Tanie loty na trasie Kraków – Środkowy Wschód od 20 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Środkowy Wschód-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Środkowy Wschód
Najkrótszy czas lotu3h 20minNajszybszy lot Kraków-Środkowy Wschód zajmuje 3h 20min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Środkowy Wschód. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion, Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Dubaj i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Amman Queen Alia Intl.

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Środkowy Wschód?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Środkowy Wschód?

Ryanair

Aegean Airlines, LOT i Norwegian to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Środkowy Wschód.

Która trasa podróży Kraków – Środkowy Wschód jest najtańsza?

Kraków Balice - Tel Awiw-Ben Gurion

Wybierz trasę Kraków Balice - Tel Awiw-Ben Gurion, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Środkowy Wschód.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Środkowy Wschód

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Środkowy Wschód, zmieniając zakładki
Ryanair
6 mar
KRK00:45Kraków Balice
3h 20min
TLV04:05Tel Awiw-Ben Gurion
8 mar
TLV06:15Tel Awiw-Ben Gurion
3h 55min
KRK10:10Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
28 lut
KRK00:40Kraków Balice
3h 25min
TLV04:05Tel Awiw-Ben Gurion
1 mar
TLV06:15Tel Awiw-Ben Gurion
3h 55min
KRK10:10Kraków Balice
Wizz Air
28 lut
KRK00:40Kraków Balice
3h 25min
TLV04:05Tel Awiw-Ben Gurion
7 mar
TLV05:55Tel Awiw-Ben Gurion
3h 50min
KRK09:45Kraków Balice
Ryanair
26 sty
KRK08:10Kraków Balice
17h 55min
1 przesiadka
TLV02:05Tel Awiw-Ben Gurion
30 sty
TLV05:55Tel Awiw-Ben Gurion
4h 00min
KRK09:55Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
4 mar
KRK00:40Kraków Balice
3h 25min
TLV04:05Tel Awiw-Ben Gurion
6 mar
TLV05:55Tel Awiw-Ben Gurion
4h 00min
KRK09:55Kraków Balice
Ryanair
27 lut
KRK00:45Kraków Balice
3h 20min
TLV04:05Tel Awiw-Ben Gurion
5 mar
TLV15:40Tel Awiw-Ben Gurion
3h 55min
KRK19:35Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Środkowy Wschód w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Środkowy Wschód w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
23 sty
KRK00:45Kraków Balice
3h 20min
TLV04:05Tel Awiw-Ben Gurion
Ryanair
25 sty
KRK01:00Kraków Balice
3h 25min
TLV04:25Tel Awiw-Ben Gurion
Ryanair
1 lut
KRK01:00Kraków Balice
3h 25min
TLV04:25Tel Awiw-Ben Gurion

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Środkowy Wschód

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Środkowy Wschód
Ryanair
25 sty
KRK01:00Kraków Balice
3h 25min
TLV04:25Tel Awiw-Ben Gurion
30 sty
TLV05:55Tel Awiw-Ben Gurion
4h 00min
KRK09:55Kraków Balice
Ryanair
25 sty
KRK01:00Kraków Balice
3h 25min
TLV04:25Tel Awiw-Ben Gurion
30 sty
TLV05:55Tel Awiw-Ben Gurion
4h 00min
KRK09:55Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
25 sty
KRK01:00Kraków Balice
3h 25min
TLV04:25Tel Awiw-Ben Gurion
30 sty
TLV15:35Tel Awiw-Ben Gurion
19h 45min
2 przesiadki
KRK11:20Kraków Balice
Ryanair
23 sty
KRK00:45Kraków Balice
3h 20min
TLV04:05Tel Awiw-Ben Gurion
30 sty
TLV05:55Tel Awiw-Ben Gurion
4h 00min
KRK09:55Kraków Balice
Ryanair
21 sty
KRK12:35Kraków Balice
16h 05min
1 przesiadka
TLV04:40Tel Awiw-Ben Gurion
23 sty
TLV05:55Tel Awiw-Ben Gurion
4h 00min
KRK09:55Kraków Balice
Ryanair
26 sty
KRK08:10Kraków Balice
17h 55min
1 przesiadka
TLV02:05Tel Awiw-Ben Gurion
30 sty
TLV05:55Tel Awiw-Ben Gurion
4h 00min
KRK09:55Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Środkowy Wschód

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Środkowy Wschód z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 136 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Wizz Air
CenaOd 280 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
7,5

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,9

Załoga

7,1

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
LOT
CenaOd 360 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Aegean Airlines
CenaOd 383 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4
Ukraine International Airlines
CenaOd 472 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
EL AL
CenaOd 691 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,1
Norwegian
CenaOd 997 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,2
flydubai
CenaOd 1 053 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
5,8
KLM
CenaOd 1 305 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
Lufthansa
CenaOd 1 337 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty Wizz Air: Kraków – Środkowy Wschód

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Kraków – Środkowy Wschód
Wizz Air
28 lut
KRK00:40Kraków Balice
3h 25min
TLV04:05Tel Awiw-Ben Gurion
7 mar
TLV05:55Tel Awiw-Ben Gurion
3h 50min
KRK09:45Kraków Balice
Wizz Air
4 mar
KRK00:40Kraków Balice
3h 25min
TLV04:05Tel Awiw-Ben Gurion
7 mar
TLV05:55Tel Awiw-Ben Gurion
3h 50min
KRK09:45Kraków Balice
Wizz Air
28 lut
KRK04:50Kraków Balice
5h 30min
DXB10:20Dubaj
5 mar
DXB17:10Dubaj
19h 30min
2 przesiadki
KRK12:40Kraków Balice

Loty LOT: Kraków – Środkowy Wschód

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Kraków – Środkowy Wschód
LOT
17 lut
KRK00:45Kraków Balice
7h 40min
1 przesiadka
DXB08:25Dubaj
25 lut
DXB13:15Dubaj
26h 10min
1 przesiadka
KRK15:25Kraków Balice
LOT
24 sty
KRK02:20Kraków Balice
14h 35min
2 przesiadki
AMM16:55Amman Queen Alia Intl
29 sty
AMM01:10Amman Queen Alia Intl
18h 45min
2 przesiadki
KRK19:55Kraków Balice
1 998 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Środkowy Wschód oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Środkowy Wschód, takie jak flydubai, Ryanair i Ukraine International Airlines, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Kraków-Środkowy Wschód

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Dubaj
Najkrótszy czas lotu5h 30min
Najniższa cena695 zł
Loty Kraków - Amman
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena234 zł
Loty Katowice - Dubaj
Najkrótszy czas lotu5h 15min
Najniższa cena938 zł
Loty Warszawa - Dubaj
Najkrótszy czas lotu9h 45min
Najniższa cena810 zł
Loty Warszawa - Tel Awiw
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena72 zł
Loty Warszawa - Amman
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena155 zł
Loty Katowice - Tel Awiw
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena211 zł
Loty Warszawa - Szardża
Najkrótszy czas lotu10h 55min
Najniższa cena1 351 zł
Loty Kraków - Tel Awiw
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena48 zł
Loty Wrocław - Dubaj
Najkrótszy czas lotu12h 40min
Najniższa cena1 061 zł
Loty Warszawa - Abu Zabi
Najkrótszy czas lotu8h 45min
Najniższa cena727 zł
Loty Gdańsk - Dubaj
Najkrótszy czas lotu11h 50min
Najniższa cena1 077 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Środkowy Wschód

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Środkowy Wschód