Tanie loty Kraków - Seattle od 2 493 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 19.10
wt 26.10

Informacje o trasie Seattle-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Seattle
Znaleziono najlepszą cenę18 482 złNajlepsza cena za lot Kraków – Seattle znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 18 482 zł
Najkrótszy czas lotu15h 00minNajszybszy lot Kraków-Seattle zajmuje 15h 00min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Seattle. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Seattle-Tacoma.
Seattle — lotniska3 lotniskaSą 3 lotniska w pobliżu Seattle: Seattle King County/Boeing (BFI), Seattle Lake Union Spb (LKE), Seattle-Tacoma (SEA)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Seattle?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Seattle są najtańsze?

Październik

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Seattle to Październik. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Seattle są najtańsze?

poniedziałek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Kraków – Seattle są najtańsze?

w południe

Loty Kraków - Seattle są około 7% droższe rano niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Seattle?

United Airlines

KLM, Lufthansa i United Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Seattle.

Która trasa podróży Kraków – Seattle jest najtańsza?

Kraków Balice - Seattle-Tacoma

Wybierz trasę Kraków Balice - Seattle-Tacoma, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Seattle.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Seattle

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Seattle, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
27 gru
KRK01:20Kraków Balice
21h 07min
2 przesiadki
SEA22:27Seattle-Tacoma
8 sty
SEA06:00Seattle-Tacoma
16h 45min
2 przesiadki
KRK22:45Kraków Balice
3 206 zł
Znajdź podobne
United Airlines
27 gru
KRK08:25Kraków Balice
55h 25min
2 przesiadki
SEA15:50Seattle-Tacoma
8 sty
SEA10:00Seattle-Tacoma
47h 15min
3 przesiadki
KRK09:15Kraków Balice
3 340 zł
Znajdź podobne
SWISS
4 lut
KRK04:30Kraków Balice
20h 53min
2 przesiadki
SEA01:23Seattle-Tacoma
8 lut
SEA10:00Seattle-Tacoma
37h 45min
2 przesiadki
KRK23:45Kraków Balice
3 934 zł
Znajdź podobne
Air France
27 gru
KRK11:50Kraków Balice
28h 10min
1 przesiadka
SEA16:00Seattle-Tacoma
8 sty
SEA08:30Seattle-Tacoma
12h 40min
1 przesiadka
KRK21:10Kraków Balice
4 072 zł
Znajdź podobne
Air Canada
27 gru
KRK01:20Kraków Balice
23h 26min
3 przesiadki
SEA00:46Seattle-Tacoma
8 sty
SEA15:20Seattle-Tacoma
29h 15min
3 przesiadki
KRK20:35Kraków Balice
4 555 zł
Znajdź podobne
Delta
4 lut
KRK06:40Kraków Balice
33h 20min
1 przesiadka
SEA16:00Seattle-Tacoma
8 lut
SEA08:30Seattle-Tacoma
17h 40min
1 przesiadka
KRK02:10Kraków Balice
4 658 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Seattle w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
1 lis
KRK02:20Kraków Balice
18h 35min
1 przesiadka
SEA20:55Seattle-Tacoma
2 493 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 paź
KRK06:45Kraków Balice
14h 25min
1 przesiadka
SEA21:10Seattle-Tacoma
2 533 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 lis
KRK02:20Kraków Balice
18h 35min
1 przesiadka
SEA20:55Seattle-Tacoma
2 572 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Seattle

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Seattle z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
KLM
CenaOd 2 696 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9
Lufthansa
CenaOd 2 889 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
United Airlines
CenaOd 2 901 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Seattle-Tacoma oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Seattle-Tacoma, takie jak Lufthansa, KLM i United Airlines, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Kraków Balice – Seattle-Tacoma – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Kraków Balice – Seattle-Tacoma zajmuje ok. 8562,2 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 15h 00min.


Alternatywne trasy Kraków-Seattle

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wrocław - Seattle
Najkrótszy czas lotu14h 25min
Najniższa cena2 608 zł
Loty Lublin - Seattle
Najkrótszy czas lotu39h 58min
Najniższa cena3 910 zł
Loty Katowice - Seattle
Najkrótszy czas lotu36h 53min
Najniższa cena4 140 zł
Loty Poznań - Seattle
Najkrótszy czas lotu30h 40min
Najniższa cena4 646 zł

Podobne loty: Kraków – Seattle

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Kraków – Seattle