Managua – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Waszyngton (WAS)
Managua (MGA)
pt. 18.06.
pt. 25.06.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Managua — kiedy jest najlepszy czas na lot?

W który dzień tygodnia loty do miasta Managua są najtańsze?

Najtańszy dzień na lot Polska - Managua to niedziela. Podróżujący do miasta Managua w ten dzień tygodnia często znajdują loty nawet za 2 988 zł. Z naszych danych wynika, że piątek dzień, kiedy loty Polska - Managua są droższe, a ich średnia cena wynosi około 4 282 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się zmieniać ze względu na porę roku i popularność trasy.

Czy w pobliżu miasta Managua znajdują się inne lotniska?

Jeśli szukasz alternatywnego lotniska, wybierając się do miasta Managua, rozważ Lotnisko Rivas Costa Esmeralda.


Managua Augusto C. Sandino — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Managua Augusto C. Sandino znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
14 gru
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
23h 20min
2 przesiadki
MGA11:05Managua Augusto C. Sandino
19 sty
MGA05:15Managua Augusto C. Sandino
18h 55min
1 przesiadka
WAW00:10Warszawa Lotnisko Chopina
5 315 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 gru
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
23h 20min
2 przesiadki
MGA11:05Managua Augusto C. Sandino
19 sty
MGA05:15Managua Augusto C. Sandino
18h 55min
1 przesiadka
WAW00:10Warszawa Lotnisko Chopina
5 379 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 gru
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
23h 20min
2 przesiadki
MGA11:05Managua Augusto C. Sandino
14 sty
MGA05:15Managua Augusto C. Sandino
18h 55min
1 przesiadka
WAW00:10Warszawa Lotnisko Chopina
5 793 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 gru
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
23h 20min
2 przesiadki
MGA11:05Managua Augusto C. Sandino
14 sty
MGA05:15Managua Augusto C. Sandino
18h 55min
1 przesiadka
WAW00:10Warszawa Lotnisko Chopina
5 864 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 gru
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
22h 23min
2 przesiadki
MGA23:58Managua Augusto C. Sandino
14 sty
MGA06:27Managua Augusto C. Sandino
21h 43min
2 przesiadki
WAW04:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 882 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 gru
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
22h 23min
2 przesiadki
MGA23:58Managua Augusto C. Sandino
19 sty
MGA06:27Managua Augusto C. Sandino
21h 43min
2 przesiadki
WAW04:10Warszawa Lotnisko Chopina
3 218 zł
Znajdź podobne
  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza