Tanie loty na trasie Finlandia – Kraków od 94 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 2.2
śr 9.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kraków-Finlandia

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Finlandia-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę1 001 złNajlepsza oferta na podróż Finlandia – Kraków w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 1 001 zł. Najlepsza cena lotu Finlandia – Kraków w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 94 zł.
Najkrótszy czas lotu3h 00minNajszybszy lot Finlandia-Kraków zajmuje 3h 00min.
Loty bezpośrednieśrBezpośrednie loty Finlandia-Kraków – środa. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Finnair.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Finlandia - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Finlandia – Kraków?

Norwegian Air International

Finnair, Lufthansa i Norwegian to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Finlandia-Kraków.

Która trasa podróży Finlandia – Kraków jest najtańsza?

Helsinki Helsinki-Vantaa - Kraków Balice

Wybierz trasę Helsinki Helsinki-Vantaa - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Finlandia - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Finlandia - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Finlandia - Kraków, zmieniając zakładki
Ryanair
10 mar
HEL06:20Helsinki Helsinki-Vantaa
5h 50min
1 przesiadka
KRK12:10Kraków Balice
13 mar
KRK17:35Kraków Balice
9h 50min
1 przesiadka
HEL03:25Helsinki Helsinki-Vantaa
Kilka linii lotniczych
8 lut
HEL17:05Helsinki Helsinki-Vantaa
26h 45min
1 przesiadka
KRK19:50Kraków Balice
11 lut
KRK01:10Kraków Balice
13h 50min
1 przesiadka
HEL15:00Helsinki Helsinki-Vantaa
Norwegian
26 maj
HEL15:00Helsinki Helsinki-Vantaa
2h 00min
KRK17:00Kraków Balice
29 maj
KRK16:40Kraków Balice
2h 10min
HEL18:50Helsinki Helsinki-Vantaa
Ryanair
26 mar
HEL17:25Helsinki Helsinki-Vantaa
14h 35min
1 przesiadka
KRK08:00Kraków Balice
30 mar
KRK10:40Kraków Balice
7h 15min
1 przesiadka
HEL17:55Helsinki Helsinki-Vantaa
Finnair
1 mar
HEL11:55Helsinki Helsinki-Vantaa
2h 00min
KRK13:55Kraków Balice
2 mar
KRK06:35Kraków Balice
2h 05min
HEL08:40Helsinki Helsinki-Vantaa
Kilka linii lotniczych
31 mar
HEL19:05Helsinki Helsinki-Vantaa
19h 00min
2 przesiadki
KRK14:05Kraków Balice
3 kwi
KRK17:35Kraków Balice
9h 30min
1 przesiadka
HEL03:05Helsinki Helsinki-Vantaa

Znajdź najtańsze oferty lotów Finlandia - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Finlandia – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Finnair, Norwegian i Ryanair.
Norwegian
25 kwi
HEL06:35Helsinki Helsinki-Vantaa
2h 00min
KRK08:35Kraków Balice
Ryanair
30 mar
HEL11:35Helsinki Helsinki-Vantaa
32h 15min
2 przesiadki
KRK19:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
31 mar
HEL19:05Helsinki Helsinki-Vantaa
19h 00min
2 przesiadki
KRK14:05Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Finlandia – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Finlandia – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Norwegian Air International
CenaOd 379 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,8
Lufthansa
CenaOd 503 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
Finnair
CenaOd 573 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,7
Norwegian
CenaOd 754 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,2

Loty Norwegian: Finlandia – Kraków

Nasze najlepsze oferty Norwegian na lot Finlandia – Kraków
Norwegian
26 maj
HEL15:00Helsinki Helsinki-Vantaa
2h 00min
KRK17:00Kraków Balice
29 maj
KRK16:40Kraków Balice
2h 10min
HEL18:50Helsinki Helsinki-Vantaa
Norwegian
14 lip
HEL06:25Helsinki Helsinki-Vantaa
2h 00min
KRK08:25Kraków Balice
17 lip
KRK15:50Kraków Balice
2h 10min
HEL18:00Helsinki Helsinki-Vantaa
Norwegian
14 lip
HEL08:15Helsinki Helsinki-Vantaa
27h 20min
1 przesiadka
KRK11:35Kraków Balice
17 lip
KRK18:10Kraków Balice
10h 15min
1 przesiadka
HEL04:25Helsinki Helsinki-Vantaa

Loty Finnair: Finlandia – Kraków

Nasze najlepsze oferty Finnair na lot Finlandia – Kraków
Finnair
1 mar
HEL11:55Helsinki Helsinki-Vantaa
2h 00min
KRK13:55Kraków Balice
2 mar
KRK06:35Kraków Balice
2h 05min
HEL08:40Helsinki Helsinki-Vantaa
Finnair
8 lut
HEL11:55Helsinki Helsinki-Vantaa
2h 00min
KRK13:55Kraków Balice
11 lut
KRK06:35Kraków Balice
2h 05min
HEL08:40Helsinki Helsinki-Vantaa

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Finlandia – Kraków Balice oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Finlandia – Kraków Balice, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Finnair, Norwegian Air International, i Lufthansa.


Alternatywne trasy Finlandia-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Helsinki - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena74 zł
Loty Helsinki - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena274 zł
Loty Helsinki - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena245 zł
Loty Turku - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena90 zł
Loty Helsinki - Katowice
Najkrótszy czas lotu8h 35min
Najniższa cena372 zł

Loty podobne do tych na trasie Finlandia – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Finlandia – Kraków