Loty Europa Polska Łódź Frankfurt nad Menem - Łódź

Tanie loty Frankfurt nad Menem - Łódź

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Łódź-Frankfurt nad Menem

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Frankfurt nad Menem-Łódź
Najkrótszy czas lotu 7 godz. 55 min Najszybszy lot Frankfurt nad Menem-Łódź zajmuje 7 godz. 55 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Frankfurt nad Menem-Łódź. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Frankfurt nad Menem - Łódź.
Lotniska - Łódź 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Łódź: Łódź (LCJ)

Łatwe porównywanie lotów Frankfurt nad Menem - Łódź

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Frankfurt nad Menem - Łódź, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
03 lut
08:00
FRA
Lotnisko Frankfurt nad Menem
8h 40min
1 przesiadka
LCJ
16:40
Lotnisko Łódź
Ryanair
05 lut
17:05
LCJ
Lotnisko Łódź
18h 30min
1 przesiadka
FRA
11:35
+1
Lotnisko Frankfurt nad Menem
658 zł
Ryanair
Ryanair
16 maj
08:35
FRA
Lotnisko Frankfurt nad Menem
8h 25min
1 przesiadka
LCJ
17:00
Lotnisko Łódź
Ryanair
17 maj
19:20
LCJ
Lotnisko Łódź
16h 40min
1 przesiadka
FRA
12:00
+1
Lotnisko Frankfurt nad Menem
701 zł
Ryanair
Ryanair
09 kwi
09:00
FRA
Lotnisko Frankfurt nad Menem
7h 55min
1 przesiadka
LCJ
16:55
Lotnisko Łódź
Ryanair
13 kwi
17:05
LCJ
Lotnisko Łódź
19h 50min
2 przesiad.
FRA
12:55
+1
Lotnisko Frankfurt nad Menem
1 583 zł
Ryanair
Ryanair
16 maj
08:35
FRA
Lotnisko Frankfurt nad Menem
8h 25min
1 przesiadka
LCJ
17:00
Lotnisko Łódź
Ryanair
17 maj
19:20
LCJ
Lotnisko Łódź
16h 40min
1 przesiadka
FRA
12:00
+1
Lotnisko Frankfurt nad Menem
701 zł
Ryanair
Ryanair
03 lut
08:00
FRA
Lotnisko Frankfurt nad Menem
8h 40min
1 przesiadka
LCJ
16:40
Lotnisko Łódź
Ryanair
05 lut
17:05
LCJ
Lotnisko Łódź
18h 30min
1 przesiadka
FRA
11:35
+1
Lotnisko Frankfurt nad Menem
658 zł
Ryanair
Ryanair
09 kwi
09:00
FRA
Lotnisko Frankfurt nad Menem
7h 55min
1 przesiadka
LCJ
16:55
Lotnisko Łódź
Ryanair
13 kwi
17:05
LCJ
Lotnisko Łódź
19h 50min
2 przesiad.
FRA
12:55
+1
Lotnisko Frankfurt nad Menem
1 583 zł

Alternatywne trasy Frankfurt nad Menem-Łódź

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Stuttgart - Warszawa
Najkrótszy czas lotu
1h 50min
Najniższa cena
209 zł
Düsseldorf - Warszawa
Najkrótszy czas lotu
1h 55min
Najniższa cena
275 zł
Düsseldorf - Wrocław
Najkrótszy czas lotu
1h 30min
Najniższa cena
290 zł
Frankfurt nad Menem - Bydgoszcz
Najkrótszy czas lotu
1h 25min
Najniższa cena
352 zł
Stuttgart - Wrocław
Najkrótszy czas lotu
3h 50min
Najniższa cena
391 zł
Frankfurt nad Menem - Wrocław
Najkrótszy czas lotu
1h 10min
Najniższa cena
399 zł
Frankfurt nad Menem - Warszawa
Najkrótszy czas lotu
1h 35min
Najniższa cena
426 zł
Düsseldorf - Bydgoszcz
Najkrótszy czas lotu
3h 00min
Najniższa cena
658 zł
Stuttgart - Bydgoszcz
Najkrótszy czas lotu
5h 15min
Najniższa cena
1 010 zł
Zobacz więcej

Frankfurt nad Menem - loty do:

Łódź - loty z:

*Ceny lotów do: Łódź to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Łódź Frankfurt nad Menem - Łódź