Loty Europa Włochy Bari Gdańsk - Bari

Tanie loty Gdańsk - Bari

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Gdańsk - Bari

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Bari, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
06 mar
07:00
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
5h 20min
1 przesiadka
BRI
12:20
Lotnisko Bari Palese
Lufthansa
08 mar
13:05
BRI
Lotnisko Bari Palese
9h 50min
1 przesiadka
GDN
22:55
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
491 zł
Lufthansa
Lufthansa
02 kwi
08:15
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
11h 10min
1 przesiadka
BRI
19:25
Lotnisko Bari Palese
Lufthansa
05 kwi
13:55
BRI
Lotnisko Bari Palese
10h 15min
2 przesiad.
GDN
00:10
+1
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
663 zł
Lufthansa
Lufthansa
06 mar
07:00
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
5h 20min
1 przesiadka
BRI
12:20
Lotnisko Bari Palese
Lufthansa
08 mar
13:05
BRI
Lotnisko Bari Palese
9h 50min
1 przesiadka
GDN
22:55
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
491 zł
Lufthansa
Lufthansa
02 kwi
08:15
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
11h 10min
1 przesiadka
BRI
19:25
Lotnisko Bari Palese
Lufthansa
05 kwi
13:55
BRI
Lotnisko Bari Palese
10h 15min
2 przesiad.
GDN
00:10
+1
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
663 zł

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk-Bari?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
marzec
Najtańsza pora roku na lot Gdańsk - Bari to marzec. Najdroższa pora to kwiecień.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
niedziela
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Bari?
po południu
Loty Gdańsk - Bari są około 19% droższe wieczorem niż po południu.
Która linia lotnicza lata do miasta Bari najtaniej?
Ryanair
Ryanair, Wizz Air i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Gdańsk-Bari.
Które połączenie jest najtańsze?
Gdańsk Rębiechowo - Bari Palese
Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Bari Palese, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Bari.
GDN
Gdańsk Rębiechowo
BRI
Bari Palese

Informacje o trasie Bari-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Bari
Najkrótszy czas lotu 4 godz. 25 min Najszybszy lot Gdańsk-Bari zajmuje 4 godz. 25 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Bari. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Gdańsk Rębiechowo - Bari Palese.
Lotniska - Bari 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Bari: Bari Palese (BRI)

Gdańsk - loty do:

Bari - loty z:

*Ceny lotów do: Bari to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Włochy Bari Gdańsk - Bari