Tanie loty Polska - Rosja od 211 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 11.12
sob 18.12

Informacje o trasie Rosja-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Rosja
Najkrótszy czas lotu2h 10minNajszybszy lot Polska-Rosja zajmuje 2h 10min.
Loty bezpośrednieczw, pt, sob i ndzBezpośrednie loty Polska-Rosja – czwartek, piątek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Rosja?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Rosja?

Austrian Airlines

Austrian Airlines, Belavia i Brussels Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Rosja.

Która trasa podróży Polska – Rosja jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Rosja.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Rosja

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Rosja, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
7 kwi
KTW04:05Katowice-Pyrzowice
28h 30min
1 przesiadka
LED08:35Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
10 kwi
LED02:30Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
7h 25min
1 przesiadka
KTW09:55Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
7 kwi
KRK02:10Kraków Balice
7h 50min
1 przesiadka
LED10:00Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
10 kwi
LED02:30Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
11h 35min
1 przesiadka
KRK14:05Kraków Balice
Austrian Airlines
23 mar
KRK11:00Kraków Balice
21h 45min
1 przesiadka
DME08:45Moskwa Domodedovo
26 mar
DME11:35Moskwa Domodedovo
23h 45min
1 przesiadka
KRK11:20Kraków Balice
SWISS
20 sty
WAW09:40Warszawa Lotnisko Chopina
21h 45min
1 przesiadka
LED07:25Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
24 sty
LED14:15Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
26h 20min
1 przesiadka
WAW16:35Warszawa Lotnisko Chopina
Lufthansa
23 mar
KRK02:20Kraków Balice
9h 45min
1 przesiadka
LED12:05Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
26 mar
LED15:25Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
5h 45min
1 przesiadka
KRK21:10Kraków Balice
KLM
17 sty
KRK01:00Kraków Balice
9h 00min
1 przesiadka
SVO10:00Moskwa-Szeremietiewo
21 sty
SVO00:30Moskwa-Szeremietiewo
19h 20min
1 przesiadka
KRK19:50Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Rosja w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Rosja w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Aegean Airlines, LOT i Wizz Air.
Wizz Air
21 gru
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
23h 10min
2 przesiadki
LED11:55Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
Kilka linii lotniczych
24 sty
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
19h 55min
2 przesiadki
VKO03:25Moskwa-Wnukowo
Aegean Airlines
3 mar
WAW12:40Warszawa Lotnisko Chopina
17h 30min
1 przesiadka
DME06:10Moskwa Domodedovo

Znajdź oferty lotu last-minute Polska – Rosja

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Polska – Rosja
LOT
16 gru
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 15min
SVO06:30Moskwa-Szeremietiewo
23 gru
SVO16:15Moskwa-Szeremietiewo
2h 20min
WAW18:35Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
16 gru
WMI16:05Warszawa Modlin
20h 40min
3 przesiadki
SVO12:45Moskwa-Szeremietiewo
23 gru
SVO09:30Moskwa-Szeremietiewo
8h 10min
1 przesiadka
WMI17:40Warszawa Modlin
1 105 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 gru
WMI16:05Warszawa Modlin
13h 40min
2 przesiadki
SVO05:45Moskwa-Szeremietiewo
23 gru
SVO09:30Moskwa-Szeremietiewo
8h 10min
1 przesiadka
WMI17:40Warszawa Modlin
1 219 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 gru
WAW13:00Warszawa Lotnisko Chopina
21h 10min
2 przesiadki
SVO10:10Moskwa-Szeremietiewo
23 gru
SVO09:30Moskwa-Szeremietiewo
21h 30min
2 przesiadki
WAW07:00Warszawa Lotnisko Chopina
1 349 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 gru
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 15min
SVO06:30Moskwa-Szeremietiewo
23 gru
SVO05:55Moskwa-Szeremietiewo
10h 25min
1 przesiadka
WAW16:20Warszawa Lotnisko Chopina
1 385 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 gru
WAW11:00Warszawa Lotnisko Chopina
2h 15min
SVO13:15Moskwa-Szeremietiewo
23 gru
SVO05:55Moskwa-Szeremietiewo
10h 25min
1 przesiadka
WAW16:20Warszawa Lotnisko Chopina
1 389 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Rosja

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Rosja z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Brussels Airlines
CenaOd 422 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
Austrian Airlines
CenaOd 451 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
Lufthansa
CenaOd 490 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
airBaltic
CenaOd 528 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
SWISS
CenaOd 561 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4
LOT
CenaOd 570 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Aeroflot
CenaOd 619 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
Belavia
CenaOd 816 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,1
Finnair
CenaOd 938 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,6
Turkish Airlines
CenaOd 1 555 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,2

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Rosja oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Rosja, takie jak LOT, Aeroflot i airBaltic, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Polska-Rosja

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Moskwa
Najkrótszy czas lotu6h 10min
Najniższa cena609 zł
Loty Kraków - Moskwa
Najkrótszy czas lotu6h 55min
Najniższa cena646 zł
Loty Warszawa - Sankt Petersburg
Najkrótszy czas lotu4h 30min
Najniższa cena508 zł
Loty Kraków - Sankt Petersburg
Najkrótszy czas lotu7h 50min
Najniższa cena516 zł
Loty Warszawa - Kaliningrad
Najkrótszy czas lotu20h 50min
Najniższa cena1 206 zł
Loty Gdańsk - Sankt Petersburg
Najkrótszy czas lotu6h 45min
Najniższa cena796 zł
Loty Katowice - Moskwa
Najkrótszy czas lotu9h 30min
Najniższa cena747 zł
Loty Rzeszów - Sankt Petersburg
Najkrótszy czas lotu6h 30min
Najniższa cena1 491 zł
Loty Gdańsk - Moskwa
Najkrótszy czas lotu9h 55min
Najniższa cena662 zł
Loty Warszawa - Krasnodar
Najkrótszy czas lotu31h 25min
Najniższa cena1 085 zł
Loty Katowice - Sankt Petersburg
Najkrótszy czas lotu14h 45min
Najniższa cena479 zł
Loty Warszawa - Soczi
Najkrótszy czas lotu8h 50min
Najniższa cena1 182 zł

Podobne loty: Polska – Rosja

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – Rosja