Tanie loty na trasie Katowice – Skiatos od 1 403 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Skiatos-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Skiatos
Najkrótszy czas lotu16h 35minNajszybszy lot Katowice-Skiatos zajmuje 16h 35min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Katowice-Skiatos. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Skiatos.
Skiatos — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Skiatos: Skiatos (JSI)

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice - Skiatos?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Katowice – Skiatos są najtańsze?

niedziela

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Katowice – Skiatos są najtańsze?

rano

Loty Katowice - Skiatos są około 0% droższe rano niż rano.

Która trasa podróży Katowice – Skiatos jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Skiatos

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Skiatos, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Skiatos.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katowice - Skiatos

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Skiatos, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
16 maj
KTW11:00Katowice-Pyrzowice
16h 35min
2 przesiadki
JSI03:35Skiatos
22 maj
JSI17:40Skiatos
25h 20min
3 przesiadki
KTW19:00Katowice-Pyrzowice
1 403 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 maj
KTW10:45Katowice-Pyrzowice
16h 50min
2 przesiadki
JSI03:35Skiatos
22 maj
JSI07:40Skiatos
21h 10min
2 przesiadki
KTW04:50Katowice-Pyrzowice
1 455 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
23 kwi
KTW10:55Katowice-Pyrzowice
19h 15min
2 przesiadki
JSI06:10Skiatos
29 kwi
JSI07:40Skiatos
33h 30min
2 przesiadki
KTW17:10Katowice-Pyrzowice
1 475 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
23 kwi
KTW07:15Katowice-Pyrzowice
22h 55min
3 przesiadki
JSI06:10Skiatos
29 kwi
JSI07:40Skiatos
33h 30min
2 przesiadki
KTW17:10Katowice-Pyrzowice
1 539 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 maj
KTW18:30Katowice-Pyrzowice
21h 00min
1 przesiadka
JSI15:30Skiatos
22 maj
JSI07:40Skiatos
14h 00min
2 przesiadki
KTW21:40Katowice-Pyrzowice
1 579 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 kwi
KTW13:00Katowice-Pyrzowice
17h 10min
3 przesiadki
JSI06:10Skiatos
23 kwi
JSI07:00Skiatos
34h 25min
2 przesiadki
KTW17:25Katowice-Pyrzowice
1 634 zł
Znajdź podobne

  • Katowice-Pyrzowice – Skiatos – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Katowice-Pyrzowice – Skiatos zajmuje ok. 1281,8 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 16h 35min.


Alternatywne trasy Katowice-Skiatos

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Skiatos
Najkrótszy czas lotu18h 00min
Najniższa cena1 248 zł
Loty Kraków - Skiatos
Najkrótszy czas lotu26h 40min
Najniższa cena1 036 zł
Loty Wrocław - Skiatos
Najkrótszy czas lotu6h 55min
Najniższa cena1 272 zł

Loty podobne do tych na trasie Katowice – Skiatos

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Katowice – Skiatos