Tanie loty Gdańsk - Ameryka Środkowa od 1 433 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 23.10
sob 30.10

Informacje o trasie Ameryka Środkowa-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Ameryka Środkowa
Najkrótszy czas lotu15h 05minNajszybszy lot Gdańsk-Ameryka Środkowa zajmuje 15h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Ameryka Środkowa. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Panama Tocumen Intl i Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko San José Juan Santamaria.

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk - Ameryka Środkowa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Gdańsk – Ameryka Środkowa?

Lufthansa

KLM i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Gdańsk-Ameryka Środkowa.

Która trasa podróży Gdańsk – Ameryka Środkowa jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - San José Juan Santamaria

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - San José Juan Santamaria, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Ameryka Środkowa.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Gdańsk - Ameryka Środkowa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Ameryka Środkowa, zmieniając zakładki
KLM
21 lut
GDN01:30Gdańsk Rębiechowo
15h 05min
1 przesiadka
SJO16:35San José Juan Santamaria
28 lut
SJO06:52San José Juan Santamaria
22h 33min
2 przesiadki
GDN05:25Gdańsk Rębiechowo
2 716 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 sty
GDN08:20Gdańsk Rębiechowo
21h 49min
2 przesiadki
PTY06:09Panama Tocumen Intl
5 lut
PTY04:40Panama Tocumen Intl
21h 50min
2 przesiadki
GDN02:30Gdańsk Rębiechowo
2 878 zł
Znajdź podobne
Air France
27 sty
GDN06:45Gdańsk Rębiechowo
30h 55min
2 przesiadki
SJO13:40San José Juan Santamaria
30 sty
SJO07:50San José Juan Santamaria
39h 25min
2 przesiadki
GDN23:15Gdańsk Rębiechowo
3 016 zł
Znajdź podobne
United Airlines
16 sty
GDN02:00Gdańsk Rębiechowo
42h 30min
3 przesiadki
PTY20:30Panama Tocumen Intl
5 lut
PTY02:10Panama Tocumen Intl
34h 10min
2 przesiadki
GDN12:20Gdańsk Rębiechowo
3 051 zł
Znajdź podobne
KLM
21 lut
GDN01:30Gdańsk Rębiechowo
22h 17min
2 przesiadki
SJO23:47San José Juan Santamaria
28 lut
SJO06:52San José Juan Santamaria
22h 33min
2 przesiadki
GDN05:25Gdańsk Rębiechowo
2 724 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 lut
GDN02:00Gdańsk Rębiechowo
23h 22min
2 przesiadki
SJO01:22San José Juan Santamaria
24 lut
SJO03:55San José Juan Santamaria
20h 45min
2 przesiadki
GDN00:40Gdańsk Rębiechowo
2 894 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Gdańsk - Ameryka Środkowa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Gdańsk – Ameryka Środkowa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM.
Kilka linii lotniczych
28 paź
GDN02:05Gdańsk Rębiechowo
41h 59min
3 przesiadki
PTY20:04Panama Tocumen Intl
1 433 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 paź
GDN02:05Gdańsk Rębiechowo
44h 45min
2 przesiadki
PTY22:50Panama Tocumen Intl
1 890 zł
Znajdź podobne
KLM
28 paź
GDN02:25Gdańsk Rębiechowo
17h 20min
1 przesiadka
PTY19:45Panama Tocumen Intl
4 291 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Ameryka Środkowa

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Ameryka Środkowa z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
KLM
CenaOd 2 653 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9
Lufthansa
CenaOd 2 983 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Gdańsk Rębiechowo – Ameryka Środkowa oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Gdańsk Rębiechowo – Ameryka Środkowa, takie jak KLM i Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Gdańsk-Ameryka Środkowa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wrocław - San José, San José Province
Najkrótszy czas lotu29h 40min
Najniższa cena2 697 zł
Loty Kraków - San José, San José Province
Najkrótszy czas lotu15h 35min
Najniższa cena2 705 zł
Loty Gdańsk - San José, San José Province
Najkrótszy czas lotu15h 05min
Najniższa cena2 716 zł
Loty Kraków - Panama, Panama
Najkrótszy czas lotu17h 25min
Najniższa cena2 878 zł
Loty Gdańsk - Panama, Panama
Najkrótszy czas lotu17h 20min
Najniższa cena2 878 zł
Loty Wrocław - Panama, Panama
Najkrótszy czas lotu20h 05min
Najniższa cena2 882 zł
Loty Poznań - Panama, Panama
Najkrótszy czas lotu29h 30min
Najniższa cena2 890 zł
Loty Kraków - Gwatemala
Najkrótszy czas lotu21h 50min
Najniższa cena3 051 zł
Loty Kraków - Managua
Najkrótszy czas lotu38h 20min
Najniższa cena3 815 zł
Loty Poznań - Gwatemala
Najkrótszy czas lotu41h 40min
Najniższa cena3 968 zł
Loty Katowice - Panama, Panama
Najkrótszy czas lotu29h 23min
Najniższa cena5 756 zł

Podobne loty: Gdańsk – Ameryka Środkowa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Gdańsk – Ameryka Środkowa