Tanie loty Kraków - Malediwy od 1 520 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Malediwy-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Malediwy
Znaleziono najlepszą cenę9 888 złNajlepsza cena za lot Kraków – Malediwy znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 9 888 zł
Najkrótszy czas lotu13h 05minNajszybszy lot Kraków-Malediwy zajmuje 13h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Malediwy. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Malé.

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Malediwy?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Malediwy?

Austrian Airlines

Austrian Airlines, Emirates i Etihad Airways to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Malediwy.

Która trasa podróży Kraków – Malediwy jest najtańsza?

Kraków Balice - Malé

Wybierz trasę Kraków Balice - Malé, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Malediwy.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Malediwy

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Malediwy, zmieniając zakładki
Air France
13 sty
KRK07:10Kraków Balice
14h 55min
1 przesiadka
MLE22:05Malé
21 sty
MLE04:10Malé
30h 15min
2 przesiadki
KRK10:25Kraków Balice
2 342 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 sty
KRK01:00Kraków Balice
21h 05min
2 przesiadki
MLE22:05Malé
21 sty
MLE04:10Malé
30h 15min
2 przesiadki
KRK10:25Kraków Balice
2 456 zł
Znajdź podobne
flydubai
6 lis
KRK08:00Kraków Balice
23h 10min
1 przesiadka
MLE06:10Malé
13 lis
MLE05:05Malé
29h 00min
1 przesiadka
KRK10:05Kraków Balice
2 555 zł
Znajdź podobne
KLM
25 lis
KRK01:00Kraków Balice
21h 05min
2 przesiadki
MLE22:05Malé
5 gru
MLE04:10Malé
30h 00min
3 przesiadki
KRK10:10Kraków Balice
2 598 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
13 sty
KRK06:15Kraków Balice
17h 45min
1 przesiadka
MLE00:00Malé
21 sty
MLE05:40Malé
16h 30min
1 przesiadka
KRK22:10Kraków Balice
2 689 zł
Znajdź podobne
Air France
27 sty
KRK07:10Kraków Balice
14h 55min
1 przesiadka
MLE22:05Malé
11 lut
MLE04:10Malé
30h 15min
2 przesiadki
KRK10:25Kraków Balice
2 350 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Malediwy w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Malediwy w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air France i Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
1 lis
KRK01:40Kraków Balice
29h 00min
3 przesiadki
MLE06:40Malé
1 520 zł
Znajdź podobne
Air France
1 lis
KRK02:00Kraków Balice
21h 05min
2 przesiadki
MLE23:05Malé
1 832 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
1 lis
KRK14:20Kraków Balice
34h 40min
1 przesiadka
MLE01:00Malé
2 172 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Kraków – Malediwy

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Kraków – Malediwy
KLM
1 lis
KRK02:00Kraków Balice
21h 05min
2 przesiadki
MLE23:05Malé
9 lis
MLE04:10Malé
30h 00min
3 przesiadki
KRK10:10Kraków Balice
2 504 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 lis
KRK14:25Kraków Balice
16h 45min
2 przesiadki
MLE07:10Malé
9 lis
MLE05:05Malé
17h 50min
2 przesiadki
KRK22:55Kraków Balice
3 033 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
1 lis
KRK14:20Kraków Balice
34h 40min
1 przesiadka
MLE01:00Malé
10 lis
MLE05:40Malé
16h 30min
1 przesiadka
KRK22:10Kraków Balice
3 582 zł
Znajdź podobne
KLM
1 lis
KRK02:00Kraków Balice
21h 05min
2 przesiadki
MLE23:05Malé
9 lis
MLE04:10Malé
30h 00min
3 przesiadki
KRK10:10Kraków Balice
2 610 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 lis
KRK14:25Kraków Balice
16h 45min
2 przesiadki
MLE07:10Malé
9 lis
MLE05:05Malé
17h 50min
2 przesiadki
KRK22:55Kraków Balice
3 053 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 lis
KRK02:00Kraków Balice
21h 05min
2 przesiadki
MLE23:05Malé
31 sty
MLE16:45Malé
22h 25min
2 przesiadki
KRK15:10Kraków Balice
3 108 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Malediwy

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Malediwy z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
KLM
CenaOd 2 309 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9
Lufthansa
CenaOd 2 412 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
Austrian Airlines
CenaOd 2 494 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
Emirates
CenaOd 2 618 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,7
Etihad Airways
CenaOd 3 193 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,3

  • Które linie lotnicze, obsługujące loty Kraków Balice – Malediwy, wdrożyły zasady bezpieczeństwa w związku z COVID-19?

    Wiele linii lotniczych wprowadziło dodatkowe środki bezpieczeństwa, aby zminimalizować rozprzestrzenianie się koronawirusa. Jedną z nich jest Etihad Airways. Instalacja filtrów HEPA, regularna dezynfekcja i dokładne czyszczenie samolotów, testy wykonywane przed lotem i obowiązek noszenia maseczek to niektóre ze środków zastosowanych przez linie lotnicze, w celu zapewnienia bezpieczeństwa pasażerom podczas lotów Kraków Balice – Malediwy. Należy pamiętać, że zasady te różnią się w zależności od linii.

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Malediwy oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Malediwy, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Emirates, Austrian Airlines, i KLM.


Alternatywne trasy Kraków-Malediwy

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Malé
Najkrótszy czas lotu15h 35min
Najniższa cena2 504 zł
Loty Gdańsk - Malé
Najkrótszy czas lotu20h 35min
Najniższa cena2 598 zł
Loty Katowice - Malé
Najkrótszy czas lotu14h 40min
Najniższa cena3 001 zł
Loty Poznań - Malé
Najkrótszy czas lotu22h 40min
Najniższa cena3 250 zł
Loty Wrocław - Malé
Najkrótszy czas lotu20h 30min
Najniższa cena3 313 zł

Podobne loty: Kraków – Malediwy

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Kraków – Malediwy

Loty do innych miast: Malediwy

Malediwy to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju