Znajdź tanie loty do Kigali

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 6.12
wt. 13.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o lotach do Kigali

Informacje o cenach lotów do Kigali, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

2 397 zł

Najlepsza cena w obie strony

3 329 zł

Najkrótszy czas lotu

12h 25min

Obsługiwany przez

6 linii lotniczych
Najlepsza cena za lot Polska – Kigali w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 2 397 zł (Warszawa Chopina – Kigali Intl).
Najlepsza cena za lot Polska – Kigali w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 3 329 zł (Warszawa Chopina – Kigali Intl).
Najkrótszy lot Polska – Kigali trwa 12h 25min (Warszawa Chopina – Kigali Intl).
Kigali – loty do tego miejsca wykonywane są przez 6 linii lotniczych i są to Lufthansa, KLM oraz SWISS.

Kigali – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Kigali, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

W którym miesiącu polecę do miasta Kigali najtaniej?

Zazwyczaj Kwiecień to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Kigali. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 3 068 zł. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na Kwiecień, Marzec to miesiąc, w którym także możesz znaleźć tanie loty Polska - Kigali. Ceny znaleziony na momondo wynoszą wtedy średnio 3 564 zł.

Zobacz ceny z:

W który dzień tygodnia loty do miasta Kigali są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że niedziela to najtańszy dzień tygodnia na lot do miasta Kigali. Bilety lotnicze z wylotem w ten dzień tygodnia zaczynają się od 3 477 zł. Z naszych danych wynika, że środa dzień, kiedy loty Polska - Kigali są droższe, a ich średnia cena wynosi około 4 693 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się zmieniać ze względu na porę roku i popularność trasy.

Jak długo trwa lot do miasta Kigali?

Polska - jeśli lecisz z popularnego lotniska, takiego jak Warszawa Chopina lub Kraków Balice, i udajesz się na najpopularniejsze lotnisko w regionie Kigali (Kigali Intl), możesz oczekiwać, że czas lotu będzie wynosił odpowiednio 17h 30min i 28h 50min.

Najtańsze loty do miasta Kigali

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Kigali
Lotnisko Warszawa Chopina
Kigali

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Kigali

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Kigali (KGL)

Ceny lotów Warszawa - Kigali są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Kigali Intl. Średnia cena wynosi 4 267 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - KIGALIKwiecień28% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Kigali kosztują średnio 3 068 zł w miesiącu Kwiecień
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - KIGALIMaj43% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Kigali to 6 118 zł w miesiącu Maj
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - KIGALILipiec716% więcej wyszukiwańW miesiącu Lipiec najwięcej osób korzystających z momondo szukało lotów Lotnisko Warszawa Chopina – Kigali.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące lotów do Kigali

Podróżujący wybierający się do miasta Kigali mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Cyangugu Kamembe (143 km od centrum miasta Kigali), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.


Kigali — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Kigali znalezione na momondo.
Kilka linii lotniczych
17 mar
WAW12:50Warszawa Chopina
19h 10min
2 przesiadki
KGL08:00Kigali Intl
25 mar
KGL21:45Kigali Intl
36h 30min
2 przesiadki
WAW10:15Warszawa Chopina
3 329 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 sty
WAW11:25Warszawa Chopina
19h 35min
2 przesiadki
KGL07:00Kigali Intl
8 mar
KGL11:55Kigali Intl
22h 00min
2 przesiadki
WAW09:55Warszawa Chopina
3 636 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 sty
WAW11:50Warszawa Chopina
19h 10min
3 przesiadki
KGL07:00Kigali Intl
7 mar
KGL20:45Kigali Intl
35h 30min
2 przesiadki
WAW08:15Warszawa Chopina
3 645 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 sty
WAW02:25Warszawa Chopina
28h 35min
2 przesiadki
KGL07:00Kigali Intl
7 mar
KGL20:45Kigali Intl
37h 10min
2 przesiadki
WAW09:55Warszawa Chopina
3 834 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
28 sty
WAW04:25Warszawa Chopina
15h 00min
1 przesiadka
KGL19:25Kigali Intl
7 mar
KGL21:10Kigali Intl
31h 25min
2 przesiadki
WAW04:35Warszawa Chopina
3 875 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
17 mar
WAW15:20Warszawa Chopina
29h 05min
1 przesiadka
KGL20:25Kigali Intl
25 mar
KGL22:45Kigali Intl
15h 30min
2 przesiadki
WAW14:15Warszawa Chopina
3 879 zł
Znajdź podobne

Kigali – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Kigali w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Egypt Air, Ethiopian Air i KLM.
Kilka linii lotniczych
30 sty
WAW18:05Warszawa Chopina
49h 20min
3 przesiadki
KGL19:25Kigali Intl
2 397 zł
Znajdź podobne
Egypt Air
30 sty
WAW02:30Warszawa Chopina
18h 05min
2 przesiadki
KGL20:35Kigali Intl
2 401 zł
Znajdź podobne
KLM
30 sty
WAW01:05Warszawa Chopina
12h 25min
1 przesiadka
KGL13:30Kigali Intl
3 163 zł
Znajdź podobne

Inne klasy lotu dla lotów do miasta Kigali

Zapoznaj się z innymi taryfami premium dostępnymi dla Twojego lotu (Kigali)

Które linie latają do miasta Kigali?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Kigali

Które linie latają do miasta Kigali?

Szukając ofert lotów Polska – Kigali, większość osób korzystających z momondo wybiera popularne linie lotnicze, takie jak Turkish Airlines, KLM, Air France i Lufthansa. W zależności od lotniska wylotu dostępne mogą być też loty innych linii.

Loty Turkish Airlines do miasta Kigali

Turkish Airlines oferuje loty w kierunku Kigali około 7 razy w tygodniu. Od miejsca wylotu zależeć będzie cena danej oferty Turkish Airlines. Inne osoby znalazły na momondo loty na trasie Warszawa Chopina – Kigali już od 3 486 zł. Linie Turkish Airlines oceniane są średnio na 8,0/10 na podstawie opinii podróżujących.

Loty Air France do miasta Kigali

Kolejnym popularnym wyborem jeśli chodzi o loty w kierunku Kigali są linie Air France (7,6/10, 279 opinii). Większość lotów tymi liniami odbywa się na trasie Amsterdam-Schiphol – Kigali, jednak Air France oferuje loty do tego miejsca z wielu lotnisk na świecie, więc ceny biletów mogą znacznie się różnić. Najlepsza oferta znaleziona na momondo w tym tygodniu kosztowała 3 170 zł (Warszawa Chopina – Kigali w obie strony).


Kigali — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Kigali
Najkrótszy czas lotu17h 30min
Najniższa cena3 329 zł
Loty Kraków - Kigali
Najkrótszy czas lotu28h 50min
Najniższa cena4 334 zł
Loty Berlin - Kigali
Najkrótszy czas lotu16h 45min
Najniższa cena3 505 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Kigali


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Kigali jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot (Kigali) i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów do miasta Kigali tak, aby pokazać tylko loty z elastycznymi zasadami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot do miasta Kigali. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów do miasta Kigali, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.