Tanie loty Irlandia - Poznań od 67 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 19.10
wt 26.10

Informacje o trasie Poznań-Irlandia

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Irlandia-Poznań
Znaleziono najlepszą cenę954 złNajlepsza cena za lot Irlandia – Poznań znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 954 zł
Najkrótszy czas lotu2h 25minNajszybszy lot Irlandia-Poznań zajmuje 2h 25min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Irlandia-Poznań. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Dublin - Lotnisko Poznań Ławica i Lotnisko Cork - Lotnisko Poznań Ławica.
Poznań — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Poznań: Poznań Ławica (POZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Irlandia - Poznań?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Irlandia – Poznań?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Irlandia-Poznań.

Która trasa podróży Irlandia – Poznań jest najtańsza?

Dublin - Poznań Ławica

Wybierz trasę Dublin - Poznań Ławica, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Irlandia - Poznań.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Irlandia - Poznań

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Irlandia - Poznań, zmieniając zakładki
Ryanair
16 lis
DUB16:50Dublin
12h 40min
1 przesiadka
POZ05:30Poznań Ławica
17 sty
POZ12:00Poznań Ławica
2h 40min
DUB14:40Dublin
Kilka linii lotniczych
16 lis
DUB05:25Dublin
6h 55min
1 przesiadka
POZ12:20Poznań Ławica
17 sty
POZ11:25Poznań Ławica
16h 20min
1 przesiadka
DUB03:45Dublin
KLM
9 gru
ORK08:15Cork
23h 35min
1 przesiadka
POZ07:50Poznań Ławica
13 gru
POZ09:20Poznań Ławica
8h 50min
1 przesiadka
ORK18:10Cork
Lufthansa
3 gru
DUB00:15Dublin
16h 00min
2 przesiadki
POZ16:15Poznań Ławica
5 gru
POZ01:10Poznań Ławica
4h 50min
1 przesiadka
DUB06:00Dublin
Kilka linii lotniczych
16 lis
DUB05:25Dublin
6h 55min
1 przesiadka
POZ12:20Poznań Ławica
17 sty
POZ11:30Poznań Ławica
16h 15min
1 przesiadka
DUB03:45Dublin
Kilka linii lotniczych
16 lis
DUB16:50Dublin
12h 40min
1 przesiadka
POZ05:30Poznań Ławica
16 sty
POZ11:30Poznań Ławica
5h 50min
1 przesiadka
DUB17:20Dublin

Znajdź najtańsze oferty lotów Irlandia - Poznań w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Irlandia – Poznań w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
27 paź
DUB09:50Dublin
2h 25min
POZ12:15Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
5 gru
DUB00:45Dublin
9h 05min
1 przesiadka
POZ09:50Poznań Ławica
Ryanair
3 gru
DUB14:55Dublin
24h 10min
1 przesiadka
POZ15:05Poznań Ławica

Znajdź oferty lotu last-minute Irlandia – Poznań

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Irlandia – Poznań
Ryanair
19 paź
DUB02:25Dublin
14h 45min
1 przesiadka
POZ17:10Poznań Ławica
28 paź
POZ08:10Poznań Ławica
2h 35min
DUB10:45Dublin
Kilka linii lotniczych
19 paź
DUB02:25Dublin
14h 45min
1 przesiadka
POZ17:10Poznań Ławica
27 paź
POZ01:25Poznań Ławica
14h 15min
2 przesiadki
DUB15:40Dublin
Ryanair
19 paź
DUB02:25Dublin
14h 45min
1 przesiadka
POZ17:10Poznań Ławica
27 paź
POZ07:50Poznań Ławica
2h 35min
DUB10:25Dublin
Ryanair
19 paź
DUB02:10Dublin
33h 00min
2 przesiadki
POZ11:10Poznań Ławica
28 paź
POZ08:10Poznań Ławica
2h 35min
DUB10:45Dublin
Kilka linii lotniczych
19 paź
DUB02:25Dublin
14h 45min
1 przesiadka
POZ17:10Poznań Ławica
27 paź
POZ05:15Poznań Ławica
14h 55min
3 przesiadki
DUB20:10Dublin
Ryanair
19 paź
DUB02:10Dublin
33h 00min
2 przesiadki
POZ11:10Poznań Ławica
27 paź
POZ07:50Poznań Ławica
2h 35min
DUB10:25Dublin

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Irlandia – Poznań

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Irlandia – Poznań z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 243 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,5

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Irlandia – Poznań Ławica oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Irlandia – Poznań Ławica, takie jak Ryanair i Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Irlandia-Poznań

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Dublin - Szczecin
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena95 zł
Loty Dublin - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena123 zł
Loty Dublin - Wrocław
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena186 zł
Loty Dublin - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena230 zł
Loty Cork - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena277 zł
Loty Dublin - Poznań
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena301 zł
Loty Dublin - Katowice
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena301 zł
Loty Dublin - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena356 zł
Loty Dublin - Bydgoszcz
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena566 zł
Loty Cork - Wrocław
Najkrótszy czas lotu17h 55min
Najniższa cena570 zł
Loty Cork - Poznań
Najkrótszy czas lotu23h 35min
Najniższa cena578 zł
Loty Shannon - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena681 zł

Podobne loty: Irlandia – Poznań

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Irlandia – Poznań