Tanie loty Kraków - Lotnisko Phoenix-Sky Harbor od 2 531 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Lotnisko Phoenix-Sky Harbor-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Lotnisko Phoenix-Sky Harbor
Znaleziono najlepszą cenę10 962 złNajlepsza cena za lot Kraków – Lotnisko Phoenix-Sky Harbor znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 10 962 zł
Najkrótszy czas lotu38h 44minNajszybszy lot Kraków-Lotnisko Phoenix-Sky Harbor zajmuje 38h 44min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Lotnisko Phoenix-Sky Harbor. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Phoenix-Sky Harbor.

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Lotnisko Phoenix-Sky Harbor?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Lotnisko Phoenix-Sky Harbor są najtańsze?

Czerwiec

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Lotnisko Phoenix-Sky Harbor to Czerwiec. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Lotnisko Phoenix-Sky Harbor są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Kraków – Lotnisko Phoenix-Sky Harbor są najtańsze?

po południu

Loty Kraków - Lotnisko Phoenix-Sky Harbor są około 17% droższe wieczorem niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Lotnisko Phoenix-Sky Harbor?

British Airways

British Airways, Delta i KLM to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Lotnisko Phoenix-Sky Harbor.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Kraków – Lotnisko Phoenix-Sky Harbor?

40 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Lotnisko Phoenix-Sky Harbor to 40 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Lotnisko Phoenix-Sky Harbor

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Lotnisko Phoenix-Sky Harbor, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
20 lis
KRK01:20Kraków Balice
39h 49min
2 przesiadki
PHX17:09Phoenix-Sky Harbor
23 lut
PHX12:05Phoenix-Sky Harbor
46h 10min
2 przesiadki
KRK10:15Kraków Balice
2 531 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
13 sty
KRK01:25Kraków Balice
21h 49min
2 przesiadki
PHX23:14Phoenix-Sky Harbor
27 sty
PHX05:53Phoenix-Sky Harbor
17h 52min
2 przesiadki
KRK23:45Kraków Balice
2 591 zł
Znajdź podobne
Air Canada
13 sty
KRK01:25Kraków Balice
41h 26min
2 przesiadki
PHX18:51Phoenix-Sky Harbor
26 sty
PHX19:30Phoenix-Sky Harbor
28h 15min
2 przesiadki
KRK23:45Kraków Balice
2 618 zł
Znajdź podobne
Finnair
20 lis
KRK13:45Kraków Balice
47h 39min
2 przesiadki
PHX13:24Phoenix-Sky Harbor
15 gru
PHX08:16Phoenix-Sky Harbor
37h 39min
2 przesiadki
KRK21:55Kraków Balice
2 776 zł
Znajdź podobne
British Airways
13 sty
KRK15:00Kraków Balice
33h 34min
2 przesiadki
PHX00:34Phoenix-Sky Harbor
27 sty
PHX15:25Phoenix-Sky Harbor
14h 30min
1 przesiadka
KRK05:55Kraków Balice
2 812 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 lis
KRK01:20Kraków Balice
39h 49min
2 przesiadki
PHX17:09Phoenix-Sky Harbor
22 lut
PHX19:30Phoenix-Sky Harbor
32h 25min
2 przesiadki
KRK03:55Kraków Balice
2 551 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Lotnisko Phoenix-Sky Harbor w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Lotnisko Phoenix-Sky Harbor w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air France.
Air France
21 gru
KRK11:50Kraków Balice
33h 05min
2 przesiadki
PHX20:55Phoenix-Sky Harbor
8 265 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 gru
KRK13:45Kraków Balice
44h 52min
3 przesiadki
PHX10:37Phoenix-Sky Harbor
14 126 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Lotnisko Phoenix-Sky Harbor

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Lotnisko Phoenix-Sky Harbor z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
British Airways
CenaOd 2 204 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
KLM
CenaOd 2 684 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9
Delta
CenaOd 2 882 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,2
Lufthansa
CenaOd 3 008 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Phoenix-Sky Harbor oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Phoenix-Sky Harbor, takie jak Lufthansa, KLM i Delta, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Kraków Balice – Phoenix-Sky Harbor – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Phoenix-Sky Harbor i Kraków Balice są od siebie oddalone o 9589,9 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 16h 10min.


Alternatywne trasy Kraków-Lotnisko Phoenix-Sky Harbor

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wrocław - Lotnisko Phoenix-Sky Harbor
Najkrótszy czas lotu21h 31min
Najniższa cena2 946 zł

Podobne loty: Kraków – Lotnisko Phoenix-Sky Harbor

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Kraków – Lotnisko Phoenix-Sky Harbor