Loty Europa Szwecja Goteburg Kraków - Goteburg

Loty Kraków-Goteburg

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Goteburg

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Goteburg, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
KRK
21:40
Lotnisko Kraków Balice
1h 55min
23:35
GOT
Lotnisko Goteburg Göteborg-Landvetter
Ryanair
GOT
11:20
Lotnisko Goteburg Göteborg-Landvetter
1h 50min
13:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
240 PLN
Laudamotion
Laudamotion
KRK
18:35
Lotnisko Kraków Balice
20h 05min
1 przesiadka
14:40
+1
GOT
Lotnisko Goteburg Göteborg-Landvetter
Laudamotion
GOT
08:10
Lotnisko Goteburg Göteborg-Landvetter
8h 05min
1 przesiadka
16:15
KRK
Lotnisko Kraków Balice
383 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
12:55
Lotnisko Kraków Balice
8h 10min
1 przesiadka
21:05
GOT
Lotnisko Goteburg Göteborg-Landvetter
Ryanair
GOT
08:10
Lotnisko Goteburg Göteborg-Landvetter
8h 05min
1 przesiadka
16:15
KRK
Lotnisko Kraków Balice
496 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
21:40
Lotnisko Kraków Balice
1h 55min
23:35
GOT
Lotnisko Goteburg Göteborg-Landvetter
Ryanair
GOT
11:20
Lotnisko Goteburg Göteborg-Landvetter
1h 50min
13:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
240 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
09:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 55min
10:55
GOT
Lotnisko Goteburg Göteborg-Landvetter
Ryanair
GOT
00:00
Lotnisko Goteburg Göteborg-Landvetter
1h 50min
01:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
504 PLN
Eurowings
Eurowings
KRK
15:50
Lotnisko Kraków Balice
5h 05min
1 przesiadka
20:55
GOT
Lotnisko Goteburg Göteborg-Landvetter
Eurowings
GOT
08:20
Lotnisko Goteburg Göteborg-Landvetter
6h 15min
1 przesiadka
14:35
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 048 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków-Goteburg?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
czwartek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
wieczorem
Loty Kraków - Goteburg są około 615% droższe w południe niż wieczorem.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
Ryanair
Ryanair, LOT i KLM to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Goteburg.
NAJTAŃSZA TRASA
Kraków Balice - Goteburg Göteborg-Landvetter
Wybierz trasę Kraków Balice - Goteburg Göteborg-Landvetter, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Goteburg.
KRK
Kraków Balice
GOT
Goteburg Göteborg-Landvetter
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
54 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Goteburg to 54 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Goteburg-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Goteburg
Najkrótszy czas lotu
1 godz. 55 min
Najszybszy lot Kraków-Goteburg zajmuje 1 godz. 55 min.
Loty bezpośrednie
Wt, Cz i So
Bezpośrednie loty Kraków-Goteburg – wtorek, czwartek i sobota. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Ryanair..
Lotniska - Goteburg
1 lotnisko
W pobliżu miasta Goteburg znajduje się 1 lotnisko: Goteburg Göteborg-Landvetter (GOT).

Alternatywne trasy Kraków-Goteburg

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów

Porównanie kosztów: Kraków i Goteburg

Porównaj koszt codziennych zakupów (Kraków i Goteburg)
Jedzenie
Niedroga restauracja
22,64 PLN
Kraków
40 PLN
Goteburg
fast food
Danie w McDonald's
19,69 PLN
Kraków
32,30 PLN
Goteburg
Napój
0,33 l
3,95 PLN
Kraków
9,23 PLN
Goteburg
Kawa
Cappuccino
7,71 PLN
Kraków
14,32 PLN
Goteburg
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
3,74 PLN
Kraków
10,90 PLN
Goteburg

Kraków - loty do:

Goteburg - loty z:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Goteburg to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Szwecja Goteburg Kraków - Goteburg