Tanie loty na trasie Gdańsk – Kostaryka od 3 077 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 22.5
ndz 29.5

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kostaryka-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Kostaryka

Znaleziono najlepszą cenę

13 783 zł

Najkrótszy czas lotu

31h 50min

Loty bezpośrednie

Brak
Najlepsza cena za lot Gdańsk – Kostaryka znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 13 783 zł
Najszybszy lot Gdańsk-Kostaryka zajmuje 31h 50min.
Nie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Kostaryka. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko San José Juan Santamaria.

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk - Kostaryka?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Gdańsk – Kostaryka?

KLM

KLM to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Gdańsk-Kostaryka.

Która trasa podróży Gdańsk – Kostaryka jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - San José Juan Santamaria

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - San José Juan Santamaria, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Kostaryka.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Gdańsk - Kostaryka

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Kostaryka, zmieniając zakładki
KLM
16 wrz
GDN07:45Gdańsk Rębiechowo
31h 58min
2 przesiadki
SJO15:43San José Juan Santamaria
2 paź
SJO09:13San José Juan Santamaria
25h 17min
2 przesiadki
GDN10:30Gdańsk Rębiechowo
3 077 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 wrz
GDN02:25Gdańsk Rębiechowo
25h 50min
2 przesiadki
SJO04:15San José Juan Santamaria
1 paź
SJO21:55San José Juan Santamaria
49h 20min
2 przesiadki
GDN23:15Gdańsk Rębiechowo
3 301 zł
Znajdź podobne
Air Canada
16 wrz
GDN02:45Gdańsk Rębiechowo
22h 25min
2 przesiadki
SJO01:10San José Juan Santamaria
1 paź
SJO05:40San José Juan Santamaria
44h 00min
2 przesiadki
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
3 418 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
16 wrz
GDN02:45Gdańsk Rębiechowo
17h 25min
2 przesiadki
SJO20:10San José Juan Santamaria
1 paź
SJO15:40San José Juan Santamaria
18h 30min
1 przesiadka
GDN10:10Gdańsk Rębiechowo
5 138 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 wrz
GDN02:45Gdańsk Rębiechowo
17h 25min
2 przesiadki
SJO20:10San José Juan Santamaria
30 wrz
SJO21:55San José Juan Santamaria
51h 45min
2 przesiadki
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
4 108 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 cze
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
22h 30min
2 przesiadki
SJO00:40San José Juan Santamaria
24 lip
SJO05:10San José Juan Santamaria
19h 25min
2 przesiadki
GDN00:35Gdańsk Rębiechowo
4 555 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Gdańsk – Kostaryka

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Gdańsk – Kostaryka
Kilka linii lotniczych
23 maj
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
31h 50min
2 przesiadki
SJO09:30San José Juan Santamaria
30 maj
SJO05:35San José Juan Santamaria
30h 20min
2 przesiadki
GDN11:55Gdańsk Rębiechowo
5 277 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
23 maj
GDN10:35Gdańsk Rębiechowo
35h 20min
1 przesiadka
SJO21:55San José Juan Santamaria
30 maj
SJO05:35San José Juan Santamaria
20h 10min
2 przesiadki
GDN01:45Gdańsk Rębiechowo
8 950 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
23 maj
GDN16:05Gdańsk Rębiechowo
47h 34min
3 przesiadki
SJO15:39San José Juan Santamaria
30 maj
SJO10:24San José Juan Santamaria
45h 06min
3 przesiadki
GDN07:30Gdańsk Rębiechowo
11 373 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
23 maj
GDN16:05Gdańsk Rębiechowo
48h 24min
2 przesiadki
SJO16:29San José Juan Santamaria
30 maj
SJO10:24San José Juan Santamaria
45h 06min
3 przesiadki
GDN07:30Gdańsk Rębiechowo
11 530 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
23 maj
GDN10:35Gdańsk Rębiechowo
22h 55min
2 przesiadki
SJO09:30San José Juan Santamaria
29 maj
SJO23:05San José Juan Santamaria
26h 40min
2 przesiadki
GDN01:45Gdańsk Rębiechowo
23 440 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
23 maj
GDN09:05Gdańsk Rębiechowo
33h 50min
3 przesiadki
SJO18:55San José Juan Santamaria
29 maj
SJO23:05San José Juan Santamaria
35h 05min
2 przesiadki
GDN10:10Gdańsk Rębiechowo
50 599 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Kostaryka

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Kostaryka z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
KLMCenaOd 3 124 złBezpłatne odwołanieOcena
7,8
Szukaj lotów KLM

Loty Lufthansa: Gdańsk – Kostaryka

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Gdańsk – Kostaryka
Lufthansa
16 wrz
GDN02:45Gdańsk Rębiechowo
17h 25min
2 przesiadki
SJO20:10San José Juan Santamaria
1 paź
SJO15:40San José Juan Santamaria
18h 30min
1 przesiadka
GDN10:10Gdańsk Rębiechowo
5 138 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
16 wrz
GDN10:35Gdańsk Rębiechowo
35h 20min
1 przesiadka
SJO21:55San José Juan Santamaria
1 paź
SJO15:40San José Juan Santamaria
34h 00min
1 przesiadka
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
6 007 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Gdańsk Rębiechowo – Kostaryka oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Gdańsk Rębiechowo – Kostaryka, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to KLM i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak KLM, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Gdańsk-Kostaryka

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - San José, San José Province
Najkrótszy czas lotu18h 50min
Najniższa cena2 983 zł
Loty Kraków - San José, San José Province
Najkrótszy czas lotu19h 55min
Najniższa cena3 162 zł
Loty Wrocław - San José, San José Province
Najkrótszy czas lotu34h 50min
Najniższa cena4 206 zł
Loty Gdańsk - San José, San José Province
Najkrótszy czas lotu31h 58min
Najniższa cena3 091 zł
Loty Warszawa - Liberia
Najkrótszy czas lotu28h 15min
Najniższa cena5 881 zł

Loty podobne do tych na trasie Gdańsk – Kostaryka

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Gdańsk – Kostaryka

Loty do innych miast: Kostaryka

Kostaryka to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Gdańsk – Kostaryka według Twoich preferencji.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Gdańsk – Kostaryka z takimi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Gdańsk – Kostaryka.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Gdańsk – Kostaryka. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.