Tanie loty na trasie Hiszpania – Kraków od 36 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Informacje o trasie Kraków-Hiszpania

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Hiszpania-Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 25minNajszybszy lot Hiszpania-Kraków zajmuje 2h 25min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Hiszpania-Kraków. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Barcelona - Lotnisko Kraków Balice, Lotnisko Madryt-Barajas - Lotnisko Kraków Balice i Lotnisko Walencja - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Hiszpania - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Hiszpania – Kraków?

Ryanair

Iberia Express, LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Hiszpania-Kraków.

Która trasa podróży Hiszpania – Kraków jest najtańsza?

Barcelona - Kraków Balice

Wybierz trasę Barcelona - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Hiszpania - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Hiszpania - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Hiszpania - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
13 lut
BCN02:45Barcelona
2h 50min
KRK05:35Kraków Balice
22 lut
KRK06:55Kraków Balice
2h 50min
BCN09:45Barcelona
Ryanair
5 lut
BCN15:30Barcelona
2h 50min
KRK18:20Kraków Balice
6 lut
KRK06:10Kraków Balice
2h 45min
BCN08:55Barcelona
Wizz Air
17 mar
BCN05:35Barcelona
2h 45min
KRK08:20Kraków Balice
20 mar
KRK02:05Kraków Balice
2h 50min
BCN04:55Barcelona
Ryanair
12 lut
GRO05:25Girona
2h 40min
KRK08:05Kraków Balice
15 lut
KRK08:30Kraków Balice
2h 40min
GRO11:10Girona
Kilka linii lotniczych
3 lut
BCN04:35Barcelona
2h 45min
KRK07:20Kraków Balice
6 lut
KRK06:10Kraków Balice
2h 45min
BCN08:55Barcelona
Ryanair
5 lut
BCN15:30Barcelona
2h 50min
KRK18:20Kraków Balice
6 lut
KRK06:10Kraków Balice
2h 45min
BCN08:55Barcelona

Znajdź najtańsze oferty lotów Hiszpania - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Hiszpania – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Wizz Air
5 mar
BCN13:15Barcelona
2h 45min
KRK16:00Kraków Balice
Ryanair
25 sty
GRO11:35Girona
2h 40min
KRK14:15Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
12 mar
AGP13:50Malaga
28h 55min
1 przesiadka
KRK19:45Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Hiszpania – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Hiszpania – Kraków
Ryanair
22 sty
GRO05:25Girona
2h 40min
KRK08:05Kraków Balice
25 sty
KRK08:30Kraków Balice
2h 40min
GRO11:10Girona
Kilka linii lotniczych
21 sty
SVQ05:10Sewilla
37h 35min
2 przesiadki
KRK18:45Kraków Balice
23 sty
KRK14:45Kraków Balice
27h 30min
1 przesiadka
SVQ18:15Sewilla
Wizz Air
21 sty
BCN05:05Barcelona
2h 45min
KRK07:50Kraków Balice
23 sty
KRK01:05Kraków Balice
2h 50min
BCN03:55Barcelona
Ryanair
22 sty
BCN15:30Barcelona
2h 50min
KRK18:20Kraków Balice
26 sty
KRK15:35Kraków Balice
2h 45min
BCN18:20Barcelona
Ryanair
22 sty
GRO05:25Girona
2h 40min
KRK08:05Kraków Balice
25 sty
KRK08:30Kraków Balice
2h 40min
GRO11:10Girona
Ryanair
22 sty
BCN15:30Barcelona
2h 50min
KRK18:20Kraków Balice
26 sty
KRK15:35Kraków Balice
2h 45min
BCN18:20Barcelona

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Hiszpania – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Hiszpania – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 268 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Lufthansa
CenaOd 546 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
LOT
CenaOd 562 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Iberia Express
CenaOd 603 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
4,9

Loty Ryanair: Hiszpania – Kraków

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Hiszpania – Kraków
Ryanair
22 sty
GRO05:25Girona
2h 40min
KRK08:05Kraków Balice
25 sty
KRK08:30Kraków Balice
2h 40min
GRO11:10Girona
Ryanair
5 lut
BCN15:30Barcelona
2h 50min
KRK18:20Kraków Balice
6 lut
KRK06:10Kraków Balice
2h 45min
BCN08:55Barcelona
Ryanair
22 sty
BCN15:30Barcelona
2h 50min
KRK18:20Kraków Balice
26 sty
KRK15:35Kraków Balice
2h 45min
BCN18:20Barcelona

Loty Wizz Air: Hiszpania – Kraków

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Hiszpania – Kraków
Wizz Air
17 mar
BCN05:35Barcelona
2h 45min
KRK08:20Kraków Balice
20 mar
KRK02:05Kraków Balice
2h 50min
BCN04:55Barcelona
Wizz Air
17 mar
BCN05:35Barcelona
2h 45min
KRK08:20Kraków Balice
20 mar
KRK02:05Kraków Balice
2h 50min
BCN04:55Barcelona
Wizz Air
21 sty
BCN05:05Barcelona
2h 45min
KRK07:50Kraków Balice
23 sty
KRK01:05Kraków Balice
2h 50min
BCN03:55Barcelona

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Hiszpania – Kraków Balice oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Hiszpania – Kraków Balice, takie jak Ryanair, Lufthansa i Iberia Express, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Hiszpania-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Barcelona - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena107 zł
Loty Barcelona - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena143 zł
Loty Madryt - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 30min
Najniższa cena111 zł
Loty Madryt - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena203 zł
Loty Malaga - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena222 zł
Loty Malaga - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena230 zł
Loty Alicante - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena250 zł
Loty Walencja - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena167 zł
Loty Madryt - Wrocław
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena238 zł
Loty Sewilla - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena171 zł
Loty Walencja - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena175 zł
Loty Alicante - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena211 zł

Loty podobne do tych na trasie Hiszpania – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Hiszpania – Kraków