Tanie loty na trasie Friedrichshafen – Kraków od 222 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Informacje o trasie Kraków-Friedrichshafen

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Friedrichshafen-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę2 832 złNajlepsza oferta na podróż Friedrichshafen – Kraków w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 2 832 zł. Najlepsza cena lotu Friedrichshafen – Kraków w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 222 zł.
Najkrótszy czas lotu4h 50minNajszybszy lot Friedrichshafen-Kraków zajmuje 4h 50min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Friedrichshafen-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Friedrichshafen - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Friedrichshafen - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Friedrichshafen – Kraków są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Friedrichshafen - Kraków to Sierpień. Najdroższa pora to Październik.

W który dzień tygodnia loty Friedrichshafen – Kraków są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Friedrichshafen – Kraków są najtańsze?

rano

Loty Friedrichshafen - Kraków są około 0% droższe rano niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Friedrichshafen – Kraków?

Lufthansa

Lufthansa to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Friedrichshafen-Kraków.

Która trasa podróży Friedrichshafen – Kraków jest najtańsza?

Friedrichshafen - Kraków Balice

Wybierz trasę Friedrichshafen - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Friedrichshafen - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Friedrichshafen - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Friedrichshafen - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
26 mar
FDH09:05Friedrichshafen
24h 50min
1 przesiadka
KRK09:55Kraków Balice
1 kwi
KRK03:10Kraków Balice
30h 55min
2 przesiadki
FDH10:05Friedrichshafen
Lufthansa
15 lut
FDH09:40Friedrichshafen
8h 30min
1 przesiadka
KRK18:10Kraków Balice
22 lut
KRK13:20Kraków Balice
3h 45min
1 przesiadka
FDH17:05Friedrichshafen
Kilka linii lotniczych
26 mar
FDH09:05Friedrichshafen
26h 55min
2 przesiadki
KRK12:00Kraków Balice
1 kwi
KRK03:10Kraków Balice
30h 55min
2 przesiadki
FDH10:05Friedrichshafen
Lufthansa
15 lut
FDH05:25Friedrichshafen
7h 15min
1 przesiadka
KRK12:40Kraków Balice
22 lut
KRK01:25Kraków Balice
7h 30min
2 przesiadki
FDH08:55Friedrichshafen
Lufthansa
12 lut
FDH09:40Friedrichshafen
8h 30min
1 przesiadka
KRK18:10Kraków Balice
15 lut
KRK13:20Kraków Balice
3h 45min
1 przesiadka
FDH17:05Friedrichshafen
Kilka linii lotniczych
17 lut
FDH01:35Friedrichshafen
15h 20min
2 przesiadki
KRK16:55Kraków Balice
21 lut
KRK09:35Kraków Balice
25h 15min
2 przesiadki
FDH10:50Friedrichshafen

Znajdź najtańsze oferty lotów Friedrichshafen - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Friedrichshafen – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez easyJet.
easyJet
5 mar
FDH08:05Friedrichshafen
21h 55min
1 przesiadka
KRK06:00Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
5 mar
FDH08:05Friedrichshafen
30h 00min
2 przesiadki
KRK14:05Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
13 lut
FDH09:40Friedrichshafen
22h 05min
1 przesiadka
KRK07:45Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Friedrichshafen – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Friedrichshafen – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Lufthansa
CenaOd 922 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty Lufthansa: Friedrichshafen – Kraków

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Friedrichshafen – Kraków
Lufthansa
15 lut
FDH09:40Friedrichshafen
8h 30min
1 przesiadka
KRK18:10Kraków Balice
22 lut
KRK13:20Kraków Balice
3h 45min
1 przesiadka
FDH17:05Friedrichshafen
Lufthansa
15 lut
FDH05:25Friedrichshafen
7h 15min
1 przesiadka
KRK12:40Kraków Balice
22 lut
KRK01:25Kraków Balice
7h 30min
2 przesiadki
FDH08:55Friedrichshafen
Lufthansa
12 lut
FDH09:40Friedrichshafen
8h 30min
1 przesiadka
KRK18:10Kraków Balice
15 lut
KRK13:20Kraków Balice
3h 45min
1 przesiadka
FDH17:05Friedrichshafen

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Friedrichshafen – Kraków Balice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Friedrichshafen – Kraków Balice, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Lufthansa.

  • Friedrichshafen – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Kraków Balice i Friedrichshafen są od siebie oddalone o 809,1 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 4h 00min.


Alternatywne trasy Friedrichshafen-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Frankfurt nad Menem - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena179 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena75 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena198 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena198 zł
Loty Stuttgart - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena536 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena238 zł
Loty Stuttgart - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena424 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Poznań
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena210 zł
Loty Karlsruhe - Warszawa
Najkrótszy czas lotu13h 30min
Najniższa cena147 zł
Loty Stuttgart - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu4h 20min
Najniższa cena611 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Bydgoszcz
Najkrótszy czas lotu7h 10min
Najniższa cena246 zł
Loty Stuttgart - Katowice
Najkrótszy czas lotu4h 10min
Najniższa cena575 zł

Loty podobne do tych na trasie Friedrichshafen – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Friedrichshafen – Kraków