Tanie loty na trasie Polska – Rijad od 1 649 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Rijad-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Rijad

Najkrótszy czas lotu

11h 25min

Loty bezpośrednie

Brak

Rijad — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Rijad zajmuje 11h 25min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Rijad. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Rijad King Khaled Intl, Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Rijad King Khaled Intl i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Rijad King Khaled Intl.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Rijad: Rijad King Khaled Intl (RUH)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Rijad?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Rijad?

flydubai

Lufthansa i flydubai to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Rijad.

Która trasa podróży Polska – Rijad jest najtańsza?

Warszawa Chopina - Rijad King Khaled Intl

Wybierz trasę Warszawa Chopina - Rijad King Khaled Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Rijad.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Rijad

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Rijad, zmieniając zakładki
Aegean Airlines
15 gru
WAW12:40Warszawa Chopina
7h 05min
1 przesiadka
RUH19:45Rijad King Khaled Intl
25 gru
RUH22:40Rijad King Khaled Intl
15h 15min
1 przesiadka
WAW13:55Warszawa Chopina
1 649 zł
Znajdź podobne
Duże linie lotnicze
15 gru
WAW03:00Warszawa Chopina
11h 25min
1 przesiadka
RUH14:25Rijad King Khaled Intl
26 gru
RUH11:20Rijad King Khaled Intl
16h 00min
1 przesiadka
WAW03:20Warszawa Chopina
1 918 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 wrz
WAW13:15Warszawa Chopina
28h 20min
2 przesiadki
RUH17:35Rijad King Khaled Intl
30 wrz
RUH05:30Rijad King Khaled Intl
23h 35min
2 przesiadki
WAW05:05Warszawa Chopina
2 263 zł
Znajdź podobne
Aegean Airlines
23 paź
WAW06:35Warszawa Chopina
14h 20min
1 przesiadka
RUH20:55Rijad King Khaled Intl
3 lis
RUH23:40Rijad King Khaled Intl
9h 00min
1 przesiadka
WAW08:40Warszawa Chopina
1 685 zł
Znajdź podobne
Aegean Airlines
23 paź
WAW06:35Warszawa Chopina
14h 20min
1 przesiadka
RUH20:55Rijad King Khaled Intl
30 paź
RUH23:40Rijad King Khaled Intl
15h 15min
1 przesiadka
WAW14:55Warszawa Chopina
1 752 zł
Znajdź podobne
Aegean Airlines
25 gru
WAW12:40Warszawa Chopina
7h 05min
1 przesiadka
RUH19:45Rijad King Khaled Intl
1 sty
RUH22:40Rijad King Khaled Intl
15h 15min
1 przesiadka
WAW13:55Warszawa Chopina
1 949 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Rijad w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Rijad w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Aegean Airlines i flydubai.
Kilka linii lotniczych
3 sie
WAW01:55Warszawa Chopina
18h 05min
2 przesiadki
RUH20:00Rijad King Khaled Intl
1 801 zł
Znajdź podobne
flydubai
10 lip
WAW17:25Warszawa Chopina
10h 25min
1 przesiadka
RUH03:50Rijad King Khaled Intl
1 860 zł
Znajdź podobne
Aegean Airlines
30 lip
WAW02:20Warszawa Chopina
42h 35min
2 przesiadki
RUH20:55Rijad King Khaled Intl
2 689 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Rijad

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Rijad
flydubai
8 lip
WAW17:25Warszawa Chopina
13h 50min
1 przesiadka
RUH07:15Rijad King Khaled Intl
15 lip
RUH17:10Rijad King Khaled Intl
23h 45min
1 przesiadka
WAW16:55Warszawa Chopina
3 146 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 lip
WAW05:50Warszawa Chopina
31h 10min
2 przesiadki
RUH13:00Rijad King Khaled Intl
15 lip
RUH05:50Rijad King Khaled Intl
11h 05min
1 przesiadka
WAW16:55Warszawa Chopina
3 280 zł
Znajdź podobne
Emirates
8 lip
WAW17:25Warszawa Chopina
9h 25min
1 przesiadka
RUH02:50Rijad King Khaled Intl
14 lip
RUH23:55Rijad King Khaled Intl
9h 20min
1 przesiadka
WAW09:15Warszawa Chopina
4 172 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 lip
WAW06:25Warszawa Chopina
30h 35min
3 przesiadki
RUH13:00Rijad King Khaled Intl
14 lip
RUH22:50Rijad King Khaled Intl
7h 55min
1 przesiadka
WAW06:45Warszawa Chopina
4 289 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 lip
WAW05:50Warszawa Chopina
31h 10min
2 przesiadki
RUH13:00Rijad King Khaled Intl
14 lip
RUH22:50Rijad King Khaled Intl
7h 55min
1 przesiadka
WAW06:45Warszawa Chopina
4 338 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 lip
WAW04:30Warszawa Chopina
14h 50min
2 przesiadki
RUH19:20Rijad King Khaled Intl
15 lip
RUH03:40Rijad King Khaled Intl
25h 25min
2 przesiadki
WAW05:05Warszawa Chopina
4 369 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Rijad

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Rijad z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LufthansaCenaOd 2 078 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa
flydubaiCenaOd 2 527 złBezpłatne odwołanieOcena
6,0
Szukaj lotów flydubai

Loty Aegean Airlines: Polska – Rijad

Nasze najlepsze oferty Aegean Airlines na lot Polska – Rijad
Aegean Airlines
15 gru
WAW12:40Warszawa Chopina
7h 05min
1 przesiadka
RUH19:45Rijad King Khaled Intl
25 gru
RUH22:40Rijad King Khaled Intl
15h 15min
1 przesiadka
WAW13:55Warszawa Chopina
1 649 zł
Znajdź podobne
Aegean Airlines
23 paź
WAW06:35Warszawa Chopina
14h 20min
1 przesiadka
RUH20:55Rijad King Khaled Intl
3 lis
RUH23:40Rijad King Khaled Intl
9h 00min
1 przesiadka
WAW08:40Warszawa Chopina
1 685 zł
Znajdź podobne
Aegean Airlines
23 paź
WAW06:35Warszawa Chopina
14h 20min
1 przesiadka
RUH20:55Rijad King Khaled Intl
30 paź
RUH23:40Rijad King Khaled Intl
15h 15min
1 przesiadka
WAW14:55Warszawa Chopina
1 752 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Rijad King Khaled Intl oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Rijad King Khaled Intl, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Lufthansa, flydubai i Turkish Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Polska-Rijad

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Dżudda
Najkrótszy czas lotu7h 15min
Najniższa cena1 976 zł
Loty Warszawa - Rijad
Najkrótszy czas lotu11h 25min
Najniższa cena1 918 zł
Loty Kraków - Rijad
Najkrótszy czas lotu18h 40min
Najniższa cena3 383 zł
Loty Kraków - Dżudda
Najkrótszy czas lotu15h 20min
Najniższa cena3 240 zł
Loty Katowice - Dżudda
Najkrótszy czas lotu11h 30min
Najniższa cena3 500 zł
Loty Poznań - Rijad
Najkrótszy czas lotu13h 45min
Najniższa cena3 585 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Rijad

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Rijad

Loty do innych miast: Arabia Saudyjska

Rijad to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Polska – Rijad.

Loty na trasie Polska – Rijad z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Polska – Rijad dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Polska – Rijad.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.