Tanie loty na trasie Kansas City – Kraków od 2 085 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 29.6
śr 6.7

Informacje o trasie Kraków-Kansas City

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kansas City-Kraków

Znaleziono najlepszą cenę

2 085 zł

Najkrótszy czas lotu

21h 30min

Loty bezpośrednie

Brak

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Kansas City - Kraków w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 2 085 zł. Najlepsza oferta na lot Kansas City - Kraków w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 50 638 zł.
Najszybszy lot Kansas City-Kraków zajmuje 21h 30min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kansas City-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kansas City - Lotnisko Kraków Balice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Kansas City - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Kansas City – Kraków jest najtańsza?

Kansas City - Kraków Balice

Wybierz trasę Kansas City - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kansas City - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kansas City - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kansas City - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
31 lip
MCI08:00Kansas City
20h 55min
2 przesiadki
KRK04:55Kraków Balice
4 sie
KRK10:30Kraków Balice
50h 24min
2 przesiadki
MCI12:54Kansas City
11 841 zł
Znajdź podobne
Air Canada
31 lip
MCI03:31Kansas City
19h 39min
3 przesiadki
KRK23:10Kraków Balice
4 sie
KRK02:00Kraków Balice
24h 07min
3 przesiadki
MCI02:07Kansas City
15 806 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
31 lip
MCI03:31Kansas City
19h 39min
3 przesiadki
KRK23:10Kraków Balice
4 sie
KRK03:25Kraków Balice
33h 29min
2 przesiadki
MCI12:54Kansas City
15 730 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kansas City - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kansas City – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
4 sie
MCI15:53Kansas City
40h 27min
3 przesiadki
KRK08:20Kraków Balice
2 085 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
3 sie
MCI07:31Kansas City
18h 09min
2 przesiadki
KRK01:40Kraków Balice
3 380 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 sie
MCI17:14Kansas City
37h 51min
3 przesiadki
KRK07:05Kraków Balice
2 125 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kansas City – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kansas City – Kraków
British Airways
1 lip
MCI13:39Kansas City
37h 16min
2 przesiadki
KRK02:55Kraków Balice
14 lip
KRK08:30Kraków Balice
41h 00min
2 przesiadki
MCI01:30Kansas City
7 345 zł
Znajdź podobne
American Airlines
1 lip
MCI15:35Kansas City
38h 45min
2 przesiadki
KRK06:20Kraków Balice
14 lip
KRK05:15Kraków Balice
30h 43min
3 przesiadki
MCI11:58Kansas City
7 814 zł
Znajdź podobne
KLM
29 cze
MCI10:14Kansas City
13h 56min
2 przesiadki
KRK00:10Kraków Balice
1 sie
KRK02:35Kraków Balice
20h 30min
2 przesiadki
MCI23:05Kansas City
9 698 zł
Znajdź podobne
Delta
1 lip
MCI02:15Kansas City
21h 55min
2 przesiadki
KRK00:10Kraków Balice
1 sie
KRK07:45Kraków Balice
17h 16min
2 przesiadki
MCI01:01Kansas City
10 805 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 cze
MCI03:31Kansas City
19h 39min
3 przesiadki
KRK23:10Kraków Balice
30 lip
KRK03:25Kraków Balice
33h 29min
2 przesiadki
MCI12:54Kansas City
10 850 zł
Znajdź podobne
Air France
30 cze
MCI06:23Kansas City
17h 47min
2 przesiadki
KRK00:10Kraków Balice
31 lip
KRK12:30Kraków Balice
31h 53min
2 przesiadki
MCI20:23Kansas City
11 051 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Kansas City – Kraków

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Kansas City – Kraków
KLM
29 cze
MCI10:14Kansas City
13h 56min
2 przesiadki
KRK00:10Kraków Balice
1 sie
KRK02:35Kraków Balice
20h 30min
2 przesiadki
MCI23:05Kansas City
9 698 zł
Znajdź podobne
KLM
29 cze
MCI06:20Kansas City
17h 50min
2 przesiadki
KRK00:10Kraków Balice
30 lip
KRK12:30Kraków Balice
29h 32min
2 przesiadki
MCI18:02Kansas City
12 623 zł
Znajdź podobne

Loty Air France: Kansas City – Kraków

Nasze najlepsze oferty Air France na lot Kansas City – Kraków
Air France
30 cze
MCI06:23Kansas City
17h 47min
2 przesiadki
KRK00:10Kraków Balice
31 lip
KRK12:30Kraków Balice
31h 53min
2 przesiadki
MCI20:23Kansas City
11 051 zł
Znajdź podobne
Air France
1 lip
MCI06:37Kansas City
17h 58min
2 przesiadki
KRK00:35Kraków Balice
31 lip
KRK12:30Kraków Balice
31h 53min
2 przesiadki
MCI20:23Kansas City
12 435 zł
Znajdź podobne
Air France
1 lip
MCI06:37Kansas City
17h 58min
2 przesiadki
KRK00:35Kraków Balice
30 lip
KRK12:30Kraków Balice
31h 53min
2 przesiadki
MCI20:23Kansas City
15 181 zł
Znajdź podobne

  • Kansas City – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Kansas City – Kraków Balice – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 8216,8 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 19h 39min.



Alternatywne trasy Kansas City-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kansas City - Warszawa
Najkrótszy czas lotu14h 36min
Najniższa cena3 233 zł
Loty Saint Louis - Warszawa
Najkrótszy czas lotu19h 56min
Najniższa cena3 599 zł
Loty Kansas City - Katowice
Najkrótszy czas lotu19h 39min
Najniższa cena5 715 zł
Loty Kansas City - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu16h 54min
Najniższa cena7 394 zł
Loty Saint Louis - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu39h 52min
Najniższa cena7 117 zł

Loty podobne do tych na trasie Kansas City – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kansas City – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Kraków jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Kansas City – Kraków i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Kansas City – Kraków z takimi zasadami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Kansas City – Kraków.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Kansas City – Kraków, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.