Znajdź tanie loty do Liberia

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pon. 28.11
pon. 5.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o lotach do Liberia

Informacje o cenach lotów do Liberia, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

2 900 zł

Najlepsza cena w obie strony

3 927 zł

Najkrótszy czas lotu

20h 55min

Obsługiwany przez

3 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Liberia w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 2 900 zł (Warszawa Chopina – Liberia).
Najlepsza cena za lot Polska – Liberia w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 3 927 zł (Warszawa Chopina – Liberia).
Najkrótszy lot Polska – Liberia trwa 20h 55min (Warszawa Chopina – Liberia).
Liberia – loty do tego miejsca wykonywane są przez 3 linie lotnicze i są to American Airlines, Air Canada oraz KLM.

Liberia – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Liberia, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Liberia?

Najlepszą ofertą znalezioną na momondo w ciągu ostatnich dwóch tygodni był lot San Salwador – Liberia w cenie 563 zł. To 85% taniej niż większość ofert lotów do miasta Liberia. Aby znaleźć najlepsze ceny dla Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów.
Zobacz ceny z:

Jak długo trwa lot do miasta Liberia?

Czas trwania lotu na trasie Polska – Liberia zależy od lotniska wylotu i przylotu oraz od tego, czy masz międzylądowanie. Jeśli Twoje miejsce wylotu to Warszawa Chopina (Polska) i lecisz na San José Juan Santamaria (najpopularniejsze lotnisko w regionie Liberia), czas lotu wynosi średnio 18h 05min. Jeżeli Twój port wylotu to Kraków Balice (Polska) na San José Juan Santamaria, to średni czas lotu wynosi 20h 15min.

Najtańsze loty do miasta Liberia

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Liberia
Lotnisko Warszawa Chopina
Liberia

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Liberia

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Liberia (LIR)

Ceny lotów Warszawa - Liberia są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Liberia. Średnia cena wynosi 4 259 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - LIBERIAPaździernik19% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Liberia kosztują średnio 3 177 zł w miesiącu Październik
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - LIBERIALipiec87% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Liberia to 7 313 zł w miesiącu Lipiec
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - LIBERIAStyczeń1 100% więcej wyszukiwańW miesiącu Styczeń najwięcej osób korzystających z momondo szukało lotów Lotnisko Warszawa Chopina – Liberia.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące lotów do Liberia

Zazwyczaj Październik to najtańszy miesiąc na lot Polska - Liberia. Ze względu na mniejszy ruch turystyczny na tej trasie można wtedy spodziewać się biletów lotniczych kosztujących średnio 3 177 zł. Jeśli Październik to miesiąc, w którym lot na tej trasie nie wchodzi w grę, spróbuj znaleźć bilety lotnicze na Marzec, kiedy ceny lotów Polska - Liberia wynoszą średnio 3 368 zł.

Jeśli wybierasz się do miasta Liberia i szukasz alternatywnego lotniska, rozważ Lotnisko Tamarindo, Lotnisko Nosara Beach, Lotnisko La Fortuna, Lotnisko Tambor lub Lotnisko San José Juan Santamaria.

Ceny różnią się w zależności od lotniska wylotu, niemniej jednak wybierając się do miasta Liberia, najtaniej polecisz na Lotnisko Liberia, za średnio 3 722 zł. Osoby korzystające z momondo mogą znaleźć najlepsze oferty używając Przewodnika po cenach lotów.


Liberia — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Liberia znalezione na momondo.

Inne klasy lotu dla lotów do miasta Liberia

Zapoznaj się z innymi taryfami premium dostępnymi dla Twojego lotu (Liberia)

Które linie latają do miasta Liberia?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Liberia

Które linie latają do miasta Liberia?

Użytkownicy momondo szukający lotów Polska – Liberia najczęściej wybierają te popularne linie lotnicze: KLM, Air France, Air Canada lub Lufthansa. W zależności od lotniska wylotu w mieście Polska, znalezienie lotów obsługiwanych przez te linie lotnicze powinno być możliwe.

Loty KLM do miasta Liberia

Najpopularniejszymi liniami na momondo obsługującymi kierunek Liberia są KLM. Oferują one 7 lotów tygodniowo. Większość z nich odbywa się na trasie Atlanta - Hartsfield-Jackson – Liberia, a najlepsza cena znaleziona w ostatnich 72 godzinach na momondo to 3 053 zł (Kraków Balice – Liberia w obie strony). Osoby korzystające z momondo oceniają linie KLM na 7,5 (175 opinii).


Liberia — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Liberia
Najkrótszy czas lotu20h 04min
Najniższa cena3 423 zł
Loty Londyn - Liberia
Najkrótszy czas lotu30h 13min
Najniższa cena4 886 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Liberia


Loty do innych miast: Kostaryka

Liberia to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu (Liberia). Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. Wszystkie oferty lotów do miasta Liberia na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu do miasta Liberia.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów do miasta Liberia, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.