Tanie loty na trasie Kostaryka – Kraków od 4 302 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Informacje o trasie Kraków-Kostaryka

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kostaryka-Kraków
Najkrótszy czas lotu17h 50minNajszybszy lot Kostaryka-Kraków zajmuje 17h 50min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kostaryka-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko San José Juan Santamaria - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Kostaryka - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Kostaryka – Kraków jest najtańsza?

San José Juan Santamaria - Kraków Balice

Wybierz trasę San José Juan Santamaria - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kostaryka - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kostaryka - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kostaryka - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
10 lut
SJO05:20San José Juan Santamaria
23h 05min
3 przesiadki
KRK04:25Kraków Balice
17 lut
KRK07:15Kraków Balice
52h 10min
3 przesiadki
SJO11:25San José Juan Santamaria
4 302 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
10 lut
SJO15:50San José Juan Santamaria
19h 20min
1 przesiadka
KRK11:10Kraków Balice
17 lut
KRK01:20Kraków Balice
19h 40min
1 przesiadka
SJO21:00San José Juan Santamaria
6 515 zł
Znajdź podobne
United Airlines
7 kwi
SJO23:05San José Juan Santamaria
25h 35min
2 przesiadki
KRK00:40Kraków Balice
23 kwi
KRK02:00Kraków Balice
23h 00min
2 przesiadki
SJO01:00San José Juan Santamaria
6 638 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 lut
SJO05:20San José Juan Santamaria
23h 05min
3 przesiadki
KRK04:25Kraków Balice
17 lut
KRK12:15Kraków Balice
47h 10min
2 przesiadki
SJO11:25San José Juan Santamaria
4 441 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
10 lut
SJO15:50San José Juan Santamaria
19h 25min
2 przesiadki
KRK11:15Kraków Balice
17 lut
KRK01:20Kraków Balice
19h 40min
1 przesiadka
SJO21:00San José Juan Santamaria
6 591 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
10 lut
SJO15:50San José Juan Santamaria
19h 25min
2 przesiadki
KRK11:15Kraków Balice
17 lut
KRK01:25Kraków Balice
19h 35min
2 przesiadki
SJO21:00San José Juan Santamaria
6 662 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Kostaryka – Kraków

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Kostaryka – Kraków
Lufthansa
10 lut
SJO15:50San José Juan Santamaria
19h 20min
1 przesiadka
KRK11:10Kraków Balice
17 lut
KRK01:20Kraków Balice
19h 40min
1 przesiadka
SJO21:00San José Juan Santamaria
6 515 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
10 lut
SJO15:50San José Juan Santamaria
19h 25min
2 przesiadki
KRK11:15Kraków Balice
17 lut
KRK01:20Kraków Balice
19h 40min
1 przesiadka
SJO21:00San José Juan Santamaria
6 591 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
10 lut
SJO15:50San José Juan Santamaria
19h 25min
2 przesiadki
KRK11:15Kraków Balice
17 lut
KRK01:25Kraków Balice
19h 35min
2 przesiadki
SJO21:00San José Juan Santamaria
6 662 zł
Znajdź podobne

Alternatywne trasy Kostaryka-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty San José, San José Province - Warszawa
Najkrótszy czas lotu20h 10min
Najniższa cena2 980 zł
Loty San José, San José Province - Kraków
Najkrótszy czas lotu17h 50min
Najniższa cena4 302 zł

Loty podobne do tych na trasie Kostaryka – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kostaryka – Kraków