Tanie loty na trasie Kiszyniów – Warszawa od 175 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Warszawa-Kiszyniów

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kiszyniów-Warszawa
Znaleziono najlepszą cenę2 639 złNajlepsza oferta na podróż Kiszyniów – Warszawa w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 2 639 zł. Najlepsza cena lotu Kiszyniów – Warszawa w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 175 zł.
Najkrótszy czas lotu1h 55minNajszybszy lot Kiszyniów-Warszawa zajmuje 1h 55min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kiszyniów-Warszawa. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kiszyniów - Warszawa Lotnisko Chopina.
Warszawa — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Lotnisko Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty Kiszyniów - Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kiszyniów – Warszawa są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Kiszyniów - Warszawa to Sierpień. Najdroższa pora to Październik.

W który dzień tygodnia loty Kiszyniów – Warszawa są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Kiszyniów – Warszawa są najtańsze?

po południu

Loty Kiszyniów - Warszawa są około 19% droższe w południe niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kiszyniów – Warszawa?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Kiszyniów-Warszawa.

Która trasa podróży Kiszyniów – Warszawa jest najtańsza?

Kiszyniów - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Kiszyniów - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kiszyniów - Warszawa.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Kiszyniów – Warszawa?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Kiszyniów - Warszawa to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kiszyniów - Warszawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kiszyniów - Warszawa, zmieniając zakładki
LOT
24 mar
KIV14:10Kiszyniów
1h 55min
WAW16:05Warszawa Lotnisko Chopina
29 mar
WAW07:15Warszawa Lotnisko Chopina
1h 55min
KIV09:10Kiszyniów
Austrian Airlines
24 mar
KIV12:00Kiszyniów
18h 35min
1 przesiadka
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
29 mar
WAW15:20Warszawa Lotnisko Chopina
16h 30min
1 przesiadka
KIV07:50Kiszyniów
Kilka linii lotniczych
31 mar
KIV15:25Kiszyniów
27h 40min
2 przesiadki
WAW19:05Warszawa Lotnisko Chopina
3 kwi
WAW09:35Warszawa Lotnisko Chopina
27h 55min
2 przesiadki
KIV13:30Kiszyniów
LOT
31 mar
KIV13:55Kiszyniów
1h 50min
WAW15:45Warszawa Lotnisko Chopina
3 kwi
WAW07:15Warszawa Lotnisko Chopina
1h 55min
KIV09:10Kiszyniów
Aeroflot
30 mar
KIV22:55Kiszyniów
9h 45min
1 przesiadka
WAW08:40Warszawa Lotnisko Chopina
3 kwi
WAW08:40Warszawa Lotnisko Chopina
12h 15min
1 przesiadka
KIV20:55Kiszyniów
1 395 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 lut
KIV13:10Kiszyniów
1h 55min
WAW15:05Warszawa Lotnisko Chopina
17 lut
WAW01:40Warszawa Lotnisko Chopina
17h 30min
2 przesiadki
KIV19:10Kiszyniów

Znajdź najtańsze oferty lotów Kiszyniów - Warszawa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kiszyniów – Warszawa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT.
Kilka linii lotniczych
30 mar
KIV02:35Kiszyniów
12h 10min
1 przesiadka
WAW14:45Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
15 lut
KIV01:30Kiszyniów
17h 20min
2 przesiadki
WAW18:50Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
15 lut
KIV13:10Kiszyniów
1h 55min
WAW15:05Warszawa Lotnisko Chopina

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kiszyniów – Warszawa

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kiszyniów – Warszawa z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 565 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

Loty LOT: Kiszyniów – Warszawa

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Kiszyniów – Warszawa
LOT
24 mar
KIV14:10Kiszyniów
1h 55min
WAW16:05Warszawa Lotnisko Chopina
29 mar
WAW07:15Warszawa Lotnisko Chopina
1h 55min
KIV09:10Kiszyniów
LOT
31 mar
KIV13:55Kiszyniów
1h 50min
WAW15:45Warszawa Lotnisko Chopina
3 kwi
WAW07:15Warszawa Lotnisko Chopina
1h 55min
KIV09:10Kiszyniów
LOT
15 lut
KIV13:10Kiszyniów
1h 55min
WAW15:05Warszawa Lotnisko Chopina
17 lut
WAW09:35Warszawa Lotnisko Chopina
1h 50min
KIV11:25Kiszyniów
1 068 zł
Znajdź podobne

Loty Aeroflot: Kiszyniów – Warszawa

Nasze najlepsze oferty Aeroflot na lot Kiszyniów – Warszawa
Aeroflot
30 mar
KIV22:55Kiszyniów
9h 45min
1 przesiadka
WAW08:40Warszawa Lotnisko Chopina
3 kwi
WAW08:40Warszawa Lotnisko Chopina
12h 15min
1 przesiadka
KIV20:55Kiszyniów
1 395 zł
Znajdź podobne
Aeroflot
14 lut
KIV20:35Kiszyniów
21h 00min
1 przesiadka
WAW17:35Warszawa Lotnisko Chopina
17 lut
WAW08:15Warszawa Lotnisko Chopina
10h 25min
1 przesiadka
KIV18:40Kiszyniów
1 571 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kiszyniów – Warszawa oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kiszyniów – Warszawa, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to LOT. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.

  • Kiszyniów – Warszawa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Kiszyniów – Warszawa zajmuje ok. 808,3 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 1h 50min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Kiszyniów-Warszawa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kiszyniów - Kraków
Najkrótszy czas lotu8h 05min
Najniższa cena514 zł

Loty podobne do tych na trasie Kiszyniów – Warszawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kiszyniów – Warszawa