14:30
NYO
Lotnisko Sztokholm-Skavsta
1h 50min
KRK
16:20
Lotnisko Kraków Balice
77 zł
Ryanair
Ryanair
28 gru
11:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
MMX
12:35
Lotnisko Malmö
Ryanair
31 gru
13:00
MMX
Lotnisko Malmö
1h 25min
KRK
14:25
Lotnisko Kraków Balice
81 zł
Ryanair
Ryanair
21 sty
20:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 55min
GOT
22:05
Lotnisko Goteburg Göteborg-Landvetter
Ryanair
25 sty
08:00
GOT
Lotnisko Goteburg Göteborg-Landvetter
1h 50min
KRK
09:50
Lotnisko Kraków Balice
81 zł
Ryanair
Ryanair
18 gru
08:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
NYO
10:20
Lotnisko Sztokholm-Skavsta
Ryanair
07 sty
17:45
NYO
Lotnisko Sztokholm-Skavsta
1h 50min
KRK
19:35
Lotnisko Kraków Balice
89 zł
Ryanair
Ryanair
28 gru
11:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
MMX
12:35
Lotnisko Malmö
Ryanair
31 gru
13:00
MMX
Lotnisko Malmö
1h 25min
KRK
14:25
Lotnisko Kraków Balice
81 zł
Ryanair
Ryanair
25 mar
08:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
NYO
10:20
Lotnisko Sztokholm-Skavsta
Ryanair
29 mar
14:35
NYO
Lotnisko Sztokholm-Skavsta
1h 45min
KRK
16:20
Lotnisko Kraków Balice
124 zł
Ryanair
Ryanair
26 gru
19:05
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
NYO
20:55
Lotnisko Sztokholm-Skavsta
Ryanair
03 sty
14:30
NYO
Lotnisko Sztokholm-Skavsta
1h 50min
KRK
16:20
Lotnisko Kraków Balice
58 zł
Ryanair
Ryanair
20 gru
16:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
NYO
18:35
Lotnisko Sztokholm-Skavsta
Ryanair
03 sty
14:30
NYO
Lotnisko Sztokholm-Skavsta
1h 50min
KRK
16:20
Lotnisko Kraków Balice
62 zł
Ryanair
Ryanair
27 gru
16:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
NYO
18:35
Lotnisko Sztokholm-Skavsta
Ryanair
03 sty
14:30
NYO
Lotnisko Sztokholm-Skavsta
1h 50min
KRK
16:20
Lotnisko Kraków Balice
77 zł
Ryanair
Ryanair
18 gru
08:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
NYO
10:20
Lotnisko Sztokholm-Skavsta
Ryanair
07 sty
17:45
NYO
Lotnisko Sztokholm-Skavsta
1h 50min
KRK
19:35
Lotnisko Kraków Balice
89 zł

Alternatywne trasy Kraków-Szwecja

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu
1h 45min
Najniższa cena
58 zł
Kraków - Goteburg
Najkrótszy czas lotu
1h 55min
Najniższa cena
81 zł
Katowice - Malmo
Najkrótszy czas lotu
1h 30min
Najniższa cena
108 zł
Kraków - Malmo
Najkrótszy czas lotu
1h 35min
Najniższa cena
162 zł
Katowice - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu
1h 45min
Najniższa cena
236 zł
Katowice - Goteburg
Najkrótszy czas lotu
4h 10min
Najniższa cena
587 zł
Katowice - Luleå
Najkrótszy czas lotu
27h 20min
Najniższa cena
1 182 zł
Kraków - Luleå
Najkrótszy czas lotu
30h 45min
Najniższa cena
1 213 zł
Rzeszów - Malmo
Najkrótszy czas lotu
3h 40min
Najniższa cena
1 232 zł
Zobacz więcej

Kraków - loty do:

Szwecja - loty z:

*Ceny lotów do: Szwecja to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Szwecja Kraków - Szwecja