Tanie loty na trasie Kraków – Rosja od 373 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Informacje o trasie Rosja-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Rosja
Najkrótszy czas lotu5h 45minNajszybszy lot Kraków-Rosja zajmuje 5h 45min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Rosja. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Moskwa Domodedovo, Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Moskwa-Szeremietiewo i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Moskwa-Wnukowo.

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Rosja?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Rosja?

Lufthansa

Austrian Airlines, Finnair i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Rosja.

Która trasa podróży Kraków – Rosja jest najtańsza?

Kraków Balice - Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo

Wybierz trasę Kraków Balice - Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Rosja.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Rosja

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Rosja, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
31 mar
KRK08:05Kraków Balice
8h 45min
1 przesiadka
LED16:50Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
3 kwi
LED02:30Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
13h 25min
1 przesiadka
KRK15:55Kraków Balice
LOT
3 mar
KRK02:20Kraków Balice
9h 15min
1 przesiadka
LED11:35Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
6 mar
LED08:25Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
4h 00min
1 przesiadka
KRK12:25Kraków Balice
Lufthansa
3 mar
KRK01:20Kraków Balice
9h 35min
1 przesiadka
DME10:55Moskwa Domodedovo
8 mar
DME00:25Moskwa Domodedovo
9h 20min
1 przesiadka
KRK09:45Kraków Balice
SWISS
24 mar
KRK10:45Kraków Balice
21h 40min
1 przesiadka
LED08:25Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
27 mar
LED10:20Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
19h 30min
1 przesiadka
KRK05:50Kraków Balice
Austrian Airlines
8 lip
KRK03:25Kraków Balice
16h 35min
1 przesiadka
DME20:00Moskwa Domodedovo
23 lip
DME09:50Moskwa Domodedovo
25h 00min
1 przesiadka
KRK10:50Kraków Balice
Finnair
8 lip
KRK14:55Kraków Balice
16h 55min
1 przesiadka
SVO07:50Moskwa-Szeremietiewo
23 lip
SVO16:10Moskwa-Szeremietiewo
13h 20min
1 przesiadka
KRK05:30Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Rosja w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Rosja w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Austrian Airlines i Finnair.
Kilka linii lotniczych
17 lut
KRK07:15Kraków Balice
20h 10min
2 przesiadki
VKO03:25Moskwa-Wnukowo
Finnair
22 maj
KRK14:55Kraków Balice
16h 55min
1 przesiadka
SVO07:50Moskwa-Szeremietiewo
Austrian Airlines
28 maj
KRK03:25Kraków Balice
4h 35min
1 przesiadka
DME08:00Moskwa Domodedovo

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Rosja

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Rosja
Finnair
28 sty
KRK06:35Kraków Balice
4h 50min
1 przesiadka
LED11:25Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
29 sty
LED08:50Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
6h 05min
1 przesiadka
KRK14:55Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
28 sty
KRK02:55Kraków Balice
6h 55min
1 przesiadka
LED09:50Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
29 sty
LED01:45Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
7h 00min
2 przesiadki
KRK08:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
28 sty
KRK07:45Kraków Balice
11h 45min
2 przesiadki
LED19:30Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
29 sty
LED01:45Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
7h 00min
2 przesiadki
KRK08:45Kraków Balice
1 016 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 sty
KRK06:20Kraków Balice
20h 50min
3 przesiadki
LED03:10Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
29 sty
LED09:40Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
25h 15min
3 przesiadki
KRK10:55Kraków Balice
1 269 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 sty
KRK02:55Kraków Balice
10h 55min
2 przesiadki
LED13:50Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
29 sty
LED00:20Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
34h 35min
3 przesiadki
KRK10:55Kraków Balice
1 273 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 sty
KRK06:35Kraków Balice
4h 50min
1 przesiadka
LED11:25Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
28 sty
LED20:00Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
12h 55min
2 przesiadki
KRK08:55Kraków Balice
2 118 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Rosja

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Rosja z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Lufthansa
CenaOd 639 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
LOT
CenaOd 659 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Finnair
CenaOd 916 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,6
Austrian Airlines
CenaOd 1 241 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2

Loty Lufthansa: Kraków – Rosja

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Kraków – Rosja
Lufthansa
3 mar
KRK01:20Kraków Balice
9h 35min
1 przesiadka
DME10:55Moskwa Domodedovo
8 mar
DME00:25Moskwa Domodedovo
9h 20min
1 przesiadka
KRK09:45Kraków Balice
Lufthansa
4 lut
KRK01:20Kraków Balice
9h 45min
1 przesiadka
LED11:05Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
6 lut
LED14:25Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
5h 45min
1 przesiadka
KRK20:10Kraków Balice
Lufthansa
13 kwi
KRK02:00Kraków Balice
15h 55min
1 przesiadka
LED17:55Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
19 kwi
LED14:05Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
6h 40min
1 przesiadka
KRK20:45Kraków Balice

Loty LOT: Kraków – Rosja

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Kraków – Rosja
LOT
3 mar
KRK02:20Kraków Balice
9h 15min
1 przesiadka
LED11:35Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
6 mar
LED08:25Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
4h 00min
1 przesiadka
KRK12:25Kraków Balice
LOT
7 lut
KRK02:20Kraków Balice
10h 55min
1 przesiadka
SVO13:15Moskwa-Szeremietiewo
10 lut
SVO16:15Moskwa-Szeremietiewo
16h 40min
1 przesiadka
KRK08:55Kraków Balice
LOT
3 mar
KRK00:45Kraków Balice
12h 30min
1 przesiadka
SVO13:15Moskwa-Szeremietiewo
8 mar
SVO16:15Moskwa-Szeremietiewo
20h 10min
1 przesiadka
KRK12:25Kraków Balice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Rosja oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Rosja, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to LOT, Lufthansa i Finnair. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Kraków-Rosja

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Sankt Petersburg
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena492 zł
Loty Warszawa - Moskwa
Najkrótszy czas lotu4h 40min
Najniższa cena615 zł
Loty Wrocław - Moskwa
Najkrótszy czas lotu10h 10min
Najniższa cena639 zł
Loty Katowice - Moskwa
Najkrótszy czas lotu6h 50min
Najniższa cena861 zł
Loty Wrocław - Sankt Petersburg
Najkrótszy czas lotu8h 20min
Najniższa cena555 zł
Loty Kraków - Moskwa
Najkrótszy czas lotu11h 05min
Najniższa cena563 zł
Loty Katowice - Sankt Petersburg
Najkrótszy czas lotu7h 00min
Najniższa cena393 zł
Loty Kraków - Sankt Petersburg
Najkrótszy czas lotu6h 55min
Najniższa cena413 zł
Loty Poznań - Moskwa
Najkrótszy czas lotu32h 50min
Najniższa cena1 373 zł
Loty Szczecin - Sankt Petersburg
Najkrótszy czas lotu25h 40min
Najniższa cena1 178 zł
Loty Kraków - Kazań
Najkrótszy czas lotu36h 20min
Najniższa cena960 zł
Loty Szczecin - Moskwa
Najkrótszy czas lotu12h 50min
Najniższa cena1 186 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Rosja

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Rosja